Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

kitu
11. apr 2010

hm, mna asi ignorujete.... no čo už... ☹

fomarik
11. apr 2010

A máme ťa! 😉

fomarik
11. apr 2010

Kitu, ale nie...tak podľa nicku budeš Kristína?

fomarik
11. apr 2010

vy asi všetky letsdancujete, že? No, ja to nepozerávam, takže ja idem žehliť.

kitu
11. apr 2010

fomarik hej hej...

počuj tebe som chcela napisať že presne viem ako sa cítiš, ja som tiež učiteľka a moje kolegine su od 50 a vyššie... takže ja jedina mlada... všetky maju deti skoro v mojom veku... takže asi tak...

fomarik
11. apr 2010

Kitu... presne, sú už staré mamy, poprípade namyslené fuchtle, ktoré už čo-to majú odžité, a mozog zdegenerovaný z pedagogickej praxe! Radšej by som robila niekde v kolektíve plnom chlapov... tí nie sú takí pokryteckí!

denne73
11. apr 2010

Kitu kdeže len si tu nebola nie?

denne73
11. apr 2010

Kitu - katka

fomarik
11. apr 2010

baby, ja som pred potratom robila v dojčenskom ústave...no to vám bolo..... niečo nádherné a zároveň smutné!!!!! Ja na to asi nikdy nezabudnem! ihned by som menila terajšiu robotu! No, ale po nešťastnom tehu som nebola psychicky schopná sa tam vrátiť.... strašne som tam trpela! A teraz si to vyčítam. Aj sme sa presťahovali kvôli tomu z BB do V. Krtíša.

denne73
11. apr 2010

Fomarik ja pracujem tiež ako učitelka v mš. Vieš ako ťažko som sa vracala ja?? do práce ku 3.r trpasličkom???

fomarik
11. apr 2010

Denne, nechcem rýpať, ale ty si tiež potratila?

fomarik
11. apr 2010

ja teraz učím v osobitnej škole, takže si viete predstaviť.... samé čierne nevychované opice!

denne73
11. apr 2010

Amelie- No čo tak Slavka?

denne73
11. apr 2010

A tie kilečka šup šup sem chytáááááám

kitu
11. apr 2010

fomarik tak to si viem predstaviť, k nam chodi osobka na obed a mam pocit že je tam viac romov ako mentalne postihnutých... teda takých som tam ani nevidela... to samý rom...fu tak to nezávidím...

mam pocit inak že nas je tu viacej učiteliek...

maricom
11. apr 2010

jasne kolegynky, no počúvajte, hádam to nebude tým našim povolaním, že nám to nejak nejde s tým tehu?! 🙄

kitu
11. apr 2010

inak my sme mali dekana z krtíša čo nas sobášil... 😀

kitu
11. apr 2010

no to dufam že nie... my učiteľky a zatial sa nam nedari s našimi mrnuskami...

inak mne moje mamičky stale hovoria že len nech sa neopovažim otehotnieť... že aby som ich deti doučila a do štvrtej triedy...

fomarik
11. apr 2010

U nás v škole má každý diagnźu mentálne postihnutie, to je pravidlo, že musí mať na to papier, aby bol v osobitnej.
Inak mne aj hovoril doky, že by som mala zmeniť zamestnanie, ale ked to nie je len tak. som rad, že mám vobec prácu... aj to len do konca šk. roka ☹ ☹ ☹

Kitu, myslíš Mareka kosorína?

denne73
11. apr 2010

Fomarik nerýpeš ano u nás hotová tragedia . Ja som prišla o nášho Alexa v 6.mesiaci.Zle výsledy z amnio velmi ťažký postih a to študujem presne toto pg mentálne postihnutých. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

fomarik
11. apr 2010

včera dávali v správach, že robili nejaký prieskum a vyšetrenie učiteľom, no a zistili že učitelia sú jednou nohou v hrobe a druhou na psychiatrii...takže úúúplne super!

denne73
11. apr 2010

Fomarik teraz by mal 3 mesiace ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denne73
11. apr 2010

No paradna perspektíva do buducnosti . S tou psychiatriou teda suhlas .Niekedy si fakt prídem ako cvok

maricom
11. apr 2010

no celkom pozitívne správy, takže ešte máme šancu na záchranu po relaxačnom pobyte v Hronovciach!!!

fomarik
11. apr 2010

Kitu, tak to ma mrzí, skutočne. ☹ ☹

Mne vlkastne moje mimi zobrali ( ja tomu hovorím násilím 😠 ), pretože ja som samovolne nepotratila! Dlho sa čakalo na akciu srdiečka, a kedže sa ♥♥♥♥ neobjavilo, tak mi fazulku vzali...bolo to na dva dni pred vianocami. Velmi som prosila doktorv, aby sme ešte počkali aspon dva dni, ale boli nekompromisný. No a po kyretáži som mala velké problémy!!! 5 mesiacov sopm krvácala ako z vodovdu a museli ma čistiť znovu, pretože som mala kúsky bábatka ešte v sebe. Dostala som zápal brušnej dutiny, otravu krvi.

ameliejulliette
11. apr 2010

No mně teda ta škola rozhodně nedělá dobře... psychicky to tam nedávám... hodně drzých spratků... a co z toho všeho... K malým dětem půjdu po mateřské, udělám si tu školku nebo něco a budu v pohodičce 🙂
Zatím jste teda neuhodly, no... 🙂 Stanka jsem 🙂 Ale Amelie je lepší 😉
Fomárik, to musela být krásná práce, s tak maličkýma dětičkama... a jak píšeš tak asi i dost smutná, že jsou lidi schopní ty miminka opustit... Hodně jsem dobrovolničila s dětma z dětských domovů a kolik tam bylo sourozenců, třeba i pětice a jejich máma s dalším chlapem už měla doma další mrně... ☹ Děsný, no...

kitu
11. apr 2010

hej myslim našho zlateho mareka kosorína, on bol pred tým u nas farar... a strašne sme ho mali radi... tak sme si ho zavolali na svadbu...

no parada... takže asi skor ta cvokaren, 😀 😀 😀 sak jaka parada- budeme vpohodke postaraju sa o nas a nič nas nebude trapiť chichi 😀 😀 😀 😀

fomarik
11. apr 2010

Amelie.... bolelo ma, ked prišli 15 romovia počas veľkej prestávky (ZŠ bola hned vedľa ústavu)pozrieť svoje dieťatko. Šlo mi roztrhnúť ♥!!!! Aj tí naši v škole, incestujú jeden cez druhého, ani nevedia koľkí sú už doma, chytia to aj z plachty a potom sa o tie deti ani nestarajú!!! Aj teraz máme tehotných niekolko žiačok, je to smutné!

fomarik
11. apr 2010

chcela som napísať 15 roční rómovia

maricom
11. apr 2010

joooj denne to je veľmi smutnučké, ale vieš tento rok nám to víde, určite a všetky budeme šťastné no aj sa to tu celkom pekne rozbieha 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre