Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
15. okt 2010

jaj a @mariro supeeeeer s testíkom Už máš aj tt v paseeee 😀 😀 😀

lenuska20
15. okt 2010

@lubica69 @mariro jej vy máte len 5 dní rozdiel 😀
@lubica69 akurát včera som si na teba myslela, že si sa už dlho neozvala. a to vlastne učíš deťúrence? či nejakých starších?
@heveri35 ahoj 🙂

ypsinkova
15. okt 2010

čaute kočky,ako sa máte ? nejaká nová tehuľka ? 😎

meduela
15. okt 2010
meduela
15. okt 2010

@lenuska20 ahoj,ja kvôli očiam som nebola dva dni na pc vôbec

lenuska20
15. okt 2010

@ypsinkova ahoj, o lubici a mariro myslím vieš, že? inak zatial nikto. a ty sa máš ako?
@meduela a čo ti bolo?

meduela
15. okt 2010

ale mala som preťažené oči, žmúrila som furt, aj keby som tu chcela byť viac, už nemôžem, pc mi škodí, som furt taká, na úrade som nevidela, kde sa mám podpísať

mariro
15. okt 2010

@lenuska20 no ja veru tu kyselinu listovu papkam uz dlhsie,hadam aj 2 mesiace 😉

lenuska20
15. okt 2010

@meduela aj si bola u očnej?
@mariro musím sa už aj do toho pustiť 😀

meduela
15. okt 2010

@lenuska20 teraz nie, ale v júli som bola, mám okuliare do diaľky

katarina104
15. okt 2010

@meduela aj mňa nejako bolia oči,a som strašne zaspatá, to z toho počítača,asi 🙂

lenuska20
15. okt 2010

@meduela inak ja som si tiež všimla, že vidím horšie, vôbec si neviem zaostriť, ale tiež mám okuliare, takže ked si ich dám, tak je to ok

meduela
15. okt 2010

@katarina104 pc je dobrý na net, ale oči veľmi trpia

meduela
15. okt 2010

@lenuska20 ja moc nenosím, sú do diaľky a nehodia sa mi žiadne okuliare

lenuska20
15. okt 2010

@mariro píšem ako trdlo, musím sa aj už do toho pustiť, lebo sa akosi neviem rozhýbať s tou listovkou 😀 nejak mi vypadávajú slová 😀

lenuska20
15. okt 2010

@meduela aspoň na doma noc, ved tam ťa iba manžel vidí

lubica69
15. okt 2010

Ahojte dievčatá
Inak aj mňa bolievajú hrozne oči keď som dlhšie na pc
@lenuska20 nie nie deti Dospelých učím S detičkami by som to asi nezvládla 😅
@mariro takže ty si mala poslednú mršku 13.9???Ja 8.9 😀

meduela
15. okt 2010

@lenuska20 len by som pri pc skôr využila na blízko

mariro
15. okt 2010

@lubica69 - ano presne tak 13.9. 🙂

meduela
15. okt 2010

ja mám mať o týždeň a cítim že budem mať

meduela
15. okt 2010

ako snažilkujete? podľa rád na nete?? či sa náhodou pritrafilo nečakane bábo?

meduela
15. okt 2010

@lubica69 ahoj

lenuska20
15. okt 2010

@lubica69 s dospelými je aj menej roboty, nie? ale hlavné je, že sa ti páči 🙂
@meduela mne tento krát prišli úplne na čas 😒 tiež som to vedela úplne presne.

ypsinkova
15. okt 2010

@lenuska20 no to neviem,ale každopádne gratulujem 🙂
nič také nové u nás a u vás ?

lubica69
16. okt 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Juj mne bolo včera prvý krát tak zle Som šla aj skoro spať Dnes už lepšie len žalúdok ešte trochu hnevá 😅
A vy ako víkendujete?
Nám má prísť mm o chvíľku so služby tak sa už tešíme Hlavne Sebastiánko je každú chvíľu na okne či už ide tato 😀

lenuska20
16. okt 2010

ahojtee
@lubica69 sa hovorí, že ked býva zle, tak sa bábo dobre drží 🙂 tak nech sa len pekne drží a mamina vydrží 😉 tak dnes sa vám vracia tatino? tak budete mať pekný víkend 🙂
my víkendujeme pracovne, mm pracuje vonku na záhrade a ja sa motám po dome, periem, robím poriadky tak ako vždy 😀

lubica69
16. okt 2010

@lenuska20 ďakujem moja 😉
Idem asi koláč upiecť 😀

sny
16. okt 2010

Čaute baby,rada by som sa tiež pridala do témy s mojimi skúsenosťami.S mm sme plánovali prvé bábo,tak som vysadila HAK,ale zbytočne nedúfala,mala som super prácu v Írsku. V decembri mal muž narodky,to bolo asi mesiac po vysadení,tak som si kúpila test a zároveň aj ružové papučky pre mimčo,že čo ak,tak mu to takto oznámim.Ružové preto,lebo som túžila po dievčatku 🙂 Test bol však aj po 4týždňoch negativny,mrcha nikde,doky vraj je to v zahraničí ok.Potom boli Vianoce,Silvester,kopa zábavi,pitia,fajčenia 😒 Nakoniec som 5.januára bola v drogerke a pri kúpe krému na ruky mi pohľad padol na testík-neaký inštinkt,tak ho berem,taký klasický cikací.No a pol Pozitívny 🙂 Nechcela som tomu veriť,tak som isla kúpiť taký kvalitný digitálny a tiež bol pozitív.Na druhý deň som volala doky na Slovensko-myslela som,že som v 3týždni-tá mi vravela,že som už 9týždňov tehotná!!!!Čiže ten prvý test ma riadne oklamal a ani po 4týždňoch mi neukázal tehotenstvo,čiže je to spoľahlivé asi tak na 50%.
Potom sme prisli domkov na Slovensko a dcérka sa narodila zdravá,3,5kg,som sa tešila,ale som vravela že pôrod už nikdy viac! 😉 No a teraz to bude 3roky,čo som naposledy otehotnela,tak mám také nutkanie zase.S mm sme to prebrali,tiež naveľa súhlasil,nech neni veľký rozdiel.Tak presne 10.nov.vysadím HAK a verím,že tiež sa podarí na prvú šupu-podľa doky hej 😀 Keby sa to podarilo do 2týždňov po vysadení,mám šancu že sa mi narodí v rovnaký deň ako dcérka 🙂 Tak sa idem pomaly pripravovať,zaobstarám kyselinu listový,všetko naštudujem a hor sa nato.Baby,držte nám palčeky.
Snažilky,nezúfajte,na testy sa nespoliehajte,mrcha pride často aj počas tehu 🙂 Tak sa hor radšej k doky,to je istejšie.Každej jednej prajem veľa šťastia a krásy pri plodení baby 🙂

mariro
16. okt 2010

@sny - tak vitaj medzi nami 😉 ...nech je teda snazilkovanie uspesne ako pri prvom tehotenstve 😀

sny
16. okt 2010

@mariro Ďakujem veľmi pekne,aj ja v to dúfam,neak by som nechcela čakať pridlho.Už mi to mimčo aj chýba,veď malá rastie ako z vody 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre