Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

mariro
17. sep 2010

@martina2001 - no vyskusam ho kupit bez predpisu,poobede dam vediet. 🙂
a ked nie ,tak behnem za lekarom teda,lebo to co som mala od neho predpisane uz som vyjedla a teda uz nemam.

mariro
17. sep 2010

@martina2001 -a kavicku rannu mam uz veru za sebou,dobra bola a padla vhod 🙂 ,vcera som prisla neskoro domov ,bola som na rodicku v TN tak som dnes jak mechom ovalena 😀

cicci
17. sep 2010

@martina2001 ahojte, ja som brala v "predpripave" GS maternu, ale zdalo sa mi ze nic moc, zmenila som to po vyuziti 1, 5 balenia materny na femibion 800 odporucaju aj gynek., je tam viac kyseliny listovej/ a myslim, ze aj vdaka tomu som zostala tehotna, som teraz v 6+4tt 🙂

martina2001
17. sep 2010

@mariro my sme včera boli nakupovať a dáko ma zlomilo.. nakupovať s mojim mm víno je fakt zážitok, už ľutujem že som ho nepočkala v kaviarni. ja sa tomu nerozumiem a ani ho nepijem ale mm sa v tom vyžíva ako milovník vína a teraz v tescu majú dobré ceny tak to využil. ,mňa čaká už len rodičko v umeleckej škole. a ja furt tu kyselinu mám na recept

martina2001
17. sep 2010

@cicci blahoželám, a ja som tých vitamínov pobrala už neskutočne tak teraz už len to čo mi napíše lekárka

cicci
17. sep 2010

@martina2001 ok, aj ja som taka, ze hned vsetko co si precitam si davam...ale maminka robi v lekarni, tak mi aj ona odporucila ten femib. a ani mi nie je od neho zle, lebo od tej materny ma tak naduvalo a akokeby nafukovalo a neskor aj napinalo. ale su vselijake lieky a vitaminy, tak sa spytaj lekarky co je pre teba najvhodnejsie - ved kazda sme ina.
tuzby po babenku sa nevzdavajte aj ked uz mate 1, aspon to Vam robi radost 🙂
aj ja sa uz tesim-netesim /nechcem to este zakriknut/ na to nase prve babenko, snad to uz bude ok, lebo v maji som bola na cisteni - anembryomola, teraz to uz lekarka uplne vylucila, uz som videla na sone aj bijuce srdiecko 😵 .

martina2001
17. sep 2010

@cicci to je super, neboj bude dobré. ja som na veľa vecí alergická čo sa týka liekov, tak kombinujeme s lekárkou čo sa dá.

cicci
17. sep 2010

@martina2001 dakujem ti. tak pocuvaj rady lekarky a drzim palce 🙂

martina2001
17. sep 2010

@cicci ďakujem, a tebe príjemné tehuľkovanie

cicci
17. sep 2010

@martina2001 vdaka, ved si este budeme pisat, budem sem uz teraz chodit castejsie /aj do sekcie tehulky/ a delit sa s Vami o moje pocity a rada budem aj ked si precitam tie Vase...
a hlavne stale na to nemysli, ja viem, ze sa to neda, ale snaz sa zabavit myslienky aj niecim inym...pekny dnicek

mariro
17. sep 2010

@cicci - tak gratulujem k babetku 😉 ,vela zdravicka a stasticka maminka 😉 ....jaaaj keby sme uz aj my tak boli.Ja som bola v maji na kyrete,tak dufam, ze sa to co najskor uz podari.

cicci
17. sep 2010

@mariro aj ja som koncom maja absolvovala cistenie a vidis, po odporucanych 3 mesiacoch /mozno aj trosku skor/ sa nam to podarilo /pevne verim, ze uz bude vsetko ok/
drzim aj tebe palce, skusajte a hlavne pohoda, pohoda, pohoda 😉

cicci
17. sep 2010

ozaj baby, verite vypoctom Dr. Jonasa, poculi ste o tom?

martina2001
17. sep 2010

@cicci nie neverím mu ja podľa jeho výpočtu mám doma dcéru len to že s chvostíkom xi minule sme tam s babami kukali a každá keď teraz otehotnie bude mať chlapčeka

martina2001
17. sep 2010

@cicci môžme kľudne ja som 2mesiace po konizácii ale v podstate lekárka povedala 3mesiace, ale že keď by sa nám to podarilo trak budem len viac sledovaná, ja to už teraz tak neberiem že musím otehotnieť keď bude tak budeme šťastný

mariro
17. sep 2010

@cicci co ja viem 😒 ..rada by som mu verila, ale tiez mi to akosi nejde

cicci
17. sep 2010

@martina2001 no aj ja ma trosku taky pocit, ze ma lekarka ma viac pod kontrolou, stale /cca 2 tyzdne dozadu/ ma bolelo dolu brusko, na lavej strane ma tak pichalo, tlacilo /nebolo to z roztahovanie maternice/, tak ma chcela hned vypisat!!ved by som sa doma zblaznila, radsej chodim do prace, mam celkom poho, len niekedy sa musim na stolicke povystierat, lebo ma trosku tlaci brucho, uz som bola zhanat aj nohavice vpredu na gumicky, ale u nas je to v obchodoch dost bieda...a materske rifle zatial nechcem

cicci
17. sep 2010

@mariro asi ani ja velmi na to neverim, asi ide len o prachy...

cicci
17. sep 2010

@martina2001 nooo,aj mne vychadza chlapcek - pred tym, to malo byt dievcatko

cicci
17. sep 2010

@martina2001 my keby sme mali jedno dietatko, tiez by sme sa uz velmi tesili....a keby sa uz nedarilo, co uz..... bud rada aj za to jedno. ved v tejto dobe je to naozaj asi nieco vynimocne

mariro
17. sep 2010

@cicci - jasne ze je to aj financna zalezitost,ale ked sa ludia tesia na bambino ,tak spravia cokolvek ,mne staci ked zistim ze som tehu,a budem cakat co to bude....len nech to bambino je v poriadku 😉

martina2001
17. sep 2010

@cicci to áno máme malého, ale je to trošku komplikované chceli by sme ešte jedno

cicci
17. sep 2010

@mariro moje slova 🙂
aj ja by som zaplatila vsetko na svete keby to malo pomoct strasne ti drzim palce, lebo to cakanie ze kedy je neprijemne, ale ked som ja zbadala ten vysledok teho testu, to bolo super a ked mi to este aj lekarka potvrdila a vylucila anembryomolu, tak som sa vonku uz neovladla a rozplakala som sa od stastia

cicci
17. sep 2010

@martina2001 tak myslite pozitivne aj s manzelom a budem sa tesit na dobre spravy od teba

martina2001
17. sep 2010

@cicci myslím, teda som o tom presvedčená že všetky baby tuná myslia pozitívne aj s manželmi len skoro všetky sme po dákom zákroku a nie je to také jednoduché, musíš to poznať podľa seba. ale do konca roka čakáme bocianov, dosť sme ich sledovali, však baby? 😀

cicci
17. sep 2010

@martina2001 vsetkym Vam uprimne drzim palce a budem sa tesit s Vami na Vasich bocianov, pripadne, poslem toho mojho 😅 (bociana som myslela... 🙂

martina2001
17. sep 2010

@cicci chlapov tu máme svojich 😎 toho svojho si nechaj a myslíš že bocian nosí viac detí do roka?

cicci
17. sep 2010

@martina2001 ked tomu budeme verit.....tak ano.....moze zaskocit za ineho bociana....a jasne ze som myslela bociana a nie chlapa 😵

mariro
17. sep 2010

@cicci - neboj sa myslime pozitivne, a zasa nie som nejaka hysterka, ja vravim co ma prist to pride a presne v ten pravy cas.Takze aj to co sa mi prihodilo asi sa tak malo stat. A to ze som este neni tehu...tak asi telo potrebuje cas a verim mu, svojmu telu ze vie co robi a spolieham nan, ze v tu spravnu dobu a ked to bude telo chciet. 🙂
A viem si to predstavit aka si bola stastna...ja by som tiez revala od radosti....a baby budeme zachvilu aj my revat od stastiaaaaaaaaa 🙂

cicci
17. sep 2010

@mariro ano je to super pocit a zelam ho velmi aj Vam vsetkym!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre