Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😃 a vy ako?
marikac
11. apr 2010
tento mesiac-dosla MS o dva dni skor, takze pokracujeme v snazeni az po svadbe :-S
denne73
11. apr 2010
Altalia nezufaj hlavu hore. ja viem , že je to na prd , ale ono nám to vyjde.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
josie3331
11. apr 2010
ahojte, tak akcia bola celkom prijemna, ale moc sa toho nepredalo co uz :-S ale nevadi, aspon skusenost.....

ja ak nepride menzes, tak budem testovat v piatok
denne73
11. apr 2010
Josie držím silno palce aby ani náhodou neprišiel 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
fomarik
11. apr 2010
Viete čo ma tak napadlo? Aby som sa trošku odpútala od mojich depiek, tak som začal hádať, ako sa vlastne voláte pravým menom...... =-) =-) No čo, nejak to čakanie musím prežiť. Zajtra to už bude lepšie. Dnes som sama doma, mm v práci. Zajtra čaká práca aj mna, deti píšu štvrťročné písomky, takže si budem len tak sedieť.... sem-tam niečo prehovorím. nemám náladu ani na kolegyne v práci, ktoré ma totálne nechápu.Ale mne je to jedno. Snažím sa s nimi nerozprávať...... ženský kolektív ( o pár desiatok rokov starších žien ako ja ) je strašný!!!!!!!!!
josie3331
11. apr 2010
fomarik tak sa zahrajme hru a skus hadat 😃 😃
fomarik
11. apr 2010
No, tak teba typujem na Jozefínu (????) - podľa nicku. Ale podľa fotky a tvojich nádherných vlasov by som ešte povedala Alexandra? Ja fakt neviem! ale je to sranda
janitchka
11. apr 2010
ahoj holky,můžu se k vám přidat? 🙂
fomarik
11. apr 2010
Janitchka, no samozrejme!!!!!!!! Vitaj 😉
janitchka
11. apr 2010
fomarik díky x-)
denne73
11. apr 2010
Ahoj janitchka vitam ťa. 🙂
ameliejulliette
11. apr 2010
Fomarik, dost dobrý 😃 Jsem zvědavá, kolik jmen uhodneš, kromě těch, které jsou zřejmé... 😉 Já mám naštěstí v práci spíše mužský kolektiv... V minulé práci to byly děsné drbny, nesnášela jsem to tam kvůli nim 😕
Josie, hoď mi prosím do IP odkazy na ty Tvoje stránky (a ty nové věcičky, cos vyráběla, tam taky budou??), nemám nervy to tu hledat... Minule jsi psala 2 linky... Díky 😉
ameliejulliette
11. apr 2010
Fomarik, jsi Maria? 🙂 😃
denne73
11. apr 2010
Jossie ja ťa tipujem na Juliu heheh asi som sa sekla nie? A teba formarik tebe by pasovala Alica
ameliejulliette
11. apr 2010
Jozefína 😃 Ok, moc dobrý nápad to byl, ta hra, ... 😃
josie3331
11. apr 2010
ahoj janitschka

fomarik josie nie je podla krstneho mena a alexandra nie som, ale sestre sa to meno dost paci, tak moze byt rada, ze take meno nemam, lebo by to nemohla dat svojmu buducemu dietatu...

a moje meno sa zacina na M....
denne73
11. apr 2010
Tak Michaela.hmn? 🙂
josie3331
11. apr 2010
denne nie nie....a ty vyzeras na taku Ivetku 🙂

a amelie je podla mna Janka
denne73
11. apr 2010
Sante tipujem na Sandru. A altaliu na Nataliu 😉 😉 😉 😉 😉
denne73
11. apr 2010
Heh je to vcelku zabavne dobrý napad formarik. Nie ja som na D. Tak jossie M 🙂 onika
fomarik
11. apr 2010
Nie som ani maria ani Alica.
Amelie... no, mne nie sú zrejmé žiadne mená :-| . Ale ty si asi Júlia? alebo amália?
No a denne.... tebe by šlo Lenka
denne73
11. apr 2010
Juj vlastne to bol tvoj napad Jossie prepáč
denne73
11. apr 2010
Formarik hod začiatočne pismenko
fomarik
11. apr 2010
Božinku, mám v tom zmätok. Tak ešte raz: Jossie - Monika, Altalia može byť Natalia a Sante- Stanka
denne73
11. apr 2010
H 🙂 🙂 eheh ja som mala byť Vanda, ale niesom.
fomarik
11. apr 2010
Moje je L
denne73
11. apr 2010
Jossie tak dalšie písmenko ked to nieje Monika
josie3331
11. apr 2010
fomarik je Lucia , denne Hanka a ja nie som Monika, to je moja sestra
fomarik
11. apr 2010
prosím, dajte aj vy začiatočné písmenko... ved to je neskutočne ťažké takto tipovať... ale haluz riadna!
denne73
11. apr 2010
Mám ťa Lucia

Začni písať odpoveď...

Odošli