• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
ono, ja aj si myslím, že aj v mojom prípade budú hrať nervy dôležitejšiu úlohu ako plodné dni.
darmo, keď raz som v strese, ťažko sa oplodní.... príroda vie, kedy je najvhodnejší čas na bábätko. Nie keď
sme v strese, ale keď sme v pohode.
Asi by sme si mal všetko vyriešiť, aby sme boli v pohode a vtedy príde bábo :slight_smile:
5. nov 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela no kamosky v mojom okoli otehotneli do dvoch mesiacov, jedna az po roku, takze presne, tazko povedat...tiez nejako extra nestresujem, tri mesiace je kratka doba...takze dufame
5. nov 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michellina veď príde, musíme byť len trpezlivé, snažilkovať a čakať.
čítala som že testy je dobré robiť až neskôr, v deň očakávanej mrchy alebo na druh deň očakávanej mrchy.
Máloktorej vraj ukáže skôr- pozitívny test aj keĎ už je tehotná. Niektorá tu písala že ukáže vraj až na 36 deň cyklu.
Ja som už dosť testovala a nič, už kúpim test len keď bude meškať aspoň 5 dní....
5. nov 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michellina už asi 4 mesiace, len teraz sa mi vyskytli nejaké problémy, takže musíme počkať...ale ako som už vyššie spomínala, tak doky mi povedal, aby som mu na po mrche zavolala a potom pôjdem na sono, aby zistil ovulku presne, tak potom to už hádam vyjde. a dakujem, ja ti tiež držím :slight_smile:
@michellina mne meškala už aj 14 dní a nič z toho nebolo a to mi chodievala na čas...len v poslednom čase akosi štrajkuje..
5. nov 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to druhe malo byť pre meduelu :sweat_smile:
5. nov 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
@meduela ahoj moja Si sa dlho neukázala :sweat_smile:
Fakt a neviete kde je @mariro???
5. nov 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
@lenuska20 mne to posledné dva mesiace sleduje doktorka, ale výsledok nikde
@lubica69 no vidíš už ju tu dávno nebolo vidieť, akurát vtedy písala že je pn
5. nov 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 veru dávno sa tu už neukázala
@martina2001 no ved uvidíme, ja som tam išla hlavne kvôli tým bolestiam a tomto sme sa len tak medzi rečou bavili
5. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to hádam je s nou všetko ok :slight_smile:
5. nov 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ved hádam sa tu ukáže a povie nám :slight_smile:
5. nov 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 :wink:
juj mm akurát odišiel do práce :cry: Sebastiánko naštastie už spí lebo dnes bol ako duracelko :sweat_smile: vôbec cez deň nespal a to je stále chorý :cry: Ale mm slúbil,že po službe príde domkov :slight_smile: aj keď je to 200km :confounded:
5. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 má službu zajtra? asi i chcel tatina poriadne užiť :wink: je to kus cesty, ale tak čo by pre vás neurobil :slight_smile: ešte sa nevyzdravil?
5. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 veď to Ja som mu hne´d ráno povedala,že tato pôjde večer do práce tak si ho chcel užiť Áno mm má zajtra službu No ešte teda zdravý nie je Uvidíme či vôbec pôjde už v pondelok do škôlky :confused:
5. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 však v škôlke mu nič neutečie, hlavne aby sa preliečil :wink: mm bude ťahať nejaké služby tiež teraz v novembri, aspoň sa mi bude lepšie učiť, a v decembri bude mať hádam dovolenku až do nového roka :sweat_smile:
5. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 to je dobré že máš normálneho lekára, počula som už aj také baby čo sa s nimi na túto tému vobec lekár nebavil
@lubica69 nezávidim Vám obom tie služby manželov, ale zas aspoň majú dobrú prácu a stály plat
5. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 ja som s ním velmi spokojná, klop klop ... tu v nitre sú naňho aj velmi dobré ohlasy, tak som si asi dobre vybrala :slight_smile: a s tou prácou máš pravdu, viem, že mm má robotu istú na dalších 5 rokov a nemusím sa báť o peniaze, to je tá výhoda. ešte stále ťa bolia tie prsia?
5. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič kočky idem ja
som úplne hotová
zajtra paaaaa :grinning:
5. nov 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 neprestáva to a bolia. Moj má tiež prácu naštastie sa nemusím trepať ja niekde na smeny, nemáme my tie klony náhodou? aj mm má dobré ohlasy :grinning:
5. nov 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ahoj aj brú noc
5. nov 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 pa a sladké sny :grinning:
@martina2001 môže byť :grinning: inak tú prácu na smeny si ani ja neviem prestaviť, ale tak ktovie, čo so mnou bude :grinning: aspoň že máme úžasných manželov :slight_smile:
@meduela :wink:
5. nov 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 baby som tu,len som uplne KO,byva mi zle nic sa mi nechce ,ziadna energy,dufam ze to coskoro pominie ale inac sa mam ok. :wink:
5. nov 2010 o 21:00  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 šak to že sa na nich dá spoľahnuť
5. nov 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro čau, furt sa ozveš jak ťa spomenieme :wink: to prejde a bude ok
5. nov 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 sak ja viem,len som uplne nanic :wink: dneska mi bolo celkom obstojne,tak dufam ze to pomaly zacne ustupovat :wink:
5. nov 2010 o 21:21  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariro nič si s toho nerob, akurát to musíš prežiť a tvoji chalani doma to pochopia :wink:
5. nov 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 ved viem ze je to udel a treba len vydrzat a chlapi doma pomahaju ked treba aj navaria,pradlo povesaju ,takze nemusim obskakovat :grinning:
5. nov 2010 o 21:24  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok