Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
17. sep 2010

ahojteee 🙂
@haninkat vítam ťa medzi nami, mm by už tiež mal mať na to vek, teraz bude 31 🙂 tak budeš tu s nami naháňať bocianov 😀
fuu vy ste tu toho dnes stihli popreberať 😀 mne sa napríklad velmi páči kočík stokke, ale je velmi drahý ( skoro 1000eur) a možno aj trochu nepraktický...to je len taký sník, určite sa budeme obzerať po inom, ked bude na to čas, ved kočíkov je na výber habakuk a za určite lepšie ceny 😉

haninkat
17. sep 2010

@martina2001 urcite vyjde 🙂

haninkat
17. sep 2010

@lenuska20 dik, veru budem 😀

martina2001
17. sep 2010

@lenuska20 my sme si ho dali predviesť v rakúsku, ale neviem si predstaviť v tom dieťa pohodlne, šak aj ono sa chce ponaťahovať a tam mi to pripadalo také stiesnené. a presne je kopa modelov
@haninkat no to sme presvedčený že áno, aj lekárka nám to potvrdila, že teraz po zákroku už bude ľahšie otehotnieť

lenuska20
17. sep 2010

@haninkat 😉

martina2001
17. sep 2010

baby, len aby sme ich nevyplašili, tak pekne potichu 😀
@haninkat
@lenuska20

martina2001
17. sep 2010

@haninkat mm mojej kámošky má už po 40ke dlhšie a teraz mali druhé mimčo aj prvé mal už po 40ke

haninkat
17. sep 2010

@mariro ved ja sa nebojim, len sa mi zda, ze by sa nam to uz patrilo, aj ked sme sa zobrali pred 2 mesiacmi, sme uz spolu cez 4 roky 🙂. No budeme radi nech sa kludne pritrafia aj dvojcata len nech su babanka zdrave, to je najhlavnejsie 😉 ale teda s jednym to musi byt tazke, to musela byt namaha starat sa hned o dve 🙂

lenuska20
17. sep 2010

@martina2001 ja som videla v cez víkend v BA naživo v obchode (predtým len foto) a prišiel mi taký maličký a včera v NR už aj bábo v ňom a som sa v tom len utvrdila, páčiť sa mi fakt páči, ale nechcela by som, ale teraz sa celkovo niektoré kočíky robia naozaj maličké, že bábo sa doň rýchlo nezmestí...ja mám ako takú predstavu aký by som chcela, mm má zas predstavu o farbe, tak už to len dať dokopy a čakať na čas kedy ho využijeme 🙂

haninkat
17. sep 2010
haninkat
17. sep 2010

@martina2001 aky zakrok si mala? nevyplasite 😉

martina2001
17. sep 2010

@lenuska20 presne tak, my sme sa zhodli aj na farbe už 😀 len čakať na bociana. a tie kočíky teraz fakt hrôza malé, kamoška kupovala jeden z vačších a na zimu už polročné dieťa do vaničky nedá

martina2001
17. sep 2010

@haninkat dlhšie som mala výsledky z cytológie také ešte v norme, ale tentokrát vyskočil vyššie a doktorka usúdila že aj pre otehotnenie je potrebné urobiť konizáciu. všetky výsledky sú ok a už sa aj podieľame na výrobe 😀 a nie je ten zákrok nič strašné

mariro
17. sep 2010

jasneee baby, budeme aj my kociky kupovat a bruska hladkat 🙂 a bude nas cela kopa,ved nas je tu dost 🙂
@haninkat - no ja som bola rada ze boli dvojcata a bola to zabava a rarita v tej dobe...teraz je dvojciat vsade vela.Ale nestazovala som sa nikdy,chalani boli zabavni, dobri a ja som si to vychutnavala.Vzdy som mala rada deticky ,uz od teenegerskeho veku 🙂 .Vobec by som sa nebranila.

haninkat
17. sep 2010

@juliap velmi dufam aby tak bolo 🙂

haninkat
17. sep 2010

@martina2001 tak to je dobre ze je uz vsetko v poriadku, sup sa do zarobku 😉

haninkat
17. sep 2010

@mariro tak to je super, dvojcata su vzdy rozkosne 🙂

martina2001
17. sep 2010

@mariro jasné budeme potom meniť skúseností 😀

martina2001
17. sep 2010

@haninkat jasné že áno

martina2001
17. sep 2010

baby, predstavte si mm dodržal slovo a celý víkend sa nám bude venovať a vypne aj telefón hurááááá, snáď otehotniem?

mariro
17. sep 2010

@martina2001 - jeeeej tak to dufam,spravte si pekny vecer a nikam ho nepusti 😀

martina2001
17. sep 2010

@mariro ale to isté platí aj pre Vás 😎

mariro
17. sep 2010

@martina2001 - no ja koncim s mrchou dnes, tak nas to este len cakaaaa 😀

martina2001
17. sep 2010

@mariro neviem ale s niekým máme skoro naraz plodné dni, ale aj keď ma zabiješ neviem s kým

haninkat
17. sep 2010

@martina2001 to znie super tak vela stastia nech to vyjde 😉

haninkat
17. sep 2010

@mariro no mna to este par dni bude musiet pockat 😒 ale potom hned na to 😀

mariro
17. sep 2010

@haninkat - presne tak 😀

martina2001
17. sep 2010

@haninkat to zistíme až za pár dní, ale ešte sme nedopadli zatiaľ tak jak to minule písala jedna baba, že robia to len preto aby splodili dieťa, ale to u nás nehrozí našťastie

haninkat
17. sep 2010

@martina2001 no to je dobre, ked na to clovek mysli stale tak to vacsinou nevyjde takze dobre robite, treba si to vychutnat a ono to samo prijde ked to ma 😉 . pisem to ako keby som uz mala dieta 😀 , kazdopadne myslim si to 🙂

martina2001
17. sep 2010

@haninkat teóriu ovládaš, ešte prax 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre