• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
Veru:slight_smile:
20. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem babulky, moje anjelske certica je hore. :slight_smile:
20. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj anjelik s ďáblem v tele ešte búva
20. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my ešte spíme, dnes sme išli neskoro spať, tak bude dlhý deň a ešte dlhší večer :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ja som si dopriala kozmetičku po dlhej dobe, dobrý pocit :slight_smile:
20. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj zabka aj mne by sa zišla
20. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pri deťoch na to nejako nevychádza čas... :confounded:

Ty si ešte na materskej Lubi?
20. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno zabka ale na predĺženej neplatenej Malý mal už 3roky koncom januara ale nevzali mi ho do škôlky Až od septembra A to by som už chcela byť zas tehu a ísť na PN pred ďalšou MD Uvidíme Hádam už tento krát vydá
20. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babule...dufam, ze sa mozem pridat do Vasho fora..nechcem robit reklamu ani nic podobne, ale pokial sa pokusate o malu mrvinku a pouzivate na to i ovulacne testy..tak vo firme, v ktorej robim ich predavame..zial bohu cast z nich je pred expirackou..do jula tohto roka..je nam velmi luto ich zahodit, tak ich rozdavame ako darcek pri objednavke nejakeho ineho testu, ci uz tehotenskeho alebo ovulacneho..fakt nerobim reklamu, ale pokial je takato moznost a mozu este niekomu pomoct, tak sa s vami o to rada podelim..pokial bude mat niektora z vas zaujem..napiste mi internu postu a ja vam odpisem, o ake testy sa jedna a s radostou vam dam i kontakt...prajem prijemne snazilkovanie..my s drahym sa tiez pokusame
20. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyzyka ahojky, vitaj .... a pridaj sa :slight_smile: .... ponuka dobra, len ja testy zatial nepotrebujem, ako dlho sa snazite?
20. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi a ako to fungule predlžena materská?

zyzyka asi všetky nás zaujíma aká je cena testov?
20. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majkal :sweat_smile: dakujem za prijatie..tak na pevno sme sa rozhodli po vianociach, ze by sme sa mohli rozrast o malu mrvinku..ale zatial to nesilime...pokial sa podari, bude fajn..pokial nie..aspon spojime prijmne s uzitocnym :sunglasses: a vy sa ako dlho snazilkujete ?
20. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyzyka no my od juna 2008, ale medzitym sa objavili problemy a prisla do toho polrocna liecba ... takze teraz sa vlastne po liecbe zaciname snazit odznova
20. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim paste a prvy krat vam ako dlho trvalo snazilkovanie?
20. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyzyka prvykrat sme ani velmi nesnazilkovali, skor sme este chceli pockat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce, aby sa i u vas neaplikoval ten oblubeny "zakon schvalnosti" chces pockat - ani nahodou a ked velmi chces - tak to s tebou priroda riadne cvici :confused: ale to urcite nie je vas pripad :wink:
20. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka1003 poslem ti link na nasu stranku na internu postu..nechcem moc spominat nazov testov, aby ma niekto neobvinil, ze na vas chcem zarabat..ale velmi dobre uz viem, ake je snazilkovanie a preto sa snazim aspon trosken pomoct..kym sa da.. :D
20. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zyzyka praveze je :unamused:
20. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkal : aaaaaaaaale jaj.. :angry:
20. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj zyzyka Aj mne môžeš IP Aj keď som nikdy ovu test neskúšala A samozrejme prajem veľa šťastia Zabka predĺžiť materskú si môžeš do 6teho roku dieťatka Štát za teba platí odvody do sociálky a aj zdravotku ale nedostávaš žiadne financie
20. máj 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak se přidávám k tématu - tak nějak prášky neberu od září, ale tak nějak víc se snažíme od ledna, v říjnu mám nastoupit po mateřské do práce a tak nějak se mi nechce, teda nechce se mi vůbec, jednak na jinou pozici a taky na jiné oddělení, takže bysme chtěli druhé mimi, ale zatím to moc nejde..
zyzyka: můžeš mi prosím taky poslat odkaz? Ovulační testy už používám asi 3 měsíc, ale zatím se tím asi manžílkovy "ocásky" nechtějí moc řídit :frowning2:
20. máj 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Martinka Vitaj medzi nami Prajem veľa šťastia v snažilkovaní Neboj tento rok budeme všetky tehulky
20. máj 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubica: děkuju a přeju "nám" to samé, to ale bude v r. 2011 babyboom!
20. máj 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teda bude Martinka A riadny
20. máj 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ..... martinka vitaj :slight_smile:
21. máj 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Kočenky
21. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkal - děkuju za přivítání..
21. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky :slight_smile:
moj folikul ma dnes už 17 mm, nie je to ešte dosť, ale je tam!
21. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:
tak som tu zase :slight_smile:
21. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka .... pekny folik, este take 2-3 a bude mat 20 a praskne, no ja som dnes bola na folikulometrium .... su tam foliky zatial 9-10mm :slight_smile: tak uvidime
21. máj 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka za budla som tam napisat 2-3 dni :slight_smile:
21. máj 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok