Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
7. sep 2010

@martina2001 áno,aj dospelí vedia vytočiť a radne- svojím spôsobom, u nich je to trochu aj maskované.... ale týpkovia typu rýpači a chronickí nachádzači chýb sú asi najhorší, nemám rada staranie sa mi do života a do vecí, ktoré mám rieišiť len sama a už ich vie bohvie kto a aké info dostal, niekedy sa dozviem veci, že druhí úplne inšie od niekoho vedeli a ja vyzerám ako hlupák a nie je to tak

martina2001
7. sep 2010

@meduela takých ignorujem úplne, kto ma pozná vie aká som. Nežijem z nich. Moje výsledky v práci boli vždy ok, lebo keby nie tak by malo viac ľudí smolu. Robila som s ľudmi od školy vlastne do minulého roku stále ak nepočítam rok materskú, lebo viac som nemala šancu v práci dostať voľno, a povedala som si dosť, no lenže ja sa doma nudím tak teraz nastupujem do práce ale len 4hodiny, to mi bude úplne stačiť na zasmiatie sa nad ľudskou blbosťou bez vytáčania sa.

meduela
7. sep 2010

ľudská blbosť je dosť zlá vlastnosť

lubica69
7. sep 2010

@meduela @martina2001 dajte si fotočky do pasov PLS 😀 😀 😀

lenuska20
8. sep 2010

dobréé ráánko dievčence 😉 dnes bude asi fakt otras deň, mňa strašne dprimuje takéto pochmúrne počasie, as by som mala aj ja odletieť do teplých krajín za tými bocianmi, snád by som tam nejakých pochytala 😀 a ešte som aj trochu nervozna, lebo tej mrchy stále nikde 😒

iknella
8. sep 2010

Baby ale je hrozne pocasie! Najlepsie by bolo zaliezt do postielky a trosku sa snazilkovat 😀

lubica69
8. sep 2010

Ahojteee
No áno počko otraaas 😖
@lenuska20 ale to je dobre,že mrška nechodí a nechodí 😀
Ani mne a som z toho nervózna Ja ju potrebujem čo najskôr 😅 aby sme mohli čo najskôr začať 😀
@iknella tak šup šup pod perinku 😀

martina2001
8. sep 2010

@lenuska20 neboj nič ak má prísť príde ak nie dovod na tešenie
@lubica69 možem s tebou vymeniť ja mám takú silnú, že konec ale ee aj my začíname po skončení jaaj a s tým fotom trochu problém ja sa neznášam fotiť
@iknella jj to si dávame ako závazok na dlhé zimné večery 😀

martina2001
8. sep 2010

@meduela a hlavne keď ju stretneš hneď ráno do práce - šéf

lenuska20
8. sep 2010

noo pod tou perinou by to bolo najlepšie, len keby sme chlapov nemali v robote 😀 ale tak dlhé zimné večery to istia 😉

iknella
8. sep 2010

@martina2001 vyborne...!!! 😉

iknella
8. sep 2010

@lenuska20 mas pravdu su v praci ale tesime sa na nich!!! 😀

lenuska20
8. sep 2010

@iknella po večeroch to budu vynahrádzať 😀

martina2001
8. sep 2010

šak čo by sme nich robili? aj keď občas riadne lezú na nervy

lubica69
8. sep 2010

Ahojte 😀
Tak fotečna žiadna nová 😢
baby mňa hrozne hrozne bolí brucho ako prei mrche ale zatiaľ nekrvácam Dúfam,že čo najskôr začnem lebo nechápem tú bolesť ☹

lenuska20
8. sep 2010

@lubica69 ja to tiež tak niekedy mávam, teda aj teraz...ako keby sa nevedela spustiť, skúšala si nejakú tabletku alebo nejaký teplý zábal? ja si zvyknem dávať taký hrejivý vankúš na brucho a pomáha to...

lubica69
8. sep 2010

@lenuska20 dala som si teplý obklad a mrška dorazila Juj ale bruško ma riadne bolí Ale chápem to Dáva sa to tam po operácii všetko na poriadok 😀
Ale tebe nech nedorazíííí 😀
Ja už len po mrške na kontrolu a dúfam odobrenie od dokiho k snaženiu 😝
Idem pomaly po malého do škôlky ale prší tak zas autom 😅

martina2001
8. sep 2010

baby trochu na motiváciu, zajtra moja kámoška rodííí, tak šup aj my do toho

meduela
8. sep 2010

@martina2001 no, alebo v práci, dnes zase otrasný deň, niekedy sa mi nechce žiť

martina2001
8. sep 2010

@meduela ale prestaň, prácu ber ako povinnosť a za dverami ju hoď von z hlavy a mysli na niečo príjemné

meduela
8. sep 2010

snažím sa ale mám pocit, že nie som šťastná

martina2001
8. sep 2010

@meduela to je na práci najhoršie, ja som chodila do práce s nenávisťou normálne, neskúšala si hľadať niečo iné?

meduela
8. sep 2010

nemám moc na výber, ale dúfam, že to bude len tento september a potom sa to už zlepší
to sa ani nedá nemyslieť, lebo tam človek musí ísť znova a znova a nemám z toho dobrý pocit, práve naopak, veľmi zlý
musím to vždy nejak odventilovať, ale bojím sa zajtrajška

lubica69
8. sep 2010

ale ale čo to tu nečítam @meduela koľko pesimizmu 😠 To musí byť hrozné chodiť takto do práce Moja ak nemáš nervy na tie detitak by si mala z tade asi oddísť Aj kôli sebe aj kôli nim A hlavne treba myslieť pozitívne 🙂
@martina2001 tak držíme kámoške palčeky 😀

martina2001
8. sep 2010

@lubica69 jj k dievčatku

martina2001
8. sep 2010

@meduela čo bude zajtra? ktorý stupeň učíš?

meduela
8. sep 2010

to sú postihnuté deti, ale nie telesne, ale mentálne....takže k tomu ešte drzosť a absolútna nevychovanosť
nechcú sa učiť a prídu každému len strpčovať život, ohriať sa a najesť
neprídu do školy s tým, že chcú niečo nové vedieť a naučiť sa, prídu, len kvôli prídavkom, lebo nechcú o ne prísť a takto to potom vyzerá
niekto myslí, že toto je ľahká práca, ale je to porovnateľné s vysoko stresovými povolaniami, ako napríklad pilot
zajtra bude podľa mňa ďalší takýto deň a ja už nechcem

lubica69
8. sep 2010

@meduela preto ssom ti napísala to čo som napísala Ono ani tento stres ti veľmi nepomáha k otehu 😢
@martina2001 a ty ako moja? 😀

meduela
8. sep 2010

šak ja viem, ale teraz sa tak momentálne cítim
minulý rok bol zo začiatku tiež divoký
ale potom mi vymenili žiakov za žiačky a hneď sa mi lepšie učilo
a potom som si ich tak podchytili, že o mojej triede sa rozprávalo ako o najlepšej triede, že mám najlepšie deti
lenže teraz mám tam dvoch zlosynov- to je niečo príšerné, každú chvíľu raz jeden niekomu niečo zle robí a o chvíľu zas druhý- sú to dvojičky, ale fakt nevydarené
a potom treba ešte učiť

martina2001
8. sep 2010

@lubica69 zajtra návšteva lekárky, len počkať dokiaľ mrcha neskončí teraz neskutočne silná. a ty ako?
@meduela nehľadáš niečo iné? ja by som to nemohla robiť a nie som rasistka, ale ta ich arogantnosť neskutočná ešte aj pri kontajnéroch bleee, ale zas poznám aj slušných a inteligentných

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre