• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@majkal to je fakt lepší,ale já si jich koupím najednou vždycky víc, protože si je nekupuju u nás v lékárně - máme tady sice 4 lékárny,ale jsme malé město a v každé lékárně je někdo kdo mě zná a tak si testíky radši kupuju jinde, nechci aby šly pak po městě drby, že jsem si kupovala těhotenský test, ale pak těhotná nebudu
31. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako viete že tie citlive testy nevychadzaju?
poznate niekoho kto bol tehu a nevysli mu?
mne zatial nevysli ani citlive ani menej citlive ....
ale to preto lebo som nikdy nebola tehu :grinning:
31. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak som tu :slight_smile:
@kamilkka velmi pekny graf, tak drzim palce :grinning:
31. máj 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj žienky, pridávam sa k Vám do diskusie a asi tu na MK budem častejšie :slight_smile:. My sa snažíme 4 mesiace a začínam trochu stresovať, lebo mám super pravidelný cyklus a aj viem, kedy mám ovu a stále nič :frowning2:. (Mám 31 rokov. )
31. máj 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kebulinka :slight_smile:
ja som si tiež myslela, že viem kedy mam ovu, ale nebolo to celkom tak....
4 mesiace je málo na stres!
je to normalne!
31. máj 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...........aj ja s mm sa snazime o babetko cca 9 mesiacou a zatial sa nam dako nedari tento mesiac si prvykrat meriam bazel.teplotu tak sa uvidi
31. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kebulinka ........ kamilkka ma urcite pravdu, stresovat sa urcite nemusis ......... budes stresovat neskor :slight_smile: ked sa vam nebude darit viac akorok, prip. ako nam 3-ti rok, ale zacali sme to riesit, hlavne na to nemysli a uzivaj si :grinning:
31. máj 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako kamera zachytila ovulaciu pri rutinnej operácii
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7447942.stm
31. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka ........... tak nejako som si to predstavovala :slight_smile: .................... super ako pracuje ludsky organizmus :slight_smile:
31. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to krasny zazrak, že?
31. máj 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt, normalne som bola z toho unesena
31. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aspon som videla ako to vlastne funguje
tal urcite na you tube je aj dake video :grinning:
31. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohlo by tam byt nieco ako oplodnenie vajicka spermiou :slight_smile: ako vo filme pozri kto to hovori :grinning:
31. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo to bol super film
31. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka ......... ty to hned aj najdes, aj ja chcem aby moje vajicko oplodnila taka spermijka :grinning: to je chutne
31. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak daj mm spapať ružu!
31. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska to mas pravdu .... ten flm by som si pozrela aj teraz :slight_smile:
31. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
vítam aj nové babulky..

Kamilka, grafík vyzerá super, držím palce, nech to aj tento mesiac vyjde :wink:
31. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Vítam nové snazilky @kamikka Juj veľmiiii držím palčeky Ja som dnes zažila sklamanie Bola som na sone a že všetko Ok Tak som sa bola objednať na tú hematológiu a že najbližší termín o mesiac teda koncom júna a na výsledky sa čaká ďalšie 2 mesiace Takže najbližšie 3 mesiace nič nehrozí čo ma dosť mrzí A to som sa nebola ani na genetiku objednať Som zvedavá koľko sa čaká tam No ale hádam tento rok výsledky budú Len aby boli ok a mohli sa snažiť o bábo Všetkým vám držím veľmi palčeky a bodaj by vás v téme "otehotnenie v júni"bolo čo najviaaac My odchádzame zajtra na dovču takže pa pa až 13teho
31. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilkka .. vo stvrtok mame vyrocie svadby, tak mozno pride takto s ruzou :grinning:

ahoj lubica ... mm dnes volal na genetiku do NR a objednali nas na 21.7. a vysledky trvaju 4-6 tyzdnov :confounded: :angry: :frowning2: .......... inac zajtra nam zacina novy mesiac, tak by sme sa mohli premenovat na tehulky :grinning:
31. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :slight_smile: tak to video o ovulke je krasne :slight_smile: ja cakam, kedy a ci dorazi mrcha, najlepsie by bolo keby nedorazi :pensive:
31. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusiatko ahoj :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco tak držím palčeky Riadne dlho to tam trvá A ideš aj na genetiku?lilusiatko tak prajem nech vôbec mrcha nedorazí A prečo premenovať?
31. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj camelco :slight_smile: gratulujem k vyrociu a hlavne prajem dve palicky na tehuteste :wink:

31. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme obaja aj ja aj manzelik, zajtra po vysledky na endokrinologiu tam to vraj tiez nie je ok :frowning2: takze uvidime.................................. zatial sa majte babulky, prajem dobru nocku :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusiatko .... dakujem, verim ze tie 2 ciarocky tam tento rok uz budu :slight_smile: a nech ti ta mrska ani nedorazi :grinning:
lubi ... dakujem za palceky
a teraz uz pa-pa
31. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku camelco :slight_smile: ked dorazi mrcha tak zase dalsi cyklus beriem Clostybelgit a pichne mi aj Pregnyl...
31. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, krásnu dovolenku :wink:

a dobrú nocku všetkým..
31. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
camelco dodatočne blahoželám k výročiu Prajem všetkým // a žiadne mrchy A @zabka1003 ďakujeeem
31. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok