Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
27. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/sarapis-a-tvorba-mlieka/

kamikka, o sarapise je tu na MK aj osobitna tema 😉

lenocka80
27. máj 2010

@kamilkka ono je to vlastne na tebe, poprecituj si na nete o vsetkom a sama sa rozhodni, co ti najlepsie vyhovuje. Tieto kvapky inak odporuca aj moj gynekolog, vraj ma s tym dobre skusenosti a vraj 9 z 10 zien s tym otehotnie...no tak ja som zvedava 😠

lenocka80
27. máj 2010

@majkal to je super, ze uz sa tak citis 🙂 No ja som taaaak zvedava, ktorej to vyjde ako prvej...Joooj tesim sa.

kamilkka
27. máj 2010

no musim uznať že popis gynexu je naozaj dobry...
lenocka a v akej davke užívaš?
a mas pocit, že sa mas lepšie?
akože kludnejšie a vyrovnanejsie?

majkal
27. máj 2010

@lenocka80 😀 😀 😀 sranda, ty beries gynex, ja femikvapky a macu .... kamikka skusi napr. sarapis .... a potom ktorej sa to prvej podari, tak ostatne zmenia vitaminy 😀

ja viem, ze to nie je take jednoduche .... ale aspon pomoze psychike ..... 😉

aj ja si myslim, ze vsetko je to "v hlave" 😒

lenocka80
27. máj 2010

uzivam to 3x denne po 7 kvapiek. Hej citim sa fakt lepsie...a ja som mala vzdy problem s pletou a teraz sa mi vyrazne polepsila 🙂 No uzivam len mesiac, takze zatial len toto...ale ocakavam ten najvacsi zazrak od toho 😀 😀 😀 😀 Ale tiez dufam, ze mi upravi cyklus, lebo mam nepravidelny.

lenocka80
27. máj 2010

@majkal to je dobry napad 😀

kamilkka
27. máj 2010

baby, dnes som doma, zaliala som si obľubeny čaj a upiekla pizzu 😀
tak sa snažím mať sa lepšie 🙂

asi ten gynex je mi zatial najsympatickejší....
uvidime, čo budu mať v našej lekarni!

majkal
27. máj 2010

@kamilkka 🙂 vidis, hned je to lepsie 🙂 .... mas dovolenku?

kamilkka
27. máj 2010

ano, mam volno 🙂
ale mam aj pracu doma...

majka, najväčšia sranda by bola keby sme sa my dve poznali!
ale to by som sa asi aj trocha hanbila....

lenocka80
27. máj 2010

@kamilkka toto v lekarni nekupis. Len cez net objednat alebo ak vo vasom meste niekto robi s tymito pripravkami

majkal
27. máj 2010

@kamilkka preco by si sa hanbila?

kamilkka
27. máj 2010

lebo o týchto problemoch s ludmi nehovorím,
iba s mojim mm....
a nie je lahke priznať že človek ma problem prijať svoju životnu situaciu...

majkal
27. máj 2010

@kamilkka to ano, ale niekedy sa cloveku ulavi, ked zisti ze nie je jediny, kto ma problem .... a ze na tejto "lodi" je viac ludi .... ja som tiez najprv o tom hovorila len s mm a v rodine sme len pocuvali ustipacne poznamky, ci neviem ako sa plodi dieta ☹ .... tak sme sa rozhodli, ze im to povieme a odvtedy je kazdy ticho 😝 Tym samozrejme nechcem povedat, ze to mas kazdemu vesat na nos, len ze niekedy je dobre sa o tom porozpravat aj s niekym inym 😉

kamilkka
27. máj 2010

@majkal ano majka pravda a priznanie pravdy osloboduje
ale zatial je na miske vah ťažšia moja pýcha spojená s problémom priznať slabosť

majkal
27. máj 2010

@kamilkka ja by som to nebrala ako problem .... ved v podstate ste este ziaden nezistili .... 😉

mne dr. povedal, ze o probleme mozno hovorit po 1.5 roku, pokial teda nie je nejaka zjavna pricina. Az potom to treba riesit.

majkal
27. máj 2010

u nas to bolo trochu ine v tom, ze jedno dieta uz mame a bolo bez problemov .... ale aj tak som na neho musela tlacit aby urobil nejake ine vysetrenia .... spociatku mi nasiel aj ine veci ... endometrioza bola len ceresnicka na torte ☹ ... Ale dufam, ze uz naozaj posledna diagnoza 😉

kamilkka
27. máj 2010

tak to ti teda prajem! 🙂

majkal
27. máj 2010

pri najblizsej navsteve gyne chceme vsetky pocut uz len jednu diagnozu: tehotenstvo!!!!! 😎 😀

lubica69
27. máj 2010

Ahojte kočky Ako vidím spomínate rôzne preparáty To sa fakt nedajú kúpiť normálne v lekárni?Predávajú sa len cez net?A musí ich predpísať doktor?Nie žeby som o tom uvažovala ale zaujíma ma to Juj kočky som rada,že sa cítite lepšie

lenocka80
27. máj 2010

@lubica69 no ten Gynex sa neda kupit v lekarni, teda aspon mne sa to nepodarilo. U nas je taka cajovna a tam to ta pani ma, takze som nemusela objednavat cez net.

lubica69
27. máj 2010

Ďakujem Lenocka za info A to nemusí predpísať lekár?

lenocka80
27. máj 2010

@lubica69 nie nie nemusi

martinka78
27. máj 2010

Ahojky děvčátka,
tak jsem taky koukala na ten Gynex jak tady píšete a musím říct, že mi to připadá tak jakože na všechno, docela mě překvapilo, že tam píšou, že to je i pro děti a pro muže a já nevím na poruchy štítné žlázy, na zubní kaz, na osteoporozu... trošku mě to zarazilo, docela jsem o tom taky uvažovala, ale tohle mě fakt překvapilo, už s tím máte některá zkušenosti?

lenka47
27. máj 2010

ahojte zienky, trosku som vam nakukla do temy, a vidim ze sa bavite o gynexe... ja som si ho objednavala z netu asi 3x, no a potom som sla k jednej pani, co robi s tymito produktami od firmy energy-oni ich maju vela, a bola som u nej na merani energetickych drah-to je zalozene na tradicnej cinskej medicine. ona ma pomerala vysvetlila ze co mam oslabene a co nie, a dala mi dva pripravky a povedala ze ked toto doberiem tak mam prist a da mi ten gynex, ale ze najprv treba riesit to co mi vyslo najhorsie-u mna to bola tusim pecen, ze ten gynex ak sa len tak zacne uzivat tak nemusi mat vyznam... proste odporucam ist si dat najprv toto premerat a az potom sa rozhodnut, proste nechat si poradit od odbornika... hej a teda po ten gynex som si uz nesla lebo som zistila ze som tehu-este som ani nedobrala tie pripravky co mi dala 🙂 po roku a pol snazenia, mozno je to nahoda, mozno mi to pomohlo 🙂

martinka78
27. máj 2010

@lenka47 - tak já mám asi smůlu - koukala jsem na to měření energetických drah a je to pro mě jaksi z ruky - nejbližší je Havířov a Olomouc a já jsem Královéhradecký kraj ☹

lubica69
27. máj 2010

Jej Lenka ďakujeme krásne za radu No ani ja neviem či by som niečo také začala brať bez odbornej konzultácii

majkal
27. máj 2010

@martinka78 ja by som skusila napisat mail ci to nerobi niekto z tvojho okolia .... napr. Presov tam tiez nie je spomenuty a pritom viem, ze jedna pani to robi. Skus sa informovat 😉

majkal
27. máj 2010

@lenka47 dakujeme za info 😉

majkal
27. máj 2010

@lenka47 a samozrejme blahozelam k tehu 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre