Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
8. dec 2009

josie: teraz som tak trošku čítala spätne, čo si písala ... mám kámošku, ktorá má tiež len jeden vaječník ... kvôli cyste jej tiež museli jeden odstrániť. Ona má už dve detičky a obidve viem že počali hneď po vysadení HAK. Tak im to odporúčal lekár ... tak teda skúšajte, držím palce 😉

josie3331
8. dec 2009

majkal - dakujem velmi pekne, verim ze sa podari, aj ked teda strach tam je, ale horsie by bolo podla mna, keby navonok je vsetko ok a az potom sa ukaze, ze sa proste neda....takto musim pocitat aj s moznostou, ze to nepojde

katka- vies co, je tu jedna tema, mamicky ktore studujete, alebo ako sa len presne vola 😅 a tam su baby, ktore to zvladaju aj pri dennom (co ja by som urcite nedala, mam externe) ....vies, ono by som vypustila pracu a nahradila materskou a mam uzasneho priatela a super rodicov, mamu ktora robi doma, takze by vobec nebol problem s postrazenim..... nehovorim, ze materska je lazo-plazo, ale ked mas tazke skusky a kolega si zoberie dovolenka, takze vkuse musim robit tyzden 12 hodin denne, takze jednu skusku musim vypustit a mat iba jednu, na ktoru sa budem ucit po nociach, tiez to nie je sranda a hlavne mas to pevno dane a teraz je kopec ludi pred Vianocami...a tak....tu sa len bojim, ci by som mala bezproblemove tehotentsvo.....no co, musela by som asi prerusit...

mscat
8. dec 2009

taky mám facebook...ne já nejsem tak zvědavá.. 🙂 jen je dobré vědět něco o vás 🙂

katkazaba:to ano...no co se dá dělat..třeba toho bude jednou litovat..může se stát že už nebude moct mít děti,cokoliv...a pak si to možná uvědomí 😅
nene s malým se nestýká...viděl ho asi 2x v životě...měli jsem na konci srpna soud.. 😅 ted zrovna před vánocema mi má doplatit na malého to co mu dluží 😀 tak aspon něco za to trápení.hihi 🙂 ne že bych byla mrcha to vůbec...ale už jsem dlouho to chtěla řešit po dobrém a nešlo to,tak to má chlapec přes soud no.má to tak jak chtěl.

lucy-lu:jej moc děkuji..určitě by jsi to zvládla taky 😉 od toho jsem přece ženy a my prostě vše zvládnout musíme a hotovo! 😅 😝 🙂

mscat
8. dec 2009

majkal:tak jak píšu tak v pravo u mého jména by měl být výrazný fotáček 🙂

katkazaba
8. dec 2009

josie 3331 tak určite sa to dáv zvládnuť, len aby to už vyšlo že? čo sa má stať sa stane a keby prišlo bábo tak by si to zvládla hocičo bolo. a keď ešte máš takú podporu blízkych tak ide všetko ľahšie....

majkal tam má napravo zarovno so svojím nickom že fotoalbum a kto ho tam má tomu svieti ako fotoaparát 😉

majkal
8. dec 2009

ahaaaaaaaaaaaaa ..... človek sa učí celý život :-P 😀

josie3331
8. dec 2009

no sak je pekne si planovat, len aby to vyslo, ze...🙂

majkal
8. dec 2009

no, už som to prebehla .... veľmi pekný šibal ... to bude lámač ženských sŕdc 😉 ... zlatí ste všetci traja ... ako dlho si vlastne so svojim priateľom? resp. odkedy je malému "tatkom"? ... vyzerá, že majú úžasný vzťah ako skutočný otec a syn 😉

majkal
8. dec 2009

no, práve som volala na kliniku, tak mi ten zajtrajší zákrok presunuli o dve hodiny ... až na 12.00h ..... hm, asi umriem odhladu! :-P .... pánečku ... to budú zajtra nervy 😖

katkazaba
8. dec 2009

majkal tak to nie je nič moc správa, aby si čakala do obeda. A už hneď ráno ťa prijmú do nemocky?
Mužík ide s tebou?...

majkal
8. dec 2009

no veď práve ... musím čakať nalačno, ani vody sa nemôžem napiť ☹ ale hádam to nejako vydržím ... na kliniku idem až na 12.-tu h. Mužík ma len odvezie a po zákroku po mňa príde. Tam sa neostáva ležať, to je vlastne klinika jednodňovej chirurgie, takže o druhej už idem domov.

inak, podarilo sa mi dať dve fotečky (čo som našla v robote v PC) ... tak sa kuknite 😉

katkazaba
8. dec 2009

majkal, pekná rodinka a malý vyzerá byť veľký šibal... 🙂

majkal
8. dec 2009

Ďakujem 🙂 ... Matúš je v pohode .... taká tichá voda (brehy myje) - úplne po mamke 😀

majkal
8. dec 2009

daj aj Ty foto Tvojej slečny 😉

josie3331
8. dec 2009

vyzeras byt intektualka..jasne jasne, ja viem, ze to robia iba tie okuliare🙂 to bolo z promocii?

majkal
8. dec 2009

josie: 😀 ... to vieš, keď niekto študuje takmer 10 rokov, tak sa to odrazí 😀 ... ale nie ... to robia tie okuliare a "nasratý" výraz, lebo nás po promóciách vyhnali von do dažďa, ani sme sa nemohli odfotiť s najbližšími v sále ...

katkazaba
8. dec 2009

majkal doma pridám nejaké fotečky, tu ich moc nemám, a aktuálne mám doma 🙂

náhodou super vyzeráte na fotke, som nepostrehla nasratý výraz 😠

majkal
8. dec 2009

oki katkazaba .... tak sa tesim 🙂 .... a dakujem ... tiez to sice nie su prave najaktualnejsie fotky ... ale az tak velmi sme sa odvtedy nezmenili 😉

majkal
8. dec 2009

dievčatá ... a darčeky už máte nakúpene?

josie3331
8. dec 2009

niektore ano, hlavne cez net a tie co sa daju kupit, tak pojdem az ked budem mat volno, mozno po skuske, takze 21, 22-ho...to bude zabijak... a ty?

majkal
8. dec 2009

ja už mám skoro pre všetkých ... ešte mi síce neprišiel darček pre Matúška, ale hádam už je na ceste ... tiež som ho objednávala cez net .... tohto roku som to stihla celkom v predstihu 🙂 ... ale boli aj roky, kedy som nakupovala deň pred štedrým večerom 😝

mscat
8. dec 2009

ahojte
majkal:moc děkuji 🙂 😵 jj šibal to je už ted ho pomalu zajímaj ženský to ho máš vidět jak má rozzářené oči když na něj holky nějaké venku mluví nebo dělaj v autobuse kuk 😀 😝
já jsem s přítelem v březnu dva roky to bude. 🙂 a malému je tatkou vlastně od jeho 11ti měsíců necelých 🙂 a hned k prvním narozeninám mu koupil kočár sporták aby ho mohl pohodlně vozit 😀
ale jinak my se známe už asi 6 let.jj to máš pravdu..mají krásný vztah...on ho bere naprosto jako svého...postará se o něj pořád mu něco kupuje,má ho rád za to jsem moc ráda.to ej pro mě nejdůležitější.samozřejmě ho dokáže někdy naštvat malý je lump.. 😅 to by ho nejradši spleskal po řiti...ale ten vztah je tam naprosto otcovský.a to je mojemu 24let 🙂 a pro malého je to milovaný tatin Lukyn 😀

jinak hlásím :malý má chřipku.po obědě se vzbudil začal knudlat...a bum teplota 38,5...absolutně jsem se nesměla od něj hnout no tak jsme frčeli k dr.takže chřipka každé tři hodiny střídáme sirupky a čípek...a já mám asi taky chřipku..ale zatím naštestí ne teploty ale i tak je mi na prd
no neříkali jsme to...kdo si to vybere...my matky plus děti..a to se ještě musím starat..protože malý chce jen mě ..má ted také období pořád jen maminka.takže sranda 😅 😝

katkazaba
8. dec 2009

ahojte babenky
hlásim sa už z domu konečne

mscat tak aj vás to chytilo, prajem skoré uzdravenie, dali vám aj antibiotiká? A to že chcú len maminu hlavne keď sú choré, to potvrdzujem 🙂 Tak to má byť, hihi

inak aj ja už mám skoro všetko nakúpené pod stromček, som to tiež stihla v predstihu, našťastie 😝

mscat
8. dec 2009

katka:jj 😝 děkuji...nee antibitotika nedala..že na chřipku se nedávají to sem četla taky.on má jen ty teploty takže to mud ávám čípek,panadol baby na střídačku s nurofenem.to by mu mělo pomoct a ještě neco pro jistotu na kašel.sem tam pokašlal 😝

josie3331
8. dec 2009

tak ja som bola s kamaratkou vonku, ma 2 rocneho synceka a to je takisto stara ako ja, ale je stastna ako ja, takze super...
konecne som s niekym pokecala, tak oddychnuta idem dalej robit veci do skoly 😉

mini11
8. dec 2009

Ahojte baby, mozem sa pridat? Tiez dufam, ze v januari otehotniem 🙂 Mozno aj o kusok skor 😵

katkazaba
8. dec 2009

ahoj mini11 vítam ťa
kľudne sa pridaj. A ako si na tom so snažením? Koľko sa snažíte?

skippy7
8. dec 2009

Mini ,vitaj, tak držime palce 🙂

mini11
8. dec 2009

dakujem, baby 🙂 No my mame za sebou len take "prve pokusy" 😀 Len teraz sme zacali...Ale snad sa to rozbehne, prave zacala ovulacia 🙂 a vy ste na tom ako? beriete Femibion?

katkazaba
8. dec 2009

my sa už snažíme dlhšie
Femibion ja neberiem, ja beriem baby plan
tak snažilkuje o sto päť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre