Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
5. nov 2010

ono, ja aj si myslím, že aj v mojom prípade budú hrať nervy dôležitejšiu úlohu ako plodné dni.
darmo, keď raz som v strese, ťažko sa oplodní.... príroda vie, kedy je najvhodnejší čas na bábätko. Nie keď
sme v strese, ale keď sme v pohode.
Asi by sme si mal všetko vyriešiť, aby sme boli v pohode a vtedy príde bábo 🙂

michellina
5. nov 2010

@meduela no kamosky v mojom okoli otehotneli do dvoch mesiacov, jedna az po roku, takze presne, tazko povedat...tiez nejako extra nestresujem, tri mesiace je kratka doba...takze dufame

meduela
5. nov 2010

@michellina veď príde, musíme byť len trpezlivé, snažilkovať a čakať.
čítala som že testy je dobré robiť až neskôr, v deň očakávanej mrchy alebo na druh deň očakávanej mrchy.
Máloktorej vraj ukáže skôr- pozitívny test aj keĎ už je tehotná. Niektorá tu písala že ukáže vraj až na 36 deň cyklu.
Ja som už dosť testovala a nič, už kúpim test len keď bude meškať aspoň 5 dní....

lenuska20
5. nov 2010

@michellina už asi 4 mesiace, len teraz sa mi vyskytli nejaké problémy, takže musíme počkať...ale ako som už vyššie spomínala, tak doky mi povedal, aby som mu na po mrche zavolala a potom pôjdem na sono, aby zistil ovulku presne, tak potom to už hádam vyjde. a dakujem, ja ti tiež držím 🙂
@michellina mne meškala už aj 14 dní a nič z toho nebolo a to mi chodievala na čas...len v poslednom čase akosi štrajkuje..

lenuska20
5. nov 2010

to druhe malo byť pre meduelu 😅

lubica69
5. nov 2010

Ahojte
@meduela ahoj moja Si sa dlho neukázala 😅
Fakt a neviete kde je @mariro???

martina2001
5. nov 2010

caute,
@lenuska20 mne to posledné dva mesiace sleduje doktorka, ale výsledok nikde
@lubica69 no vidíš už ju tu dávno nebolo vidieť, akurát vtedy písala že je pn

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 veru dávno sa tu už neukázala
@martina2001 no ved uvidíme, ja som tam išla hlavne kvôli tým bolestiam a tomto sme sa len tak medzi rečou bavili

lubica69
5. nov 2010

veď to hádam je s nou všetko ok 🙂

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 ved hádam sa tu ukáže a povie nám 🙂

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 😉
juj mm akurát odišiel do práce 😢 Sebastiánko naštastie už spí lebo dnes bol ako duracelko 😅 vôbec cez deň nespal a to je stále chorý 😢 Ale mm slúbil,že po službe príde domkov 🙂 aj keď je to 200km 😖

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 má službu zajtra? asi i chcel tatina poriadne užiť 😉 je to kus cesty, ale tak čo by pre vás neurobil 🙂 ešte sa nevyzdravil?

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 veď to Ja som mu hne´d ráno povedala,že tato pôjde večer do práce tak si ho chcel užiť Áno mm má zajtra službu No ešte teda zdravý nie je Uvidíme či vôbec pôjde už v pondelok do škôlky 😕

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 však v škôlke mu nič neutečie, hlavne aby sa preliečil 😉 mm bude ťahať nejaké služby tiež teraz v novembri, aspoň sa mi bude lepšie učiť, a v decembri bude mať hádam dovolenku až do nového roka 😅

lubica69
5. nov 2010

@lenuska20 😉

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 🙂

martina2001
5. nov 2010

@lenuska20 to je dobré že máš normálneho lekára, počula som už aj také baby čo sa s nimi na túto tému vobec lekár nebavil
@lubica69 nezávidim Vám obom tie služby manželov, ale zas aspoň majú dobrú prácu a stály plat

lenuska20
5. nov 2010

@martina2001 ja som s ním velmi spokojná, klop klop ... tu v nitre sú naňho aj velmi dobré ohlasy, tak som si asi dobre vybrala 🙂 a s tou prácou máš pravdu, viem, že mm má robotu istú na dalších 5 rokov a nemusím sa báť o peniaze, to je tá výhoda. ešte stále ťa bolia tie prsia?

lubica69
5. nov 2010

nič kočky idem ja
som úplne hotová
zajtra paaaaa 😀

martina2001
5. nov 2010

@lenuska20 neprestáva to a bolia. Moj má tiež prácu naštastie sa nemusím trepať ja niekde na smeny, nemáme my tie klony náhodou? aj mm má dobré ohlasy 😀

martina2001
5. nov 2010

@lubica69 bru noc

meduela
5. nov 2010
meduela
5. nov 2010

@lubica69 ahoj aj brú noc

lenuska20
5. nov 2010

@lubica69 pa a sladké sny 😀
@martina2001 môže byť 😀 inak tú prácu na smeny si ani ja neviem prestaviť, ale tak ktovie, čo so mnou bude 😀 aspoň že máme úžasných manželov 🙂
@meduela 😉

mariro
5. nov 2010

@lubica69 baby som tu,len som uplne KO,byva mi zle nic sa mi nechce ,ziadna energy,dufam ze to coskoro pominie ale inac sa mam ok. 😉

martina2001
5. nov 2010

@lenuska20 šak to že sa na nich dá spoľahnuť

martina2001
5. nov 2010

@mariro čau, furt sa ozveš jak ťa spomenieme 😉 to prejde a bude ok

mariro
5. nov 2010

@martina2001 sak ja viem,len som uplne nanic 😉 dneska mi bolo celkom obstojne,tak dufam ze to pomaly zacne ustupovat 😉

martina2001
5. nov 2010

@mariro nič si s toho nerob, akurát to musíš prežiť a tvoji chalani doma to pochopia 😉

mariro
5. nov 2010

@martina2001 ved viem ze je to udel a treba len vydrzat a chlapi doma pomahaju ked treba aj navaria,pradlo povesaju ,takze nemusim obskakovat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre