Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
31. mar 2010

jako 5. DPO??? tak tomu nevěřím - oplodněné vajíčko začně uvolňovat HCG až po uhnízdění a to je tak právě kolem 7-10. DPO - takže si přidej tak 2-4 dny po uhnízdění a vyjde ti den, kdy je nejlepší testovat.. 😉
ať nejsi zbytečně zklamaná

altalia
31. mar 2010

sim: hele nwm, dvě holčiny to někde na foru tvrdily, u těch vítězných grafů.. ? možná vážně se něco takového stát může ? asi ne úplně obvykle, ale kdo ví ? víš jak, to máš stejně jak s příznaky, znám kamarádky, které den po zdařilém pokusu věděly, že jsou těhu, prostě to cítily od prvního rána, ani ne nevolno, ale prostě to cítily, no a pak znám spoustu dalších, co ještě měsíc po pokusu netušily zhola nic.., nwm, možná v některých případech se HCG uvolní dřív, fakt nwm

mno, počkám teda, jasně, min zbytečně vyhovezené peníze a zklamání ☹ ale tak test si dnes koupím, jako jen tak do šuplíku 😎

simasla
31. mar 2010

altalia - také mám jeden v šuplíku 🙂 kdyby se náhodou ta teplota pohla zase vzhůru 😉

altalia
31. mar 2010

sim: však se pohla 🙂 a pohne určo dál, musí ! 🙂 🙂

vecernice
31. mar 2010

5DPO me prijde dost divny. bud mely super citlive testy nebo i takove, ktere muzou byt falesne pozitivni. ale taky uz jsem takove zvlastni grafy videla. ale je pravda, ze k uhnizdovani dochazi az od 5 DPO, pak se pomalu zacina tvorit hcg .....

simi - tvoji teplotu uz na dalku hypnotizuju, at supe zas nahoru! 🙂

zabka1003
31. mar 2010

Ahojte..

tak ja som vždy bola v tom že mám ovu okolo 13-14 dňa cyklu..a začala som tento mesiac merať, aby som vedela presne...a už som 15-ty deň a žiadna ovu sa zatiaľ nekonala ☹ nakoniec možno zistím, že mám fakt problém 😔
Začínam byť z toho dosť nešťastná..

A dnes som neodolala a kúpila som si ovulačný mikroskop v lekárni..no po papradí ani stopy 😒

vecernice
31. mar 2010

zabka - a jak dlouhe mivas cykly?

altalia
31. mar 2010

vecernice: njn, je to divný, ale fakt ty holky byly těhu, tak nwm 🙂 možná náhoda 🙂

zabka: jaký mikroskop ?????

zabka1003
31. mar 2010

vecernice, ja mávam normálne 28 dňové, pravidelné, možno raz do roka ho mám o deň dlhší..
tak práve preto som z toho prekvapená...

altalia takýto: http://www.magister.sk/product_info.php?product...

simasla
31. mar 2010

no k tomu 5DPO už pozitivní těhu testík.. tak si myslím, že je ještě jedna možnost a to, že ovulka byla dřív než mysleli 😉 - což by všechno vysvětlovalo

govinda
31. mar 2010

kočky, posledné dni som stále používala mikroskpík, včera mi ukázal nádherné papradie a graf takýto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

tak začínam podozrievať mikroskopík, že klame 😠 😀

govinda
31. mar 2010

... a ja podľa neho snažilkujem o sto šesť a nič. A snažilkovať so sadrou na nohe je riadne makačka 😀 . Veď už mám svalovku snáď všade 😀

simasla
31. mar 2010

govi - jen pěkně snažilkuj - třeba to byla ovulka pokles tam máš, teď ještě aby to vystoupalo a udrželo se - nejlépe na 9 měsíců, co?

govinda
31. mar 2010

sim, no veď sa snažím 😀

vecernice
31. mar 2010

zabka - no tak to by ovu uz mela dorazit. ale taky je moznost, ze se zrovna tetno mesic opozdi (z neznameho duvodu), nebo ze treba vyjimecne byl tento cyklus anovulacni .... no mer dal, drzim palce, at teploty vyskoci 🙂

kitu
31. mar 2010

Ahojte dievčata,

tak ja som už domka- zdrhla som z prace skor a ani kružok som nemala... decka boli aj tak ako z besných vajec- naštepene zajtrajšími prazdninami...rozkrajali sme veľkonočneho barana a rozbehli sa domov...

no u mna včera bolo vela hlieniku takeho egg- tak sme snažilkovali, ale to len pre istotu...no som zvedava ako dopadnem...s tou mojou ovulkou...

zabka1003
31. mar 2010

vecernice myslíš, že by ešte mohla doraziť? no snád..ale nemám taký pocit..ved uvidíme..ale bodaj by si mala pravdu 😉

zabka1003
31. mar 2010

Kitu jasné treba..
inak ja odkedy viac snažilkujeme, tak mám problém s určovaním toho hlienu.. 😒

kitu
31. mar 2010

no to aj ja... ale teraz viem že včera to bol hlienik, bo sme nesnažilkovali den pred tým... inak aj mne sa to zda potom stale že je... a to su odumretí duraceloví bežci asi 😀 ... ale sak neva... hadam raz to vyda...

simasla
31. mar 2010

kitu - 😀 odumretí duraceloví bežci.. no to je super výraz 😀 a určitě to vyjde, a určitě brzy.. jak to já vidím

vecernice
31. mar 2010

zabko - koukala jsem jeste na tvuj graf. zkus si zadat zitrejsi teplotu aspon jako dnesni. mozna to ovu vyznaci (on ff vyznacuje az po 3 dench zvysenen teploty) na 13DC 😉 ale to je jen pokus 😉

altalia
31. mar 2010

zabka: ahaaa, tak to neznám 🙂 to je dobrý 🙂 to může člověk celou ovu laboratoř😀 tenhle tester + teploměr + proužky 😀

govinda
31. mar 2010

altalia, a najviac naštve, ak človek šaškuje s teplomerom, mikroskopikom a aj s ovu testami a nakoniec ovulku prešvihne 😀

altalia
31. mar 2010

govinda: no, asi tak 😀 😀 to je tak trochu pak na paličku ☹ ☹ ☹ a bohužel se stává ☹

kitu
31. mar 2010

baby no ja som mala dva cykly ovulku s clostíkom a samozrejme sme ju prešvihli... teda tu prvu sme určite a tu druhu, ta pre istotu nedorazila po liečikoch- bo som bola marod a potom zrazu došla na 33dc...teda ako vobec neočakavaná, chi ale to už asi nebolo vplyvom clostilu...a napriek tomu že meriam bt, ovutestujem a čekujem čípok tak aj tak sme to prešvihli... a tak som teraz povedala že to nebudem tak intenzívne riešiť... a uvidíme či vobec budem fungovať bez liekov...

ameliejulliette
31. mar 2010

Ahojte, já jsem si právě pobrečela a vyvztekala se, po telefonátu s jedním rodičem od studentky... Prostě píííííp. Nechápu, některý lidi jsou fakt děsný. No ale teď už mám prázdniny 😉
Příznaků budu mít tento měsíc zřejmě miliony, tak doufám, že se k nim přidá i takový ten příznak, co se jeví jako dvě čárky na testu. A jestli mi porostou prsa 😉 , tak budu testovat příští pátek.
Mějte se zatím skvěle, snažilkujte, kdo čeká ovu, a nestresujte, kdo už má po ní 🙂 držím pěsti na zítřejší teplotky 😉

josie3331
31. mar 2010

ahojte, ja po minulom cykle ani neviem, kedy ta ovulacia mi pride, vzdy som si myslela, ze klasika... 10-14DC a minule prisla ovela neskor, tak max raz za dva dni ten sex proste musi byt, aj castejsie, ale neviem, som nejaka divna, chcelo by to pracu, vidinu penazi, takto ked nemam nic, tak musim byt iba doma, lebo nemam co minat, hrozne 😀 a inak neviem co napisat, v byte mame uz zaliatu podlahu, priatel je furt unaveny a spi alebo robi na byte, potom ide do prace, tak som rada, ze ho obcas znasilnim a ukludnujem sa, ze vo mne plavaju spermie a ked tak pracuju na babu 😅 😀

amelie rodicia su proste piiiip 😀 😀 ale nekaz si prazdniny, uz si predsa tehotna 😀 😀 😀

altalia
31. mar 2010

kitu: no, to je taky k vzteku, co ? 🙂 ale máš pravdu, čím méně řešíme, tím asi více procent šance, že se podaří 🙂 njn, ale když my musíme řešit všechny 😀 já taky přestala měřit a to vše a pak jsem za dva měsíce zase začla 😀

josie: hehe 😀 znásilním pritele, to mi neco pripomina 😀 ten muj je taky bud v praci nebo unavenej nebo dela neco na dome atd...., takze tak nejak to vypada i u nas 😀 😀 strasnyyyyy 😀

amelie: ty ucis jo ?? tak to mas muj obdiv ! 😀 a kliiiid, mimi ti vsechny stresy vynahradi a az budes rodic volajici do skoly, nebudes lepsi 😀 😀 nebo jo ? 😀

zabka1003
31. mar 2010

Ahojte kočky, tak ja som si trošku ukľudnila nervy pri nákupoch..to je pre mňa taký relax..
Aj ked z rodičovského príspevku je to bieda, radosť si treba urobiť 😉

A fakt je že treba na to čím menej myslieť...ale ako?? ved to sa nedá..to by mi museli mozog vybrať 😵 😀

altalia
31. mar 2010

zabka: a cos hezkého pokoupila ? 🙂 mno, nákupy to jo, to se dá, jen kdyby ty příspěvky dávaly v EUR, co ? 😀
hmmm, myslet se na to musí furt ☹ to je dr mají pořád řeči, hlavně relax a žádný stres 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre