• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@meduela moja ja nič, lebo to nemá zmysel dopredu sa báť ani stresovať. musíš to brať tak že všetko bude dobré. čo ešte vybavujete? o tretej sme mali sobáš a ja som ešte o druhej bola na obede, no mala som už po kaderníčke aj kozmetičke. na sobáš sme čakali, lebo naši svedkovia tam ešte neboli, ale zasmiali sme sa aspoň z oddávajúcim a matrikárkou.
19. sep 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 idem kuk telku :slight_smile:
19. sep 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 mám už viacA menej všetko, už len drobnosti treba doladiť
19. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela tak to je super :slight_smile:
a baby ako víkendujete?
19. sep 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá
Ako sa máte?Čo máte nové?
Ja som celý víkend nestíhala V piatok som bola so Sebastiánkom u dokiny lebo tročku soplil Ale nič vážne Zajtra ostáva ešte doma v utorok uvidíme
Mužíka som akurát vypravila do práce Príde nám až 8.10 :cry:
Idem vás dočítať :grinning:
19. sep 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 ešte k tomu DNP Zmenu môžeš po pol roku ale najneskôr v 6-8 tt aby si stihla 26 týždňov z nového teda max VZ do dňa pôrodu
A k listovke ja som ju brala len na predpis
19. sep 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 som ti chýbala moja??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat ahoj Vitaj :grinning:
@lenuska20 tak už kočík?Juj ale 1000 ečiek je fakt dosť :sweat_smile:
čítam postupne dozadu tak reagujem
19. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ku kočíku ja som mala vybratý jeden Nový stál 17 000 ešte v SK Ale našla som používaný 4 mesiace za 250 euro Nurse Look 2 Síce som využila len šporťák so SEbastiánom ale mám ho odložený pre druhé :grinning:
19. sep 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro a X lander ee :confounded: ale Cam je supeeeeer
Inak ja som mala pri Sebastiánovi asi 7 kočíkov :sweat_smile: A spokojná som bola s CAm a potom s tým Nurse lebo Cam som mala len šporťák a chcela som 3 kombináciu,že aj pre druhé :dizzy_face:
19. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 chýbala :grinning: :grinning: :grinning: nooo ako mne sa velmi páči ten kočík, ale nekúpila by som si ho už len preto, kolko stojí, je to velmi vela...no ja si zajtra crknem k dokymu, a sa objednám, aby mi ju predpísal...
idem ja zas kuk talenty a potom do hajan, lebo zajtra už idem zasa drať vysokoškolské lavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: tak sa tu zatial pekne majte a užite zajtrajší slnečný teplý deň, má byť babie leto :slight_smile:
19. sep 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, čas pre kávu
20. sep 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
20. sep 2010 o 10:05  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro ako po víkende?
20. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikend bol paradny a rusny :slight_smile: ,mala som na navsteve svagrinku s babatkom, tak sme pokecali a popestovala som a vecer sme boli s mm na pizzu a vinecko :slight_smile: ,chalani boli na jarmoku ,tak sme boli sami.A v nedelu zasa navsteva z Londona,segra z Londona je doma a dosli sem jej znamy a teda boli aj u nas pozriet.Tak sme pokecali kusek,dala som im zajaca ochutnat,lebo to nejedli este...no hiikali ,ze ake paradne jedlo :slight_smile:
Oni pochadzaju z Karibiku, cu cierni,ale veeelmi mili ludia v nasom veku :slight_smile: .Prijemny vikend bol :slight_smile:
20. sep 2010 o 10:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: , ako da dnes dari? pondelky nie su moje najoblubenejsie :unamused:
20. sep 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 ahoj, no aky bol vikendik?
20. sep 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro jáj tak si mala pestré aj my sme včera mali kámošku čo má farmu a konečne si našla čas aj ona vybehnúť mimo nej tak sme pokecali a ináč jak som sa tešila na oddychový víkend som sobotu zavárala ale inak super aspoň nepršalo.
@haninkat ja pondelky už môžem už teraz čo nepracujem aspoň si upratám po mojich dvoch neporiadnikoch
20. sep 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 no veru, aj ja by som pondelky mohla keby som nemusela byt v praci :grinning: a navyse dnes su tu prazdniny len par spolocnosti je otvorenych takze to bude nesmierne dlhy den :frowning2: ale nejako to prezijeme :slight_smile:
20. sep 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no my prázdniny nemáme našťastie :grinning: môj syn je veľmi hyperaktívny poslednú dobu
20. sep 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. sep 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 kolko ma rokov? mojej sesternici syn bol tiez taky velmi zivy, ani minutku v klude ale teraz sa mu blizi k tretiemu roku sa nam zda ze sa trosku ukludnil comu su jeho rodicia dost radi :slight_smile:
20. sep 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat no môj má zaraz 9rokov a je to riadne šidlo, dokiaľ bol menší bolo ok, ale čím je starší tým je živší. chceli sme ho dať na dáky šport aby vybil energiu ale o tom nechce ani počuť a nútiť ho nebudem.
20. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 no to je skoda, ze nechce chodit na ziadny sport, nejake karate by bolo uplne perfektne, uci to disciplinu a tam by ho unavili :wink: ... skoda ze nechce lebo stavim sa keby skusil tak by sa mu nejaky sport zapacil ale ako hovoris, nutit deti nema zmysel..
20. sep 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat asi nie pred 3rokmi bol hit tu na sídlisku judo, tak sme ho prihlásili, ale vydržalo mu to len 4 mesiaca a včera sme sa ho pýtali s tým že tam chodí jeden jeho kámoš, bratranec aj druhý bratranec tak sme sa dočkali odpovede že si rozmyslí. je síce pravda, že u týchto nadaných detí šport nie je moc hitom, skôr sa venujú čítaniu, to nás upozornila psychologička pri testoch pred nástupom do školy. má síce iné krúžky ako je hudobná, výtvarná a dramatický, ale to sú sedavé. chcel na plávanie, ale ešte neotvorili kurz, tak máme smolu
20. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ked povedal ze si to rozmysli tak je tam nadej :wink: , snad otvoria ten kurz plavania skoro lebo to je tiez super pre deti :wink: ..je dobre aby dieta malo nejaky kruzok, my sme mali s brachom obidvaja tanecnu a hudobnu a bracha mal ked bol mensi aj karate tak sme si mali kde vybyt energiu radsej nez doma :wink:
20. sep 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat on má toho dosť sedavého 4poobedia v týždni zapratané, ale jemu to nestačí. uvidíme či otvoria, lebo plaváreň majú rekonštruovať do polky októbra tuším
20. sep 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haninkat a ty sa pochváľ ako bolo cez víkend
20. sep 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee :grinning:
Kto to tu varí kávu?Aj ja prosím jednu jeden cukor a smotanka :grinning: :grinning: :grinning:
@martina2001 veď to Ja tiež ako nerobím ani veľmi nevidím rozdiel medzi týžd%nom a víkendom Jedine to,že mm chodí domov len na víkend Takže teraz mám týždeň do 8.10 :sweat_smile:
Juj a čo sa týka @haninkat tej energy Aj môj je veľmi veľmi živý Je od piatku doma a už nevie čo so sebou Ale zajtra už do škôlky :grinning:
@mariro jej tak ste mali veselo A segra žije v Londýne?Ja som tam žila skoro 3 roky Ale doma je doma
a @lenuska20 sa nám dnes učí či poľuje na bocianiky???Tie už hádam aj odišli v takejto zime Ale nám to samozrejme nevadí,však?! :grinning:
U nás dnes pekne svieti slniečko :sunglasses: tak pôjdem s malým aspoň na dvor :slight_smile:
20. sep 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok