Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

katkazaba
7. dec 2009

ahojte
je tu niekto? alebo všetky snažilkujete? 😉

mscat
7. dec 2009

nesnažilkujem 😅 já se rozčiluju nad superstar 😝 😅 a ted budem kukat na jak se staví sen...a pak možná snažilkování 🙂

katkazaba
7. dec 2009

si držala bendigovi? ja nikomu nedržím teraz, som chcela aby šmajda vypadol, u nás nie je doma mužík tak nesnažilkujeme, on chodí väčšinou na týždňovky ☹

kitu
7. dec 2009

heh baby ja to vobec nepozeram... teda nejako ma to neoslovilo... neviem 😝 ale moje krasolienky v triede ma poctivo informuju- a stale sa vypytuju že komu držim ja palce....lebo že ony držia tomu a tomu...a ja ich sa ich stale vypytujem či im to dovolia pozerať, ved take 6 ročne herečky by o osmej večer mali spať- nie?

mscat
7. dec 2009

kitu: 😀 no..spát by měli ale to jsi naivní 😀 i má sestra..ta chodí do první třídy..pche...tu dostat do postele to je zázrak.no a můj malý.ježiš toho naháním i po desáté večer 😠 😝 ještě ted tu juchá po obýváku.prostě jak spí po obědě 2 hodky tak je pak veselo 😅

katka:nee Bendigovi ani nedržela..ale tak nudí mě Chodur.mě se líbí ta Dominika..ta zazpívá vše krásně.chodur je už naprosto o ničem nuda 😝 😅 a bendig teda zpíval taky dobře..včera tu celion dion vytáhl hezky.
🙂

katka:jak že ti chodí domů mužík?

lucy_lu
7. dec 2009

Ahojte dievčatá, až teraz sa mi sem podarilo dostať. My sa s priateľom snažíme druhý mesiac a veľmi by sme chceli aby to vyšlo.. V stredu idem k doki na vyšetrenie či je všetko ok, nech sa nesnažíme nadarmo..aj keď, pravda je, že to snaženie je celkom príjemná záležitosť, nie? 🙂

Kitu, to by si bola strašne zlatá, keby si mi poslala tú tvoju tabuľku. Tiež sa mi akosi nedarí prihlásiť na FF, tak by som si to značila tam. A kde máš mm na takej dlhej služobke?

Inak, dúfam že nám to tu všetkým výjde čím skôr a že sa budeme spoločne tešiť ešte do Vianoc. A keď nie, tak ten január je NÁŠ!!! 🙂

kitu
7. dec 2009

hm no možno som, ale ked idu tak neskoro spať a poobede už nespavaju, tak rano na prvej hodine su ako male matohy to z nich vtedy tažko niečo dostanem...proste komunikacia nula bodov...

mscat
7. dec 2009

kitu:tak to máš pravdu...i segra má věčně vaky pod očima 😝 a mamka vždycky říká že zase nechrněla a podobně 😅 😝 ale prý se snaží dávat ji do půl9 prostě spát a hotovo..že většinou je etda unavená.ale oni ty děcka jsou strašně živé...pořád plno energie 😅 😔

simasla
7. dec 2009

ahoj tak se hlásím ze slovenska a kitu - pošli mi prosím e-mail do IP - zkusím to nějak vyšašit zítra až dorazím na hotel 🙂

simasla
7. dec 2009

jinak utíkám spinkat,cesta byla dlouhá a únavná
a vítám nové snažilky.. tak ať se nám brzy zadaří 🙂

kitu
7. dec 2009

dakovala simasla... už aj idem posielať

katkazaba
8. dec 2009

ahojte baby
tak ako ste sa vyspali? ste tu toho včera večer popísali, ja som išla spať lebo som bola unavená.
mscat mužík chodí domov väčšinou len na víkedn, ale stane sa že aj cez týždeň, takže to snaženie nie je také jednoduché keď nie je doma 😒
a stými deťmi je to fakt tak ako hovoríte, darmo ich dáš spať už o ôsmej keď ešte o pol desiatej vykrikuje z postele 😀 plno energie majú, hlavne teraz v zime keď sa nevedia tak vybehať

majkal
8. dec 2009

Ahojte babenky,
mozem sa k vam pridat? Temy do ktorych som pisala su nejake "mrtve" tak hladam nieco, kde snad zapadnem 😉 Tato vasa tema je uz sice pekne rozbehnuta a nechcelo sa mi citat vsetko odzaciatku, ale snad to dobehnem 🙂 ... My snazilkujeme uz cca 2 roky ... tento mesiac sme vynechali, lebo zajtra mam laparoskopiu ... ale od januara to zasa chceme rozbehnut naplno 😉

katkazaba
8. dec 2009

ahoj majkal
kľudne sa pridaj, aj ja som sa pridala len včera a tiež som hľadala nejakú vhodnú tému. aj my sa snažíme 1,5 roka ale nie tak intenzívne že to časujeme, tak náhodne skôr. Neviem si predstaviť žeby ten môj mal keksíkovať na povel 😀 máš skoro rovnako starého syna ako ja dcéru. S ním ti otehotnenie išlo tiež ťažšie? Kolľko máš rokov keď sa smiem spýtať?

majkal
8. dec 2009

ahoj katka .... hej, mam uz doma skolacika 🙂 ... a s ním som otehotnela ani neviem ako, dosť neplánovane. Asi tri mesiace po svadbe. Bábo sme plánovali trošku neskôr, lebo som ešte chodila na výšku ... ale tak ... prišlo a neľutujem, samozrejme ... všetko sme zvládli 🙂 ... Ja mám 29 a mužík 34. My sme začali snažilkovať tiež najprv tak pozvoľna ... ale potom mi to už začalo liezť na mozog a milkovanie som plánovala na konkrétne dni, z čoho získal môj muž "traumu" .... tak sme si povedali, že musíme ubrať tempo a zatiaľ sa nám to celkom darí ... pustili sme sa do hľadania príčiny, takže na plánovaný sex nejako už nemyslíme ... nechávame to na náhodu a chuť, samozrejme 🙂

katkazaba
8. dec 2009

no tak to sme na tom podobne s vekom, ja mám 29 a priateľ 33 😵 a už ste zistili nejakú príčinu? dcéru mám s bývalým manželom a tiež to išlo rýchlo, tak neviem čo sa deje teraz. Ale ja mám pocit že u mňa by malo byť všetko ok, priateľ ešte nemá deti tak ktovie.....hádam sa skoro podarí, lebo niekedy je to už na nervy

majkal
8. dec 2009

moj muzik ma vlastne tiez este 33, ale o mesiac uz to nebude pravda :-P ... pricinu sme zatial nezistili .... v lete mi doktor nasiel ureaplazmy, takze sme ich 3 mesiace liecili - na dvakrat po 3 tyzdne - bola som z toho dost na nervy ... ale zvladli sme ... no a teraz bol manzel na spermiogram a ten ma v uplnom poriadku - zdravy ako rybicka 🙂 ... tak som rada. Teraz este "prezit" tu laparku a uvidime, co nam povedia. Dufam, ze vysledky budu ok 😒

mscat
8. dec 2009

ahojte holky

majkal:jasné vítám tě...já taky hledala nějakou jinou tému..u nás to taky začlo váznout 😅 😝

katkazaba:naprosto vím o čem mluvíš...můj přítel jezdí dom po devíti dnech na pět dnů..pak třeba po 14ti dnech na pět dnů...takže my to máme ještě horší 😝 😝
vůbec není doma...
a jinak...v pátek dotahl nemoc..už je mu líp ,mě je ted blbě a malý se dnes ráno vzbudil a má 38 teplotu.takže jak jsem předpokládala...kdo to nejvíc obs..ere bude zase malý 😝 ☹

katkazaba
8. dec 2009

no tak super že spermiogram vyšiel dobre. Čo sú to tie ureaplazmy? To nepoznám. A išiel ti tam v pohode, nezdráhal sa? A tou laparkou budeš aj v nemocnici?

katkazaba
8. dec 2009

mscat, ako vždy vždy si to ods...re dieťa alebo my ženy, nie? Oni sú taký chorý že skoro umrú a ty sa staraj ešte aj o dieťa 😠 Klasika. No tak ani vy to nemáte s tým snažilkovaním jednoduché, asi si musíme objednať bociana už, alebo neviem. Vychitit ovulku keď je doma mužík to je ako keby som mala byť kúzelník, hihi 😝 tak idete s malým k Dr.?

majkal
8. dec 2009

dakujem za privitanie 🙂
katka: so spermiog. bol dost velky problem, skor v psychike, tak som proste prisla domov s listkom od gyne, na vysetrenie partnera, zistila cislo na urologa a donutila ho objednat sa - bez toho sa skratka neda posunut niekam dalej ... je to vzdy ako prve vysetrenie ktore sa robi. Tak sa teda objednal a dohodol sa, ze vzorku donesie z domu. Bal sa toho, ale nakoniec to zvladol 😉 No a tie ureaplazmy - to su taki prizivnici, co parazituju na organoch mocovych ciest a reprodukcnych organoch a mozu sposobovat neplodnost ☹ - nieco ako chlamydie, ale nie az take zakerne ... ale uz sme to preliecili a zbavili sa toho, tak som stastna ... a tu laparku mam len diagnosticku, takze to bude jednodnova zalezitost. Doobeda mi to urobia a poobede idem domov ... a vraj na druhy den mozem ist do prace - tak som zvedava 😒

mscat
8. dec 2009

katkazba:přesně tak...my ženy a dítě...a navíc se musíme i starat o to dítě když je nemocné a nám není taky dobře.ted momentálně to tak máme. 😝 a on už je v poho...a malý mi tu leží zas jak mrtvolka pomalu..minulý rok to dopadlo tak že jsme skončili na kapačkách s ním přímo přes svátky☹ letos mám strach ze všech těch hnusných chřipek 😖
a přesně tak..mojemu v sobotu nebylo dobře a ječel tady no byl na zabití tý jo..to jsem se chytli.jak se normálně moc nehádáme tak jsem se dorafali jsem myslela že ho picnu něčím 😝 😅
no uvidíme..asi půjdem k dr.ale je tam zrovna v tu hodinu kdy mi malý spí.a jelikož dnes spal špatně tak musí jít chrupat

majkal
8. dec 2009

inak ... ja mam tiez doma maroda ... cely vikend sme teplotovali - 39-ky ... pokiasliava a dokonca mi dva dni vracal a nic nejedol, chudacik moj malinky - ale dnes je to uz lepsie, uz mu aj chuti. Ale zmohlo ho to ... este sa mi nestalo aby mi prelezal dva dni v posteli ... aj ked bol chory, tak vzdy mal kopec energie :-P

katkazaba
8. dec 2009

aha už rozumiem, ďakujem za vysvetlenie 🙂
na budúci rok ho prinútim aj ja ísť na spermiogram, ale predtým asi kúpim ten domáci test na vyšetrenie spermií a vyskúšame či to funguje. A možno sa dovtedy zadarí 😎
Budem ti držať palčeky na laparo, zajtra ideš?

majkal
8. dec 2009

ano zajtra ... 😔 tak drzte palce 🙂

katkazaba
8. dec 2009

aj my sme tak boli pred 2 týždňami, 39,5 teplota dva dni, vracanie a ležala dva dni v kuse, som jej nevedela zraziť teplotu. Ani nám sa nestáva že preleží v posteli a teraz hrozné.... 😝 je to nejaký druh chrípky, v škole to malo takto viac detičiek. Ale ako prišlo tak odišlo, našťastie 🙂

mscat
8. dec 2009

majkal:jejda..tak hlavně že už je mu dnes líp...no já ty nemoce malého snáším špatně už jsme si taky zažili dost 😝 😢 on je pořád dost živý...létá po baráku..ale jak najednou lehne tak jsem z toho zdrclá 😒 ☹

katkazaba
8. dec 2009

mscat je to hrozné s tými chlapmi, ale čo by sme bez nich robili že? To aj my sa niekedy tak rafeme ako psi, ale iba chvíľu, potom odíde preč sa ukľudniť a už je dobre 😎

majkal
8. dec 2009

to je fakt ... čo by sme bez nich robili 🙂

mscat
8. dec 2009

noo..prasečí 😝
tak jste taky měli marody 😝
já doufám že nám to takto až nevyletí ta teplota...budu ted dávat panadol baby..malý říká že ho ještě bolí v krčku...tak třeba to bude angína spíš 😝 mě taky bolí v krku 😝
katkazaba:noo..můj se taky chodí uklidnit..zapálit si a pak dojde a jako že nic 😀 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre