Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

augustovka
23. máj 2010

no my teraz zaciname len mam diagnostikovane PCO tak u mna to bdue asi zlozitejsie ☹ ☹

lenocka80
23. máj 2010

@augustovka A to je co?

martinka78
23. máj 2010

My se snažíme tak nějak "víc" taky od ledna, v září jsem dobrala HAK, ale do prosince jsme to vůbec neřešili, ale od toho ledna-února počítáme plodné dny a měříme BT,ale zatím nic. Adélka nám trvala 4 měsíce,ale tu jsme počali po "vyčištění",byla jsem těhotná po cca roce od vysazení HAK, ale bylo to zamlklé těhotenství,tak šup do nemocnice a pak za ty 4 měsíce už to bylo, takže si říkám, že teď když jsem prášky brala necelé 2 roky, že by to mohlo být rychlejc, ale asi ne...

augustovka
23. máj 2010

to su polycysticke vajecniky!sama od seba nemavam ovulku 😠 😠 😠

lubica69
23. máj 2010

Lenocka ja mám dievčenské Lea,Sofia,Vivien a Scarlet Chcela by som druhú babulku No ale ak by bol chalan tak meno nemám vôbec Možno Sven Augustovka čo je PCO?Ak sa smiem opýtať...

lenocka80
23. máj 2010

@lubica69 Ja zasa nemam dievcenske 🙂 Paci sa mi Laura, ale mojmu mm nie...Tak zatial to nechavam na neskor 😀

lubica69
23. máj 2010

Aha augustovka Ale neboj Podarí sa ti otehotnieť Nejak sa to lieči?Alebo ako?Martinka tiež dúfam,že by sa nám mohlo po 4mesiacoch po kyrete podariť

augustovka
23. máj 2010

my mame pre divecatko jednoznacne Katka a pre chlapca Matej, Jakub, David

augustovka
23. máj 2010

No uzivas a na to clostyl a musim chodit kazdy mesiac na folikumetriu taka spon viem ci je nejaky folik alebo nie a dava sa aj pregnyl aby to vajicko prasklo

martinka78
23. máj 2010

lubica - nám říkali, že právě po tomhle vyčištění se tělo jako nastartuje,že má mimi prostě"připravené pole" a že se líp zadaří,takže přeju hodně úspěchů.

lubica69
23. máj 2010

@martinka78 ďakujem Ja som akurát teraz cez víkend mala ovulku Normálne som to riadne cítila Muž bol doma Takže by to bolo ideálne No ale sme sa dohodli s dokim,že až po všetkých vyšetreniach Tak škoda Ale chcem mať všetky výsledky a potom radšej ako by to malo byť zas zlé

martinka78
23. máj 2010

To je pravda, radši počkat,než aby to člověk uspěchal a pak to dopadlo špatně, jednou ten zážitek stačí zažít ☹
No jinak se s Vámi rozloučím a půjdu spát, hrajeme hokej, vypadá to, že Rusko porazíme,ale ještě mrknu na poslední minutky a půjdu spát, tak dobrou 😔

augustovka
23. máj 2010

Dobru nocku

lubica69
23. máj 2010

No a ja to mám už 2krát za sebou tak radšej počkám nech je všetko Ok Zatiaľ vyhrávate tak už len vydržať posledných 5 minút

majkal
24. máj 2010

dobre rano dievcata 🙂

vitam nove babulky a prajem skore "zadarenie sa" 😉
Ja som po peknom a prijemnom vikende, oddychla som si a "vyhrala" s dvojrocnym krstniatkom - takze pre mna to bol balzam na dusu.

Cely vikend ma bolelo brucho akoby som to mala kazdu chvilu dostat ☹ ale vyzera to tak, ze moja mrcha je este v nedohladne. Tajne som dufala, ze bola ovulka, lebo mi stupla teplotka, ale neviem neviem .... ten graf je divny ... vobec sa v nom a ani sama v sebe nevyznam .... uz chcem byt "normalna" 🙄 s normalnym cyklom .... a hlavne plodna!!!!!!! 😉

Prajem vsetkym pekny den .... 😵

kamilkka
24. máj 2010

Ahojte všatky staré aj nové 🙂

Baby, ta ja mam dnes depkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
A ešte k nej koelgyna oznamila, že je tehotná
a tvari sa aká je z toho nervozna - chápete?????????

majkal
24. máj 2010

ahoj kami, neboj a ty coskoro budes 😉 Ako folik?

Ja mam dnes skor depku z mojho synatora .... citim sa ako zla matka ☹ Mozno si to druhe ani nezasluzime .... Mrzi ma aj to, aky je moj mm na syna .... jedna s nim ako s dospelym, a nechape preco mu nerozumie .... ved ma len 7 rokov, ako by mu mohol rozumiet .... ☹ Neustale ho len sekiruje a neda mu ani poriadne dychat. Mam pocit, ze zlyhavame ako rodicia .... a neviem, co s tym urobit, lebo mam pocit, ze najprv musim zacat u mojho muza. A mozno aj u seba .... Ach jaj .... Vychovavat dieta je to najtazsie a najzodpovednejsie povolanie na svete ... aj ked samozrejme najkrajsie.
Citim sa taka bezmocna 😔

camelco
24. máj 2010

ahojte baby 🙂

zabka1003
24. máj 2010

Ahoj baby,

majkal, tieto pocity dôverne poznám..a to má moja malá dva a pol roka..ale patrí do kategorie tých "náročnejších" detí..
Vôbec to s ňou nie je jednoduché..snažím sa byť trpezlivá, ale niekedy mi ujdú nervy, a potom sa cítim rovnako ako ty teraz..
Myslím, že to patrí k tomu..nikto nie je dokonalý, aj ked niektoré baby sa tvária, že všetko dokonale zvládajú, neverím tomu..
každý má slabú chvíľu..

Určite ste skvelí rodičia, neboj...

A aj ja mám tento mesiac divný graf..ja som myslela, že nemám ovulku, a podľa FF mi vyhodnotilo, že mám, tak neviem.. 😖

A vítam nové babulky, nech sme všetky tehulky čím skôr 😉

lenocka80
24. máj 2010

Martinka co to za reci? ze nezasluzime si... 😲 To nesmies takto brat. Musime zazivat aj taketo pocity, aby sme si potom tie uzasne chvile vedeli lepsie vychutnat. Ja sa tiez niekedy za seba hambim ako sa chovam k malemu, akurat som minule volala s bratom a som mu povedala, ze som taky isti nervak ako bol nas oco...Musim sa naucit lepsie ovladat 😒 Ja mam tiez jedno s tych narocnejsich deti, ako sa hovori, ako pise zabka a to je niekedy o drzku... 😝 Uz som aj knihu o rodicovstve objednala, co si neviem niekedy fakt rady 😠 Ale myslim, ze to je vsade tak. Aj vychovavat dieta sa treba naucit. Mozno aj tvoj mm je nervozny z toho, ze sa zatial babo nedari...tak to takto z neho ide von...Ale urcite nie si zla mama.

zabka1003
24. máj 2010

Veru je to presne tak ako píše lenocka...ja si myslím, že vychovávať celkovo dieťa v dnešnej dobe je ťažké..s nimi ide ten stres a zátaž zo všetkého od malička..a my máme tú najťažšiu úlohu, aby sme ich naučili v tomto svete nejako žiť...

No dosť bolo filozofických úvah, musíme bojovať a sme všetci skvelí rodičia..a tí čo ešte nimi nie sú, tak určite čoskoro budú 🙂

majkal
24. máj 2010

dakujem kocky, hned mi je lepsie .... ale aj tak sa musim polepsit 😉

zabka1003
24. máj 2010

Majkal, to som rada...a neboj aj ja si každý deň hovorím, že oddnes už nekričím...oddnes už nejem sladké...oddnes sa už netrápim, že nečakám bábo...a tak dokola 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka80
24. máj 2010

Jooooooooooj, boze a ja ze Martinka....prepac Majkal 🙂

majkal
24. máj 2010

to nic lenocka .... pochopila som 😀

lenocka80
24. máj 2010

Ja som uz nejaka mimo....to bude asi tym, ze este nie som tehu 😀 😀 😀

lubica69
24. máj 2010

Ahojte Kočenky Juj nevravte,že nezaslúžime Každý má určite niekedy slabú chvíľku Ale vždy sa to nejak dá vyriešiť nie?Nech už tehulkujeme a tešíme sa

lenocka80
25. máj 2010

Dobre ranko babulky. Zeby dnes aj slniecko isli svietit? 😉 😎

majkal
25. máj 2010

ahojte .... lenocka .... svieti sviet 🙂 .... ale co mam z toho, ked som v praci 😒 Aspon si poobede urobim prechadzku domov 😵

co mate nove, baby? U mna to vyzera, ze naozaj ovulka dorazila, tak som zvedava ako sa to dalej vyvinie 😉

lenocka80
25. máj 2010

Majkal, tak sup sup za manzelikom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre