Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

monika0001
13. dec 2009

my ideme robit vepšo knedlo zelí.. 😉 neviem ci som to dobre napisala ...
mnaaam...
a dufam že z toho snehu aj niečo bude... juj... 😝

mscat
13. dec 2009
monika0001
13. dec 2009

miri zalticko moje ahoj...

mscat
13. dec 2009

no moni ahoj ty víš že aj žiju...
na fb píšu jak jsme na tom a zrovna od tebe mě mrzí že ani nenapíšeš.

monika0001
13. dec 2009

mri ja som dnes konecne po 2 tyzdoch ze naozaj doma a nikam nejdeme. neviem kde mi hlava stoji zlatinko moje... vybavovačiek veľmi veľa kvôli firme... aj zajtra nas toho vela caka ale ak sa nam to zajtra všetko podari vybavit tak by to malo byt všetko... a potom budem už len tvoja.. slubujem!!!! a na fb citam ale ani nemam kedy odpisat.. vcera som tam chvilu bola ale popri tom som narychlo balila darčeky.. moc ma to mrzi... vieš, že ťa lubkam a ked mozem vzdy sa ozvem len teraz toho bolo straasne vela.... som veľmi vyčerpana z toho už.. viem ze to bude stat za to, ale je toho naraz vela... po 4 mesiacoch nic nerobenia... ale lubkam ta stale rovnako!!! naozaaaj!!!! pjepááč!!!

mscat
13. dec 2009

já vím moni..no ale tak hry a bárs co tam stihneš víš 😅 😝 jak..tak se mě to docela dotklo .že já se tě hned vždy ptala copak je a podobně. ☹ ale v pohodě...taky máš dost svých starostí.

monika0001
13. dec 2009

hry tam chodi hrat moj manžel... mna to akosi prestalo bavit..
to nie je o starostiach. to je o tom ze si neviem zadelit co kedy a ako.. nechcela som aby sa ta to dotlko.. to fakt nie.. len sa mit o akosi vymklo spod ruk.. sme sa aj tracha povadili da bo som povedala ze vikend nikam nejdem.. tak mmm siel s jeho maminou na plavaren a ja som doma..
velmi sa ospravedlnujem... polepším sa... slubujem!!!

monika0001
13. dec 2009

a daksia vec uz mame konecne kazdy svoj notas tak budem uz na svojom iba ja a nemusim tam nikoho pustat 😉

mscat
13. dec 2009

moni:v pohodě ...
já musím ted za malým

simasla
13. dec 2009

ahoj mscat - tak ovulka nejspíš nebyla, viď? když ty teploty takhle padají ☹

mscat
13. dec 2009

ahoj simasla:nee asi nebyla.jsem si byla ale víc než jistá 😝 😅

chtěla bych holky někdy pochopit inteligentní myšlení chlapůů..tý jo.kdo ty stvořil,ten se řádně sekl teda. 🙄 🙄 🙄 🙄
mě ten můj tady ted tak rozčiluje že bych ho nejraději vykopla na mars aspon na rok momentálně! 🙄 😅 😠
bože jejich iq na bodu mrazu fakt.

majkal
13. dec 2009

mscat: a čože ťa tak rozčúlil? 🙂

mscat
13. dec 2009

majkal:ále... 🙄
tak jako my jsme jinak v pohodě..ale chápeš..když malý od úterý teplotuje...a ted je tak moc nemocný..a já už samozřejmě nervozní protože se mi tu snad tím kašlem zadáví. ☹
tý jo..a můj místo toho aby byl milý a byl mi oporou tak on mě bude ještě sr...át 😅 😕 🙄 🙄 😠
akorát nadávat a mít keci..to umějí nejlíp 😠 😅 wrrrr....jaj.jak kdyby mi nestačilo ted to s malým...on mě musí takto deptat.no já jsem to tušila že jak bude doma z prahy dýl jak týden půjdem se pozabíjet 😅
ale on mě vubec nechápe jako...tak jsem mu řekla že až teda jednou bude mít své vlastní pak to možná pochopí 😅 máme dva dny už takovou domácnost..ničí mě to ale jako až se mě omluví za nadávky pak tichá nebude 😅 😔 fakt místo aby jsme drželi při sobě tak je hnusný jak.... 🙄

majkal
13. dec 2009

tak to Ti rozumiem, vtedy keď najviac čakáš, že ťa podrží, pomôže a pochopí, tak zareaguje presne opačne .... ale nič si z toho nerob (možno má krámy 😀 😝) ... aj môj mužík je občas taký, a mňa to vytáááááča do nepríčetnosti ... minule si chcel robiť ham&eggs a nemali sme cibuľu ... zabudla som že už nie je ... no a ja som bola po tej laparke, takže som sa do obchodu nehrnula ... no a kto dostal, že nie je cibuľa? .... takže to máš tak .... urazila som sa, že namiesto "drahá to nič, zajdem do obchodu" .... bolo, "no jasné ... a bla bla bla" 😝 😀

mscat
13. dec 2009

majkal:jo noo..tak přesně tak.mají víc keci než my ženský..a to si spíš můžem víc stěžovat my než oni 😅 😝
kolik toho oni maj na starosti že na rozdíl od nás. 😅 🙄
a jj...právě že jsem čekala podporu a že mě pochopí..a on opravdu reaguje uplně naopak.ježiš nakopnout do rici 😠 😎
a víš co..do toho musím ještě balit protože se máme teda stěhovat už,od malého se nemůžu hnout ani na krok.protože on chce jen maminku a já vlastně si ho radši taky pohlídám.no a sama beru antibiotika a v noci kolem něj kmitám..a ten mi jako pomůže ale kdykoliv může tak spí.hergot a to je to mladý chlap.strašné fakt nevím co je to za stvoření..oni nic nevydrží..prostě neschopní a basta 😅 🙄 🙄

ten tvůj taky nemusel obrblat cibuli..no přesně aby skočil do obchodu řekl miláčku však se nic neděje..néé to byl velký problém..jaj jaj 😝 😅

majkal
13. dec 2009

no vidíš .... ale myslím, že dokonalejšieho už nenájdeme 😝 .... každý jeden má takisto "svoje dni" 😀 no nič, ale neboj, sú chvíle kedy tí naši chlapi dokážu aj príjemne prekvapiť ... možno práve preto, že to od nich nečakáme 🙂 .... takže dočkáme sa aj toho 😉

majkal
13. dec 2009

katkazaba: čo nového? mrcha (ne)došla? ako sa má malá? ....

katkazaba
13. dec 2009

ahojte babenky
tak teda to bol víkend, malá už je lepšie, sme bez teploty už, ale ešte zostane doma do utorka s babkou, ja musím do práce.
mrcha-sviňa prišla o tri dni skôr a s takými bolesťami že ma asi sekne prisahám ☹ to som zase zbytočne robila ten test a toľkokrát som si už povedala že ho robiť nebudem a nedám si povedať pekne 😉
mscat to si ruky podáme aj ten môj keď je malá chorá tak stresuje a serie ma, tiež som mu povedal keď budeš mať vlastné tak pochopíš, oni sú z marsu hihi

skippy7
13. dec 2009

Ahojte dievčata, chcem sa opytat....
BT mi vyrazne klesla, hlien bielkovy, aaale ovu test negativny....čiže to ešte neni ovulacia? mam sa vždy orientovat podla testov,čo oni ukažu?

majkal
13. dec 2009

skippy: pri merani BT budeš vedieť o OVU až keď prebehne, teda keď ti teplota stúpne nad hodnotu posledných cca piatich meraní a zostane hore aj ďalšie tri dni .... takže, ak ešte zajtra bude nízka, a pozajtra stúpne, tak OVU je zajtra (to je príklad) dúfam, že som ťa príliš nezamotala 😀

katkazaba: som rada, že malej je lepšie, môj už ide zajtra do školy .... ešteže máme babky, však? 🙂
no, s tou mrchou ma to mrzí, ale tak čo už .... a ten test - toto presne som si ja vravela, keď som takto nadarmo urobila asi tretíkrát test - že škoda peňazí a že testovať budem až keď bude meškať .... posledný test som robila pred mesiacom, znova pred termínom 😝 a samozrejme znova nadarmo 😀

kitu
13. dec 2009

Ahojte kočky,

no u nás to už vonia Vianocami- ja som len teraz dopiekla trubičky-uf ruka ma boli, to bol beh na dlhé trate...strááášne dlho to trvá

ja sa už tak teším v utork pride manželik domkov...juchu...

čo sa týka bt, tak mi zase klesla však kuk
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e

majkal
13. dec 2009

no my sme dnes zdobili medovníčky .... síce mi to tohto roku veľmi nešlo 😝 ... ale tak aspoň sme mali peknú atmosféru aj sme sa nasmiali 🙂 .... a tie najkrajšie my synátor samozrejme hneď zjedol 😠 😅 .... tak načo sa príliš snažiť 😝

kitu
13. dec 2009

ale ved o tom to je- určite si sa tešila že sa mu páčili... 🙂 ja takto musim schovavať medovničky- ozdobené pred mojim brachom a to ten ma už 23, vraj take ovela lepšie chutia tvrdí.. my sme zdobili asi v utorok spolu s mojou maminou...ale nedalo sa všetky, aj tak sme to robili aspon 2 hodiny...

majkal
14. dec 2009

kde ste baby .... dnes sa tu nikto ani neukázal ... čo máte nové, ako sa máte, čo detičky - už im je lepšie?

kitu
14. dec 2009

Ahoj maji,

no veru dnes tu nikto nebol... ja vyrábam ozdoby na stromček, sa asi silno nudim 😀 asi toho nemam dosť v robote... tam som vyrábala doteraz...
my mame vo štvrtok vianočnú akademiu tak s bambulákmi v škole silno silno nacvičujeme... takí su podarení...

simasla
14. dec 2009

Ahoj holky, zrovna se chystám do hajan.. ještě se pomuchluju s pesinkou a zkusím vytuhnout, jsem už 4. noc doma sama a nějak to nedávám, nemůžu spát :(. Ale už jen dnes a zítra konečně bude doma můj milovaný skoromanžel. Jinak u mě nic nového, ovulka v nedohlednu.. piju kontryhelový čajík a čekám jestli se náhodou nestanee zázrak. A ovula třeba nedorazí, ještě je ale brzy dělat předčasné závěry, mívala jseem před tím výkyvem pravidelné cykly 31-35 dní, tak mám na možnou ovulku ještě čas. http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
Co ty kitu? došla ovula, nebo ne?

majkal
14. dec 2009

kitu .... ty robíš v škole? si učiteľka? .... môj synátor majú vianočné predstavenie v stredu aj vo štvrtok, tak som zvedavá, čo to bude za srandu 🙂

simasla
15. dec 2009

Přeji všem krásný den, jakpak jste se vyspali.. já dnes vůbec.. strašně se mi teď chce spát a vůbec se mi nechce pracovat 😒

majkal
15. dec 2009

tak sme dve simasla 🙂 ... mňa už od včera bolí hlava ... tak by som najradšej zaľahla do postele 😒 ... ale musím makať .... tak nech nám aspoň ten deň rýchlo ubehne 😉

mscat
15. dec 2009

ahojte holky

tak nám už je díkybohu lépe...malý už řádí tak je to fajn 😝 😅 ale zatím má ještě ten ošklivý dávivý kašel tak snad to do pátku přejde jinak budem muset ještě k dr.

jinak já takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
takže opět dlouhý cyklus 😝 🙄

včera jsem začla brát femi kapky.tak jsem zěvdavá či to něco udělá.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre