• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
josie na ovulku čekám rok, co? a hnedle to vyjde.. to jsou věci a určitě se ke mně brzy přidáte všechny
3. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies asi sa drzis hesla "ked uz tak poriadne"...."ked ovulacia, tak hned aj uspesna" :grinning: :grinning: no super, konecne opat pozitivna sprava
3. apr 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim tak splnila si svoj plan do bodky presne a hned na prvý šup...super
3. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kitu no ty jo - vlastně to byl plán, co? ježiš.. já si to ani neuvědomila... mám takovou radost a zároveň i strach - aby bylo všechno v pořádku..
Na Jardu už jsem to vyhrkla - šla jsem ho vzbudit, je po noční... a ten mi říká, ať na to hlavně nemyslím... a užívám si teď těch dvou čárek
3. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,.simasla strasne moc ti gratulujem....nech to vsetko dobre dopadne a nech ciarka silnie.. :dizzy_face:
3. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju catrin a jak se ti vede? děkuju všem :dizzy_face:
3. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simasla inak ja som mala 12dpo taku istu silnu ciarku ako ty :slight_smile:
3. apr 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simasla, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem..vidíš mala som dobrý "tušák" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
strašne sa teším s tebou..
3. apr 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misinn... koukala jsem a je fakt podobná... čárečka
zabka - tys to říkala a děkuju - jsem teď ta nejšťastnější osoba pod sluncem
3. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Čo to tu čítam???Simasla Gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Veeeeľmi sa s Tebou teším,Takže bude Vianočné mimi :wink: Držkaj sa a dávaj na vás pozor :slight_smile:
3. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vadelko - no jsem z toho trošku mimo.. doufám, že to bude všechno v pořádku, ale jeden nikdy neví, že?
a já už to tu počítala podle ovulky bych měla mít termín porodu 16.12.2010 - u mě se to podle předchozí MS moc počítat nedá- protože ovulka byla až 28 DC
3. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to Ti verím,že si mimo :grinning: Vidíš,prišlo to,keď si to najmenej očakávala a o to je to teraz krajšie :slight_smile: Určite bude všetko v poriadku.Takže pod vianočným stromčekom už budete traja.To je krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak Jarda už jel do práce... víte co... musím vám říct.. že takhle šťastného jsem ho snad ještě neviděla :dizzy_face:
3. apr 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SIM : :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moc a moc velká gratulace a žádné slzy, ani ty štěstí :slight_smile: prostě a jen si užívej tuhle strašně krásnou etapu !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. apr 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
altalia - díky moc a holky všem
tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj - ať jste všechny brzo těhulky
Jinak já se zklidním trošku až uvidím tučnější čárku, až to budu mít potvrzené Dr... až bude bít srdíčko a až budeme po screeningu ve 12. týdnu :grinning:
Jsem to říkala, že má ženská pořád z něčeho obavy - nejdřív jestli dojde ovulka, pak jestli nedojde mrška a pak zas tohle
3. apr 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim: obavy jsou pořád a myslím že budou stále, ale takové ty krásné obavy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tohle je sice brzo, ale to je úplně jedno, podstatné jsou dvě čárky krásně znatelné a ještě ke všemu odpoledne, co chceš víc !!! Musí to být naprosto krásný pocit a věřím, že se vznášíš někde nad zemí a strašně moc ti to přeju :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som strašne šťastná že som tak slepáá :slight_smile: siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, supeeeeeeeeeeeeeeeer, strašne som ti to priala, až mi slzy vyhrkli ako som to čítala :slight_smile: drž sa a manžel mal pravdu, užívaj si tie dve čiarky :wink:
3. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
altalia - je mi nádherně - střídavě dnes celý den lítám, bulím, culím se a zase bulím :grinning:
sante - díky moc ale já byla také přesvědčená, že to je jen nějaký stínek - dušík, ze kterého nic nebude a přece tam ta čárka dnes vykoukla
3. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim: užívej si to :slight_smile: ta euforie musí prostě být bombastická :dizzy_face: budeš testovat ještě ráno, abys měla dvě pořádné čárky ? :grinning: ne že by tyhle nebyly pořádné, ale člověk chce asi myslím pořád pořád mít jistotu :grinning:
3. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tahle nová, co jsem vyfotila po zaschnutí už je vidět víc... přidala jsem jí i do albíčka
Ale testnu znova - buď ráno zítra a nebo v pondělí - bo jsem někde slyšela, že se HCG zvyšuje výrazně vždy obden...
3. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem simasla... su to fakt 2 ciarky
bolo by dobre, aby si hned v utorok isla k lekarovi, a mohol ti preventivne nasadit duphaston....
3. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, súhlasím s pipuss, že radšej hned ísť k lekárovi... a už vidím aj ja druhú čiarku :wink: :wink: :slight_smile:
3. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siiim, gratuluju moc moc, to je čárka, to je dobře, žes to nevydržela a že se můžeš radovat už dneska :sunglasses: Moc Ti to přeju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jaro je tu, těhulit se budeme geometrickou řadou :slight_smile:
3. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr. mi říkal, že jak mi vynechá mám mu zavolat, takže jsem mu chtěla cinknout tak v úterý, či ve středu... dokoukám dobu ledovou a jdu padnout do postýlky
3. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak hrozne Vam prajem,no chcem uz aj ja a velmi len stale nic:frowning2:
3. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj claudi a jak dlouho se snažíte?
3. apr 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sim...pri tom prvom to bolo hned:slight_smile: a teraz po rokoch 4 mesiace a nic:frowning2:
3. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi 4 měsíce je ještě chvilinka - vím, že to se lehko říká.. když si to miminko moc přeješ, ale myslím - nééé věřím, že už brzy si k vám najde cestu... určitě v tomhle roce :slight_smile:
3. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sim, tak to sú mi veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Zo srdca vám blahoželám a zároveň :sunglasses: :sunglasses: prajem, aby bolo všetko v poriadku a aby si úspešne dotehulkovala ešte do úspešnejšieho konca!!!!!! Drž sa a užívaj si to!!!!!!
3. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chvilinka len....ale nebude to lahke...som si vedoma....:frowning2:(( nech to tvra ako dlho chce,len nech to bude zdrave...
3. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok