Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

silvi2
23. júl 2010

nie,ja som kozorozec,tak ty budes skor narodena 😉

lubica69
23. júl 2010

Aha Ja som 16.12

mackopuf
23. júl 2010

@articocka ja som ti taky nocny vtak. Skor ako o polnoci spavat nechodim. Ale zato vyspavam aj do deviatej,niekedy aj dlhsie (ako mi maly dovoli 😅 ). Dako sa tu zacitam a potom nie a nie ist spat 😀 .

lubica69
23. júl 2010

Mackopuf ja tiež tak hi hi

silvi2
23. júl 2010

vidis,ja som 26.12. nasi mali pekny darcek pod stromcek 😉
ani ja nechodievam skoro spavat,az po polnoci a potom v robote vyzeram dost priserne :D

mackopuf
23. júl 2010

@lubica69 😀

lubica69
24. júl 2010

Ahojte kočenky Čo dnes porábate?Vidím,že tu dnes ešte nik nebol No asi sa dospáva hi hi Mňa včera odvalilo dosť skoro Ale aj tak sme si ráno zdriemli dosť dlho

martinka78
26. júl 2010

@lenocka80 Ahojky tak jsem sem zase jednou koukla a musím moooc gratulovat,u mě snad taky všechno v pořádku, já jsem cca 9+6 tt a 2.8. jdu na ten primotrimestální screening, dělá se obvykle až v nějakém 16 tt, ale dr. mi říkal, jestli do toho chci jít - platí se teda 1200,-- Kč, ale pokud vyjde negativně pak je to o.k. a nemusí se na plodovku (down, rozštěp..)

lubica69
26. júl 2010

Ahoj Kočenky @martinka78 gratulujem a veľmi držím palčeky Ja budem musieť snažilkovanie odložiť Musím na ďalšiu opku Diagnóza polypus Juj a tak som sa tešila...

kamilkka
26. júl 2010

@lubica69 ale nevrav!
aky polyp?
to sa musi operovať?

lubica69
26. júl 2010

@kamikka toto tam mám napísané:diagnóza N 84 plán.HSG polypus endometrii susp. Takže sa v tom veľmi nevyznám Povedali mi len to,že sa do maternice zavádza nejaká kamera Takže mám v tom dosť miš maš

minis
27. júl 2010

@denne73 🙂 snad pomozu 🙂

denne73
27. júl 2010

@minis jasne že pomôžu 😉

minis
27. júl 2010

@denne73 aby si mala pravdu 😉

denne73
27. júl 2010

@minis mám neboj ale musiš tomu aj ty veriť čoskoro 😉

minis
27. júl 2010

@denne73 ja tomu verim 🙂 najma teraz, ked mam teraz tieto dni tabletkami vytvorene plodne dni hihi 🙂

denne73
27. júl 2010

@minis tak to je fajn

lenocka80
27. júl 2010

@martinka78 dakujem a dufam, ze vsetko bude v poriadku u vas.
@lubica69 to ma mrzi, ze sa ti to zasa oddialuje...ale snad nie na dlho...Kedy ti to idu robit?
Inak babulky ja som bola dnes v nemocnici, bo som zacala troska spinit, tak som radsej sadla do auta a frcala. Nastaste vsetko ok a dufam, ze to aj tak ostane. Dostala som stiplavu injekciu do zadku a odisla som spokojna 😀 😀 😀 A dostala som fotku 😉

lubica69
27. júl 2010

@lenocka80 jeeeeeeeeeeeeeeeeej Malá piškótka Hlavne sa opatruj 😉
Idem 9.8 Ale doki vravel,že ak to bude bez komplikácií už v októbri sa môžme začať snažiť to už budú aj výsledky z hematológie Tak to hádam tento rok stihnem A keby aj nie nič sa nedeje Veď bude aj rok 2011 😎

lenocka80
27. júl 2010

@lubica69 to som rada, ze to tak beries. Citit z teba pozitivnu energiu, takze si myslim, ze urcite to stihnete tento rok 😉

lubica69
27. júl 2010

@lenocka80 🙂 😉 😀

majkal
27. júl 2010

@lenocka80 pekna fotecka ... davaj na seba pozor 😉
@lubica69 tak nech ti to cakanie aspon rychlo ubehne. A hlavne nech su vsetky vysetrenia a vysledky v poriadku.
Ja som zasa na zaciatku 😒 Co narobime. Ideme dalej 😎

lubica69
27. júl 2010

@majkal ďakujem A nezúfaj moja Ono to raz určite príde Aspoň ti nič nestojí v ceste Ber to tak Ja som sa tešila už na snažilkovanie a vidíš Zas sa mi to skomplikovalo Ale beriem to tak,že to tak má a musí byť a potom bude zas lepšie Takže len pozitívne myslieť a dúfať moja

minis
27. júl 2010

@lubica69 presne tak 🙂 . raz to musi prist 😉

lubica69
27. júl 2010

@minis presne tak

articocka
29. júl 2010

@betina1984 no presne nad tym som aj ja rozmyslala, ci sa da podla Jonasa otehotniet aj bez ovu alebo ci ovu nastupi nejak skor lebo podla jeho vyjadreni iba 7 percent zien ma ovu vtedy kedy mam byt ale tomu som nejak neorozumela. ja mam ovu chvilu po mestruacii nie na 14 den akoby to malo byt, ja teraz skusam kedy sa da. vajicko zije 24 hodin a spermie 4 dni tak skusame ako sa da, ale v poslednej dobe mame dost stresu aj s muzom tak neviem ci sa nam to podari. teraz sme boli na dovolenke a mala som menzes takze musim par dni cakat. inac ja ovu citim vzdy ma boli podbrusko tak krcovito aj dnes to cely den mam.ja len cakam ci nam to vyjde.Tebe vela stastia s ovu testom nech ti to vyjde.

articocka
29. júl 2010

@wikira to ked ste skusili len raz tak to mate este casu a chuti skusat lebo ste na zaciatku ale zelam co najskorsi oznam o babatku. ja uz skusam 2-3 mesiac zatial bez uspechu aôle to je stresom. prv statnice potom, manzel robota a sukromiie a teraz byvanie riesime takze stale nieco. No to brucho aj mna vzd nastve ked zacne boliet lebo to vzdy len jedno znamena menzes.skola pri dietati bola parada ale posledny rok uz bol hrozny lebo kriticke 3 roky kedy stale len na mna bol nacucnuty takze ked skolu a dieta tak dieta porodit najskor v 2 rocniku inac amen tma.

articocka
29. júl 2010

@silvi2 to je asi zakladna chyba ze ludia ziju a uzivaju zivot a potom zistia, ze uz by ol cas aj chut na babatko a zrazu dojdu k poznaniu , ze to nejde sup sem sup tam a uz je to, teraz zistujem aj ja ze keby som teraz uz bola otvorena druhemu dietatu , tak zistujem ze skusam a nic a prve sa nam zadarilo ako po masle raz sme to nechali tak lebo som mala mt menzes a trafili sme sa tesne vedla a mame 3 rocneho alexa🙂)), tak len pekne skusajte a hlavne sa nesnazte aj tak priroda si robi co chce a vyjde to vtedy kedy sa ona ro

articocka
29. júl 2010

@lubica69 tak posielam stasticko a dufam, ze to vyslo. Baby co tu tak citam je nas malo ktore sa mozeme hrdit tehu. Noo moj maly bude mat tiez starsieho surodenca ak vobec ak to takto pojde dalej. ja som bojovnik ale mam pocit ze cim viac chcem tym viac to nechce mna:(, ale sem s tehulkami a nakazte nas🙂)).

lubica69
29. júl 2010

@articocka držím veľmi palčeky Šup šup na vec Inak fakt je to tak,že druhé nie je také ľahké ako prvé

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre