• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
mojich chlapov som na tobogan nedostala

ja tiez Tatry milujem ... ale my sme si posledu dobu zamilovali nizke tatry a liptov .... aj ta fotka je vlastne z Lipt. Jana. Je tam nadherne :dizzy_face:
19. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka - plavky mi v tej chvili boli totalne ukradnute :grinning: kym som jacala, aspon som vedela ze zijem :grinning:
19. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz som sa tak dlho od srdca v robote nezasmiala, ja sa stavim, ze by som tiez jacala ako najata ... :dizzy_face:

my sme boli aj so znamym zo Sturova vo Visehrade a bola som na bobovej drahe, alebo neviem ako sa to vola ... taka letna.... jacala som celu cestu a vsetci na mna kukali, lebo medzi jacanim som sa este aj smiala :grinning:
.... viete si ma zivo predstavit ? ...
19. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som skoro spadla zo stolicky, ako dobre za som kancli sama :grinning:
19. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ako sa vola ten tobogan ? cierna diera? to musim vyskusat :grinning:
19. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na čiernej diere si odral tú ruku môj drahý :sunglasses:

vypadol odtiaľ a za ním krv, no zaujímavé to bolo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby neviem neviem .... asi to nevyskusam ...
19. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Liptov schvalujem, tot moje rodisko a stale bydlisko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco určite to vyskúšaj, mne sa to zdaloo v pohode, neviem čo tam môj drahý stváral ked tak dopadol :grinning:
19. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj zabka .... tak to my by sme si s tvojim mm rozumeli :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj Kočenky ja ani tobogany ani kolotoče nemusím Lenocka nemáš muzika vojaka ako ja?Aj môjho posielajú skoro každý rok do Tatier Naposledy sme boli v decembri keď prišiel po pol roku z Afganistanu Na jeseň sme chceli pre zmenu asi Piešťany
19. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie Lubica, ja mam IT admina :grinning:, ale tiez je malo doma a ked je, tak sedi za pc :grinning: :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka ... mozno ked budeme niekde v okoli tatralandie tak to vyskusam, ale ked ja vsetky adrenalinove sporty musim skusat sama
19. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Camelko tak to si odvážna Závidím Ja sa bojím
19. máj 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenocka tak to asi nemáš veľkú šancu sa dostať na pc keď je muzik doma Tak aspoň keď je v robote
19. máj 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ja si kazdu dovolenku uzivam, aj som chcela niekolkokrat uz vyskusat potapanie s kyslikom, ale v tom uz mam trosku strach, ist len s instruktorom, apon niekto znamy keby tam bol, bolo by to lepsie a urcite by som sa odvazila :slight_smile: vzdy to ostava iba pri snorchlovaní a skakani do vody napr z lode :grinning:
19. máj 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ale aspon nemate doma problem s PC a ked je tak mm to urcite vyriesi :slight_smile:
19. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco tak takúto odvahu ti fakt závidím
19. máj 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyrastala som medzi chalanmi :grinning:
od mala som sportovala, az do 2 rocnika na vyske :grinning: ............ tak to bude asi tym
19. máj 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to hej
Ja som lyžovala od 5tich rokov ale takú odvahu nemám :sweat_smile:
19. máj 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, no s tymi pc je to tak, ze kazdy mame svoj :grinning: Ako inak pri pc profikovi :grinning: Ved sa uz niekedy smejeme, ze my sme taki skypovi manzelia, lebo vlastne ked je v praci je na skype a ja zasa tu, ked maly spi...tak si piseme, co ma kupit a tak :grinning:
Inak s tym adrenalinom...ja som ho mala rada, kym som troska "nezostarla" :grinning: :grinning: :grinning: A teraz sa uz o seba bojim :slight_smile: Asi to je tym, ze som sa stala mamou :wink: Nieze by som sa toboganu bala, ale mam problem s uchom a nemozem sa uz od detstva potapat..tak mam asi taky komplex...Aj ked plavam strasne rada a casto :slight_smile:
19. máj 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco, maš peknu fotku :slight_smile:
19. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkal aj ty :slight_smile:
baby, ste sa nejak vynovili :slight_smile:
19. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno dnes sa tu tie fotky nejak menia
19. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala taku peknu kamilku a mi napísala admin, že nemožem mať taku fotku :frowning2:
19. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale lubica Teba nejak nepoznam ... hmmmmmm....
aj ty sa snažíš?
či nas iba povzbudzuješ?
19. máj 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snažím ako snažím 12.4 som zas potratila ale koncom leta by som zas chcela byť tehu Takže povzbudzujem aj vás aj seba samú
19. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ou, tak to mi je luto :frowning2:
19. máj 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne ale príroda to tak zariadila Ale nezúfam Podarí sa tento rok znova Dúfam A ty si ako na tom?Ak sa smiem pýtať
19. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok