Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

maricom
12. apr 2010

ano simi aj ja ke´d som bola tehu tak som si poobede (pokiaľ som nebola v práci) dala šlofíka, lebo som bola unavená a ja som sa budila vždy okolo 3 hodiny - presne dve hodiny som nevedela zaspať a ako tie dve hodiny prešli tak som bola tvrdá, že by tam aj bager mohol skákať cez švihadlo.

larmimi aj počas aj inokedy ale mohli sme tomu dať viac

larmimi
12. apr 2010

uvidime na konci cyklu, maricom, kolky si DPO?

maricom
12. apr 2010

tak to netuším, zdá sa mi, že teraz mi je tak ovulačne ale test nebol ešte výrazne pozitívny, takže neviem, vôbec ,idem testnúť...

larmimi
12. apr 2010

ahaa, tak drzim palce, lebo ja som zacala testovat zrejme neskoro...druha ciarka bola o nieco svetlejsia, a to uz sa berie zevraj ako negativny...

enanena
12. apr 2010

ahojte dievcata...mam drobny problem....skoncili mi mrchy ale nejako sa mi to nepozdava...mozno to je tym duphastonom ale mam strasne velke prsia a na dotyk su velmi citlive....mali ste niektora takyto problem...brala so 2davky duphastonu.za odpoved dakujem 🙂

larmimi
12. apr 2010

jooj, ja neviem, nemala som nikdy duphaston...

maricom
12. apr 2010

larmimi takže negatívny, druhá čiarka ešte bledšia než včera, asi sa na to kašlem... ako som už povedala počkán najviac do 40DC a idem na agolutín. Dnes som 22DC.

enanena neviem to poradiť, akurát tak testnúť, bolavé príznaky v prsiach buď tehu, alebo mrcha, alebo ovu...neviem ktorý deň cyklu práve máš

enanena
12. apr 2010

maricom prave mi skoncili mrchy asi tak nejak...ale boli dost silne tak neviem ci by mohlo ist o tehu...

maricom
12. apr 2010

neviem...

inak s tými mrškami počas tehu, moja bývalá kolegynka hovorila, že jej mama mala s ňou prvé tri mesiace riadnu mrchu, takže až na 4 mesiac zistila, že je tehu 😅

enanena
12. apr 2010

maricom no tak skusim ist dokimu ale najprv si spravim test...ja viem o tom ze moze byt pocas prvych mesiacov mrcha ale nemyslela som si ze taka silna.....kiez by si mala pravdu 😉

larmimi
12. apr 2010

maricom, vies ale tie ovu testy som zistila ze nie su 100% ako som si myslela...a zevraj sa maju robit najlepsie az okolo 17.00..
enanena aj moja kolegyna mala normalnu mrchu pri synovi...spravis si test?

enanena
12. apr 2010

larmini no tak vyskusam lebo mam taky divny pocit....juj ako sa tesim ked si spravim test a budu tam //.... 😀

maricom
12. apr 2010

tak na obed som zjedla za tanier polievky, čiže asi mi to aj ona pomohla nariediť moč, testovať už dnes nebudem (nabiehame na finančný krízový režim) musííím desne veľa šetriť, takže testy nechám tak ako sú a budeme sexíkovať 😵
len som si chcela ten preseed nastaviť tak, aby sme ho využili práve počas ovu - myslela som, že je toho preseedu viacej keď už má aj takú cenu vypálenú ☹

larmimi
12. apr 2010

ena a kedy si spravis? daj nam vediet ! 😉

enanena
12. apr 2010

budem musiet najprv behnut do lekarne a potom nejak potajomky si spravit aby sa o tom drahy nedozvedel...a jasne ze dam vediet.... 😉

larmimi
12. apr 2010

ja uz tie nikdy nekupim ovu testy...v mojom pripade skoda penez lebo citim kedy mam ovu, teda kedy prichadza, ma picha v podbrusku...a potom si to len overim teplotou..tak naco testy..a preseed nemam ☹
mohla to aj ta polievka, jasne , ved to je tekutina !!

larmimi
12. apr 2010

ena ...najlepsie ist sa okupat a zamknut sa v kupelni 😀 😀 😀

enanena
12. apr 2010

larmini no to je super napad....len zas ked to nevydrzim tak bude problem...lebo zacnem asi od stastia kricat a to moj drahy nevydrzi a vyvali mi tam dvere....no to bude srand 😀 y kopec

larmimi
12. apr 2010

no ved potom ked bude pozitivny, tak aspon nemynies vela vody a rychlo sa osprchujes a vyletis von odtial 😀 😀

maricom
12. apr 2010

hehe, aj ja som sa to snažila utajiť pred ním, tak som mu hovorila že bol negatívny, ale takú som mala šťastnú tvár a od nervozity som behala po dome, že sa jednoducho nedal nachytať... no a on to tvrdil už predtým, lebo videl, že mi narástli prsia 😀

larmimi
12. apr 2010

oprava: neminies 😉

larmimi
12. apr 2010

to sa tazko da utajit...ale najlepsie na tom je, ze my sa sice nepozname tu , ale vieme to skor ako rodicia a cele blizke okolie 😝

enanena
12. apr 2010

jasne vsak sme tu jak jedna velka rodina....kazda vie o kazdej takmer vsetko....juj ja by som sa asi zblaznila od stastia ....jaj mo je 2 // vytuzene 😵

ela19
12. apr 2010

Baby vo fotoalbumoch ma jedna kocka tehotenske testy odfotene, najprv sa pytala ci je vidiet druha ciarka, potom pridala dalsie fotky. Ale co ma zaujalo, ze si urobila ovulacne testy tam mala 2 ciarky, ja som z toho mimo teraz. To akoze ked je niekto tehotny tak ma pozitivny aj ovu test? Mrknite sa, je to posledna fotka...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/benqa/album/...

maricom
12. apr 2010

tak ano, držať to všetko v sebe, pocity napätia, nádeje, šťastia, nešťastia, depresie... to sa dá ťažko len v sebe spracovať, ono to vždy nejako vylezie von - len často to nie je príjemné pre okolie a možno to niekto ani počúvať nechce, aký je tovj cyklus, či si po ovulke alebo nie...

larmimi
12. apr 2010

ela, preco si robila ovu testy? nedoplnila to tam len aby sme videla ako vyuzili ovulaciu ? 😒

larmimi
12. apr 2010

..aby sme videli.... lebo pochybujem...ved ten ovu hormon byva len pri ovulacii...

sante
12. apr 2010

Ahojte 🙂
no to sa mi tiež s tými testami nezdá ...
ena budem držať palce, nech to aj tebe vyjde 🙂
sa inak teším, lebo postupne tu tehuliek pribúda a to mi dáva nádej velkú 🙂

maricom
12. apr 2010

kokso akurát dnes som na to myslela, ako asi vyzerá ovutest počas tehu, haluz 🙂

sante
12. apr 2010

myslíš že aj ovu test je pozitívny v tomto prípade?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre