• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@mariro jasné aj ja som skromná jedno stačí a verím že do vianoc
@nez tak to musíš aj brať, nerieš prečo jednoducho to tak malo byť, gynex si už brala aj predtým?
2. sep 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aa tak odteraz sa budem hlavne po strakách obzerať, lebo ja by som velmi chcela dievčatko-lilianku :grinning: ale tak ani na bociana by som sa nenahnevala :wink:
2. sep 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez to je super,že to tak berieš Tiež sa s tým stotožnujem a verím,že všetko zlé je na niečo dobré :grinning:
2. sep 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 nebrala som este...lebo ja som snazilka zaciatocnicka :slight_smile: prvy syn sa nam podaril necakane neplanovane :slight_smile: a vlastne az teraz sme sa rozhodli, ze zvacsime nase rodinne rady .... ty s gynexom mas skusenost?
2. sep 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez a ten gynex tipredpísal tvoj gyndiar?Ja už na žiadne doplnky mimo predpísaných nejak neverím :sweat_smile:
2. sep 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si prečítala o tom gynexe a bez konzultácie s dokim by som do toho nešla :sweat_smile:
2. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez ee preto sa pýtam
2. sep 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 nepredpisal, som si to nasla na nete, opytala som sa ho na to a on povedal, ze si nemysli, zeby mi to mohlo uskodit :slight_smile: .... su to podla vsetkeho len bylinky, ktore maju vplyv na sliznicu maternice , aby bola hostinejsia :slight_smile:
...inak je tu na konikovi o tom cela dllllllha diskusia.....

http://www.modrykonik.sk/forum/tema/gynex-mate-zkusenost/?page=1

a mam kamosku , co sa snazili 2 roky, podla vysetreni obaja zdravi a nic...a brala gynex dva roky dozadu a po mesiaci ostala tehu a ma dvojicky
:grinning: netvrdim, ze z toho gynexu...mozno je to len placebo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 mas nejake zle skusenosti s doplnkami mimo predpisanych liekov ?
2. sep 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez neviem nehádam sa ja berem kyselinu listovú, vitamíny pred otehotnením a chcem skúsiť čaj pakosť smradľavý som o ňom dosť teraz čítala a manžel bere selén. teraz som sa dohodla u lekára že pri menštruácii mi urobí zas hormonálny profil a uvidíme
2. sep 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez mne doki vždy vezme krv a predpíše čo je potrebné :slight_smile:
@martina2001 aj ja som brala listovku ale všetko beriem vždy po konzultácii s dokima na predpis :grinning:
nechcem sa dopovať niečím čo mi vôbec nechýba A na predpis je to aj lacnejšie :sunglasses:
2. sep 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 aj ja to konzultujem preistotu s lekárom keď niečo nájdem
2. sep 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 isiel jedno aj druhe...6septembra sedi v lavici...som velmi smutna,ale zaroven aj stastna,prajem mu vela stastia...mne tecu :frowning2: este aj dnes slzicky za nim.
@martina2001 ja nemam skusenost s nicim ziadnu, prve tehu som mala total bezproblemove....cize pre mna je to teraz cele taka nova situacia :slight_smile: .... tak vyskusam a dam referencie :slight_smile:

@iknella to ti verim, ja si ani neviem predstavit, ze sa bude moje dieta osamostatnovat niekedy v dalekej buducnosti :sweat_smile:
2. sep 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez tešíme sa, ja som prvé tehotenstvo tiež neplánovala, ale rizikové som mala
2. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 takze teraz si zasluzis jedno pekne bezproblemove a co najskor :slight_smile:
2. sep 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iknella :cry: ale zároveň aj :slight_smile: Tiež si to bez syna neviem predstaviť ale keby mal takúto možnosť a šancu kázala by som mu ísť :grinning:
Ja som mala prvé tehu úplne bez komplikácií ani som nevedela avšak druhé už nie A to som si vždy mylne myslela,že druhé býva úplne v poho A nie je to tak :confounded:
2. sep 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez uzite si svoje ratolesti kym sa da...kym nas potrebuju...tak rychlo bezi cas a oni vyrastu a chcu byt samostatny...nam neostava nic len im to zelat. :wink: Ale poviem vam je to poriadne tazke pre maminu! Nech sa akokolvek na to pripravujete,tak ked pride ten den ze ma odist,tak z vas padaju slzy ako hrachy a pri predstave,ze neviete kedy ho uvidite....je to este tazssie.
2. sep 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pôjdem na rizikové určite Predsa len 2 MA a pred časom ešte aj tá HSK opka takže...
Ale je mi to jedno Platím si DNP tak by som aj PN už mohla čerpať
2. sep 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj malý prišiel predvčerom s novým výrokom už nie len ľúbim ťa ale aj potrebujem a chcem ťa :grinning: :grinning: :grinning:
by som chcela vedieť čo si pod tými pojmami presne predstavuje :slight_smile:
Ale je to krásne keď to tak z ničoho nič na mňa spustí :wink:
2. sep 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 co je to HSK opka ? :fearful:
2. sep 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez bodlo by vobec by som sa nebránil, tiež ma upozornnili, že mám sa pripraviť na rizikové po konizácii a platím si dobrovolne, vobec mi to vadiť nebude
@lubica69 u nás to je už o inom zahlásil malý že ho lízla puberta
2. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nez nič vážne Volá sa to hysteroskopia Odstraňovali mi zhrubnutú stenu na sliznici maternice Príčina môjho posledného MA Takže už som Ok Čakám na prvú mršku po operácii a pôjdeme na to :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. sep 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 my tiež čakáme na nasledujúcu a tiež už potom pracujeme na miminku po pauze, žeby to vyšlo?
2. sep 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 tak supeeer Budeme snažilokvať naraz Teda ja aspoň dúfam lebo histológia bola Ok a na kontrolné sono idem po prvej mrške takže dúfaaaam :grinning:
2. sep 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ja som aj po kontrole už a histológia bola Ok tiež, tak len čakať
2. sep 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 tak už len na toho bocianika čakať :grinning:
2. sep 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro aj ja som nová a páči sa mi tu
2. sep 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok