• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
1. sep 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 a ty s bola na tej stránke niekedy? ako sa ti to tam páčilo?
1. sep 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočenky to je ale počasie :cry: veď to nám aj tie bociany takto oddídu do teplých krajín :confounded:
1. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebola
1. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aká zima je, ako v novembri, vietor fučí, dážď prší ale bocian by mohol priletieť :slight_smile:
1. sep 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela a odkiaľ si?A dlho sa snažíte?
1. sep 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som roládku dnes piekla a je mnamková :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja dufam že otehotniem ešte do konca tohto roku a na vianoce bude v brušku anjelik:slight_smile:
detičky tu chceme všetky niektoré prvé a niektoré aj druhé :wink:
1. sep 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise a akú roládku si robila? Ja to tiež tak beriem,žeby sa to do konca roka mohlo podariť :grinning:
1. sep 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 zamatová roláda:
vyšlaháš 6 bielkov s 2 lyžicami (polievkovými) práškového cukru a lyžičkou (čajovou) sody bikarbony, potom pridáš žltka a šľaháš, postupne pridávaš 5 polievkových lyžíc kakaa vyleješ na plech (papier na pečenie na plechu) a dáš do rozpálenej truby (180 stupňov) pečeš 5 minút potom vyberieš a necháš vychladiť.nestáčaj ide to po vychladnutí dobre.
vymiešaš si maslo 250 g s 3 polievkovými lyžicami práškového cukru do penista.
na šporák dáš variť 3 dc mlieka pridáš balíček vanilkového cukru a 2 polievkové lyžice hrubej múky a jedno žltko, varíš do prvých bubliniek odstavíš a necháš vychladnuť za stáleho miešania aby sa ti rozmiešala na hladko. ked zmes vychladne dávaš ju postupne do vymiešaného masla. krém rozdelíš na 2 polovice do jednej vmiešaš 2 lyžice kakaa. krem natrieš na upečený plát postupne bielu plnku a na to tmavú plnku, plnky su huste tak sa nezlejú. potom roluješ zabalíš do albobalu a dáš do chladničky alebo mrazničky(mrazená vydrží aj pol roka:slight_smile: )
1. sep 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela ja som v januári pri nás videla bociana tak dufam že nezamrzol a príde aj k nám:slight_smile:
1. sep 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elisa jej ďakujem Ja som len chcela vedieť akú ale si zlatá moja za receptík :grinning:
1. sep 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 je to mňamka a jednoducho sa to robí a nedá sa tam nič pokaziť. mám rada jednoduché pečenia:slight_smile:
1. sep 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise to hej Ja robievam len hrnčekový :grinning:
1. sep 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prosím teplo
1. sep 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 som z TO
1. sep 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 mi my máme pred svadbou
1. sep 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise dúfam aj ja :slight_smile:
1. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky babenky, čo ste tu, ste fakt milé, zlaté žienky, páči sa mi, aký máte postoj k ďeťom, že ich milujete
1. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela čo by sme bez nich robili?
1. sep 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to...to pochopí až ten kto je s deťmi :slight_smile:
1. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela ja som skromná, ja chcem už len jednu malú mimiňačku, už mám skoro puberťáka doma
1. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimiňačka stačí :slight_smile:
1. sep 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: brrr to je vonku ale psie počasie...musíme ešte rýchlo bocianov pochytať :grinning: dúfam, že sa ešte oteplí...
vítam nové členky :wink:
@meduela teba som videla aj na mojasvadba.sk, si spomínala, že sa tam do teba navážali, som videla niečo v tej o antokoncepcii myslím...niektoré baby nechcú akceptovať názory niekoho viac rodinne založeného...poznám to, mna tak velmi kritizovali, prečo som sa tak skoro vydala....ale nevadí :wink:
baby už ste skúšali niektorá robiť guláš robený v rúre? ja sa zajtra chystám, som zvedavá, čo z toho bude, kedže som ešte len začiatočníčka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inak pekný večer vám prajem, aj ked dosť chladný, sa zachvílu hádam aj kúriť začne :unamused:
1. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 áno, tam som písala a nereže im to, ako si tam píšem príspevky, nepíšem, čo chcú všetky počuť- vidieť
tu je priaznivejšie prostredie, napísala som niečo a hneď tu baby ma zdravili a milo sa mi prihovárali, aj témy sú tu aj také kresťanskejšie
1. sep 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela som rada že si tu pri nás a vzájomne sa budemem podporovať až do úspešného tehulkovania:slight_smile: :wink:
@lenuska20 ja som v trube ešte nerobila guláš ale určite sa ti podarí :wink: guláš sa nedá pokaziť :wink: daj vedieť ako to dopadlo:slight_smile:
babulky ja by som tak veľmi chcela byť už tehotná :unamused: ale podarí sa nám to určite :slight_smile: :slight_smile:
1. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise podarí neboj :wink: , síce ja mám pocit, že nám tento mesiac nie, lebo už začínam mať také predmršacie pocity...
no nič, idem ja do obchodu a potom sa pomaly pustiť do toho ,,pečeného´´ guláša....potom dám vedieť, ako to dopadlo :slight_smile:
2. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby... :wink: ..fakt s ato tu pekne naplna a rozrasta,len este keby sme tak rad radom zostavali tehotne :grinning: ,adeptiek je tu viac nez dost.Ale treba verit.
To pocasie je dnes zasa ohromne.
Vitam vsetky nove kocky. :slight_smile:
2. sep 2010 o 09:24  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tááák prvý školský deň úspešne za nami aj s novou pani učiteľkou, ta predošla nám odišla na materskú
2. sep 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee
Tak sa nám to tu pekne rozpísalo
@meduela a kedy máte svadbu?
@lenuska20 a to ako,že pečený?
@elise neboj budeme tehu čoskoro Juj aj ja už veľmi chcem
@martina2001 a ty máš prváka či už druháka?
My nastupujeme do škôlky v pondelok tak som zvedavá :grinning:
2. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- hmm aj ja mam prvakov,ale na strednej... :slight_smile:
2. sep 2010 o 11:55  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok