Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

marikac
11. apr 2010

tento mesiac-dosla MS o dva dni skor, takze pokracujeme v snazeni az po svadbe 😖

denne73
11. apr 2010

Altalia nezufaj hlavu hore. ja viem , že je to na prd , ale ono nám to vyjde.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

josie3331
11. apr 2010

ahojte, tak akcia bola celkom prijemna, ale moc sa toho nepredalo co uz 😖 ale nevadi, aspon skusenost.....

ja ak nepride menzes, tak budem testovat v piatok

denne73
11. apr 2010

Josie držím silno palce aby ani náhodou neprišiel 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

fomarik
11. apr 2010

Viete čo ma tak napadlo? Aby som sa trošku odpútala od mojich depiek, tak som začal hádať, ako sa vlastne voláte pravým menom...... 😕 😕 No čo, nejak to čakanie musím prežiť. Zajtra to už bude lepšie. Dnes som sama doma, mm v práci. Zajtra čaká práca aj mna, deti píšu štvrťročné písomky, takže si budem len tak sedieť.... sem-tam niečo prehovorím. nemám náladu ani na kolegyne v práci, ktoré ma totálne nechápu.Ale mne je to jedno. Snažím sa s nimi nerozprávať...... ženský kolektív ( o pár desiatok rokov starších žien ako ja ) je strašný!!!!!!!!!

josie3331
11. apr 2010

fomarik tak sa zahrajme hru a skus hadat 😀 😀

fomarik
11. apr 2010

No, tak teba typujem na Jozefínu (????) - podľa nicku. Ale podľa fotky a tvojich nádherných vlasov by som ešte povedala Alexandra? Ja fakt neviem! ale je to sranda

janitchka
11. apr 2010

ahoj holky,můžu se k vám přidat? 🙂

fomarik
11. apr 2010

Janitchka, no samozrejme!!!!!!!! Vitaj 😉

janitchka
11. apr 2010

fomarik díky 😵

denne73
11. apr 2010

Ahoj janitchka vitam ťa. 🙂

ameliejulliette
11. apr 2010

Fomarik, dost dobrý 😀 Jsem zvědavá, kolik jmen uhodneš, kromě těch, které jsou zřejmé... 😉 Já mám naštěstí v práci spíše mužský kolektiv... V minulé práci to byly děsné drbny, nesnášela jsem to tam kvůli nim :-/
Josie, hoď mi prosím do IP odkazy na ty Tvoje stránky (a ty nové věcičky, cos vyráběla, tam taky budou??), nemám nervy to tu hledat... Minule jsi psala 2 linky... Díky 😉

ameliejulliette
11. apr 2010

Fomarik, jsi Maria? 🙂 😀

denne73
11. apr 2010

Jossie ja ťa tipujem na Juliu heheh asi som sa sekla nie? A teba formarik tebe by pasovala Alica

ameliejulliette
11. apr 2010

Jozefína 😀 Ok, moc dobrý nápad to byl, ta hra, ... 😀

josie3331
11. apr 2010

ahoj janitschka

fomarik josie nie je podla krstneho mena a alexandra nie som, ale sestre sa to meno dost paci, tak moze byt rada, ze take meno nemam, lebo by to nemohla dat svojmu buducemu dietatu...

a moje meno sa zacina na M....

denne73
11. apr 2010

Tak Michaela.hmn? 🙂

josie3331
11. apr 2010

denne nie nie....a ty vyzeras na taku Ivetku 🙂

a amelie je podla mna Janka

denne73
11. apr 2010

Sante tipujem na Sandru. A altaliu na Nataliu 😉 😉 😉 😉 😉

denne73
11. apr 2010

Heh je to vcelku zabavne dobrý napad formarik. Nie ja som na D. Tak jossie M 🙂 onika

fomarik
11. apr 2010

Nie som ani maria ani Alica.
Amelie... no, mne nie sú zrejmé žiadne mená 😒 . Ale ty si asi Júlia? alebo amália?
No a denne.... tebe by šlo Lenka

denne73
11. apr 2010

Juj vlastne to bol tvoj napad Jossie prepáč

denne73
11. apr 2010

Formarik hod začiatočne pismenko

fomarik
11. apr 2010

Božinku, mám v tom zmätok. Tak ešte raz: Jossie - Monika, Altalia može byť Natalia a Sante- Stanka

denne73
11. apr 2010

H 🙂 🙂 eheh ja som mala byť Vanda, ale niesom.

fomarik
11. apr 2010

Moje je L

denne73
11. apr 2010

Jossie tak dalšie písmenko ked to nieje Monika

josie3331
11. apr 2010

fomarik je Lucia , denne Hanka a ja nie som Monika, to je moja sestra

fomarik
11. apr 2010

prosím, dajte aj vy začiatočné písmenko... ved to je neskutočne ťažké takto tipovať... ale haluz riadna!

denne73
11. apr 2010

Mám ťa Lucia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre