Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
14. sep 2010

idem kuk panelááák 😀

lenuska20
14. sep 2010

@lubica69 asi skočím pozrieť do obchodu na toho rexa 😀 ...jeej no tak to je super 🙂 to si len potreboval zvyknúť, spoznať nové prostredie a bude pekne spinkávať 🙂 hlavne, že mu tam je dobre 😉 a inak aj sa ti už niekto ozval na prácu? či to si ešte len dnes začala rozposielať životopisy?

lenuska20
14. sep 2010

@martina2001 no dobre vedieť, sa tam už niekedy zbehnem kuk, lebo čo som aj v tv videla, tak sa to tam oplatí...inak nejak po drogeriach nechodím, iba tak tesco, a tam sa nie vdy všetko oplatí...

martina2001
14. sep 2010

@lenuska20 ja tam chodievam kvôli kozmetike a popri tom nakúpim všetko a majú aj dobre sáčky do koša, ja keď som kúpila sáčky v tesku dáko sa im v mojom koši nepáčilo 😀

lenuska20
14. sep 2010

@martina2001 ja mám doma teraz také, čo sa hned roztrhajú, ked ich z koša vyťahujem 😀 a na kozmetiku sú tam tiež dobré ceny?

martina2001
14. sep 2010

@lenuska20 neviem Ti povedať lebo sa mi zdá že len akcie z tety majú, ja na svojej som to dáko nezbadala aby bola lacnejšia

lubica69
14. sep 2010

@lenuska20 😉
Nič kočky idem ja zajtra pa pa 😀

martina2001
15. sep 2010

dobré ránko prajem. 😎

lenuska20
15. sep 2010

@martina2001 a tak zas dobrá kozmetika si svoju cenu väčšinou drží.
a inak pekný sviatočný deň vám prajem babulky 🙂 ako ho budete tráviť?

martina2001
15. sep 2010

@lenuska20 to hej a ešte ja s mojou pokožkou nemôžem skoro nič tak som verná, akurát už o stupeň ďalej xi 30+. No ja som ho začala zaujímavo prezliekla som postele a potom to už dáko išlo samo upratala komplet spálňu aj s oknom, navarila a teraz troška nuda čakáme na ocka a ideme von a ty čo?

lubica69
15. sep 2010

Ahojte dievčatá
Ja som riadila dom včera keď bol Sebastián v škôlke S ním sa mi veľmi nedá 😀
Dnes sme šli k segre blahoželať Akurát navarila bryndzovku tak si ideme dať 😝

martina2001
15. sep 2010

@lubica69 dobrú chuť. mne sa včera nechcelo akurát som navarila a dnes mám dáko veľa elánu

lubica69
15. sep 2010

@martina2001 ja ani nevarievam každý deň 😀 😀 A ďakujem Je fajná len trochu slanšia 😅 Ale zjeme 😝

martina2001
15. sep 2010

@lubica69 máš výhodu, ja som si chlapov rozmaznala a varím u teraz či chcem či nie každý deň. sú super dni keď ideme k mame alebo von sa najesť.

lenuska20
15. sep 2010

@lubica69 dobrú chuť prajem 🙂
@martina2001 máš citlivú pokožku?
ja som si poprala veci čo právam v rukách a teraz budem tiež upratovať, najprv pôjdem dvor spraviť a potom sa pustím asi do kúpelne..

martina2001
15. sep 2010

@lenuska20 dosť áno, v lete je to super nepotrebujem nič, ale teraz už áno, nemôžem si dať na tvár hoc čo lebo hneď sa mi urobia fľaky a potom som len na calciovej masti a hydrokortizone. ja som našťastie kúpelňu urobila hneď ráno, lebo ta mi zaberá pri upratovaní najviac času. fuu nepamatám kedy som naposledy prala v rukách ja všetko dávam do práčky.

meduela
15. sep 2010

@lubica69 ahoj, predsvadobné prípravy

meduela
15. sep 2010

bežia v plnom prúde

martina2001
15. sep 2010

@meduela šak sa ti to kráti nie? tento víkend? či budúci?

lenuska20
15. sep 2010

@martina2001 a tá calciova masť ti pomáha? ja by som mala ísť ku kožnej, lebo sa mi strašne robia vyrážky na brade a ťahá sa mi to až k ušiam...a v zdraví som čítala, že to môže znamenať problémy s obličkami, tak neviem...
no mne kúpelňa tiež zaberá najviac času a najmenej rada ju upratujem 😒

@meduela tak už sa ti to kráti 😉

meduela
15. sep 2010

@martina2001 budúci víkend🙂
@lenuska20 áno

meduela
15. sep 2010

škoda, že zajtra do práce

martina2001
15. sep 2010

@lenuska20 ano pomáha ak to nie je už hrozné, potom začínam hydrokortizonom a na dokľudnenie calciovú

martina2001
15. sep 2010

@meduela však to máš zaraz, dúfam že sa ti splní podľa predstáv

meduela
15. sep 2010

@martina2001 aj ja dúfam, začínam byť trošku nervózna, že nestíham

martina2001
15. sep 2010

@meduela ale prestaň, všetko stihneš šak si šikuľka a čo nebude presne do bodky si nevšimneš. ten večer máš byť len pekná a usmievavá. my sme mali super svadbu ja kostým športový a manžel mal v rifle. nechceli sme mať klasickú a potom žúrku grilovaciu len tak v teplákoch pre rodinu a kamarátov. síce pilo sa potom ešte týždeň ale pssst

meduela
15. sep 2010

dúfam

martina2001
15. sep 2010

@meduela furt sa niečo nájde, ale ty si to nevšimneš, zažmúriš oči a všetko bude super 😎

lenuska20
15. sep 2010

@martina2001 wow tak to ste mali super svadbu 🙂 my sme mali takú klasickú a @meduela neboj všetko bude ok, ja som tiež trocha stresovala, niečo nebolo úplne tak ako som si predstavovala, ale nakoniec to bolo celé super 😉

martina2001
15. sep 2010

@lenuska20 boli sme prekvapený keď aj rodičia súhlasili, moji ok sú mladý ale svokru som mala už staršiu a bola nadšená tiež

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre