Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
25. sep 2010

@pacta ahoj vitaj
@martina2001 no tak sme aj my velmi zvedavé z čoho to nakoniec bude, ale dúfam, že sa ti podarilo uloviť ešte nejakého toho bociany kým odletia...a inak si to vystihla 😀 😀 určite je aj lepšia zábava zbierať semienka v posteli 😀 😀

martina2001
25. sep 2010

@lenuska20 skôr o tom pochybujem, aby sa hneď chytilo niečo po tých 2rokoch bez výsledku, ale jeden nikdy nevie 😎

lenuska20
25. sep 2010

@martina2001 aa tak možno motyka vystrelila, bodaj by 🙂

martina2001
25. sep 2010

@lenuska20 o týždeň to budem aj vedieť 🙂 čo vlastne študuješ, že zbieraš semienka?

pacta
25. sep 2010

@martina2001 neviem, co zaujimave by som o sebe povedala... snad len to, ze tiez sa nejaky ten mesiac "snazime", hoci nie nejako velmi cielene, nechavame to na nahodu (na prirodu 🙂 ), ale uz by sme sa veeeeelmi potesili babatku 🙂

martina2001
25. sep 2010

@pacta asi všetky v tejto téme sme na tom rovnako, čakáme na bociana

pacta
25. sep 2010

... na jesen 🙂 ked odlietaju... tak to sme si pekne vybrali 🙂 ale zazraky sa deju, mozno tu este nejaki otuzilci poletuju 🙂 a pristanu prave u nas 🙂

pacta
25. sep 2010

@martina2001 to vyssie mala byt odpoved pre martinu2001 🙂 este tu v tom neviem chodit 🙂

martina2001
25. sep 2010

@pacta môj malý mal predčasom tendenciu sypať cukor na okno aby ho prilákal, no ale nič zatiaľ

martina2001
25. sep 2010

baby, my sme včera s mm mali takú reč večer, že asi sme tehotenstvo nemali odkladať na neskôr, dokiaľ nám nebude nič chýbať. ale človek nemôže mať všetko

martina2001
25. sep 2010

@pacta neboj naučíš sa

pacta
25. sep 2010

@martina2001 ja asi budem musiet nasypat ten cukor na okno sama, lebo zatial nemam takeho maleho pomocnika (Ty uz mas vlastne velkeho pomocnika) 🙂 ak by sa nam nezadarilo, asi k tomu pristupime uz aj trosku serioznejsie. uvidime, od zajtra mozme zacat "novu seriu pokusov" 🙂

martina2001
25. sep 2010

kurňa vošla som do témy dnes pre mňa citlivej leukémia a revem jak truhlík. neviem nedotkne sa ma to tak keď je človek chorý dospelý, ale keď je choré dieťa, ktoré za nič nemôže ma to zobere.

pacta
25. sep 2010
martina2001
25. sep 2010

@pacta no vidíš, my ju máme po minulom víkende za sebou, len čakáme na výsledok 😀 a už pomaly aj rozmýšľame aj o umelom oplodnení začiatkom budúceho roka, ak sa nepodarí, ale u nás už aj vek súri

pacta
25. sep 2010

@martina2001 tak to drzim palce, aby sa vysledok coskoro dostavil. ja uz tiez nemam 20, ale este par rockov nebudem mat ani 30... tak snad sa to podari. ved nazov tejto temy konci slovami "verim tomu" 🙂

martina2001
25. sep 2010

@pacta presne tak. teraz je už kopa možností ako mimču pomôcť aby prišlo

martina2001
25. sep 2010

akurát som kukala z balkóna a videla vyzdobené auto svadobné a spomenula som si na meduelu, ako jej to krásne dnes vyšlo a verím že aj ona po tých svojich pochybnostiach je krásna nevesta

lenuska20
25. sep 2010

@martina2001 určite je aj ja tomu verím, snád jej nakoniec vyšlo všetko podla predstav a opustili ju pochybnosti...ved hádam sa nám aj ozve a pochváli 🙂 inak študujem na SPU v Nitre manažment rastlinnej výroby 😒 . jaaa som taká strašne zvedavá či sa vám to podarilo 🙂 my máme plodné akurát tieto dni 🙂 , takže uvidíme ako to dopadne.

martina2001
25. sep 2010

@lenuska20 tak nie do záhrady moja sa zašívať 😀 uvidíme kedy sa ozve šak celý týždeň sa mi zdá že nebola

lenuska20
25. sep 2010

@martina2001 noo nebola tu, teda aspoň sa neozvala....noo len drahý sa teraz tiež zašíva vonku, takže večer mi to bude musieť vynahradiť 😀 😀

martina2001
25. sep 2010

@lenuska20 to po minulom týždni poznáme 😀 cez deň furt niečo treba urobiť

lenuska20
25. sep 2010

@martina2001 presne tak 😀 ale tak chápem to, ešte treba kým je ako tak pekne...ked bude zima všetko vynahradí 😀 😀 a inak ako víkenduješ? to o tej leukemii, čo si spomínala si čítala na tejto stránke?ja sa do takých tém radšej ani nepúšťam, lebo by som sa asi hned rozplakala, ja plačem ako malé decko aj ked vidím také niečo v tv 😅

martina2001
25. sep 2010

@lenuska20 hej tuná je taká téma. ja tiež furt revem, keď ideme za švagrinou ona robí na detskej onkológii sa na deti usmievam, prihováram ale jak sme von furt sa rozrevem, šak tie deti za nič nemôžu. tak mm to zarazil a čaká nas vonku. ale zas keď si spomeniem na ich plese jak sú rodičia šťastný keď je dieťa už potom ok. poznám to my tak chodievame k našim a okolo domu je furt čo robiť. a víkendujem oddychovo. akurát som dnes navarila mm sviečkovú a upiekla mame žerbo a zajtra ideme k našim. bolí ma to podbruško a gyndoška povedala nech sa nenamáham a oddychujem, ďalej sa uvidí koncom bud. týždňa

lenuska20
25. sep 2010

@martina2001 a skúsila si si dať aspoň nejaký teplý zábal, aby to trošku povolilo? aspoň skúsiť...to neviem, či by som zvládla chodiť na detskú onkologiu, hrozný pohlad na tie trpacie deti, ktoré si v živote ešte vôbec nič neužili...ale tak ty ich aspoň svojim úsmevom aspoň trochu povzbudíš 🙂 a neviem si predstaviť, aký musia byť rodičia šťastný, ked sa im dieťa vylieči. my teraz akurát robíme nové voliery psom, takže to bolo samé zváranie, teraz natieranie a stále čosi, v záhrade furt rastie všetko možné, len to čo by tam malo byť tam nie je 😀 mňam mňam sviečková, zbožňujem, my budeme mať srdiečka na smotana a mm budem robiť kuracie prsia na prírodno, bo on je v jedle velmi prieberčivý...čo narobím, ked mi ho svokra blbo naučila 😀 😀 ale verím tomu, že sa polepší 🙂

martina2001
25. sep 2010

@lenuska20 to poznáme, to nevar to by si nemusela, mám to tiež doma a nevýhoda nezjedia moji jedno jedlo 2 dni po sebe. neskúšam nič radšej preistotu keby niečo. akurát mi povedala doktorka, že keby som krvácala mám dávať v krátkych etapách ľad. moja a čo je už naučené ťažko odučíš 😀

martina2001
25. sep 2010

dobrú noc baby, idem ľahnúť preistotu

lubica69
25. sep 2010

Ahojte dievčatá 😉
Som Vás dnes zanedbala 😢
Bola u nás moja segra tak nám s malým nebolo aspoň až tak smutno samým 🙂 Pred chvíľou odišla tak som cez deň ani na pc nestíhala
@pacta ahoj ahoj vitaj 😀
no veď práve bociany odlietajú a tak tajne dúfame,že k nám 😀
no nič už tu asi nik nie je tak dobrú a zajtra paaaaaaaaaaaa

martina2001
26. sep 2010

@lubica69 dobré ránko, krásna sobota za nami a nedeľa pred nami.

lubica69
26. sep 2010

Ahojteee
@martina2001 no u nás prší tak ani von sa nedá 😖
A čo dne robíte,varíte a tak??? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre