Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
8. nov 2010

@lenuska20
@lubica69 no nič baby idem na panelák a spat, nič neboj bude to ok

lenuska20
8. nov 2010

@lubica69 🙂 preliečime 😉 a teda držkám palčeky, aby si u dokyho dopadla dobre 🙂
@martina2001 dobrúúú

lubica69
8. nov 2010

Ďakujem kocenky Zlaté ste Aj ja panelakujem a pôjdem buvat tiež

lenuska20
9. nov 2010

ahojtee kočeny
fiiha dnes som prvá? 😕
@lubica69 ako si dopadla u dokyho? dúfam, že všetko je ok 😉
@martina2001 mrcha už dorazila?
ako sa dnes máte? dnes ako tak pekne, slniečko svieti akurát keby nefúkalo

lubica69
9. nov 2010

Ahojte dievčatá
Tak ja dnes po kontrole Všetko je ok len niečo s placentov ale,že je to dobre tak preto to špinenie Priznám sa ako mi ukázal bijúce srdiečko a povedal,že je všetko ok ani som veľmi nevnímala čo hovorí 😀 Pichli mi nejakú injekciu a mám prísť o 3 týždne 😀

iknella
9. nov 2010

@mariro dakujem za podporu!!!

iknella
9. nov 2010

@lubica69 nebola som tu dlhsie...gratulujem ti!!!

iknella
9. nov 2010

Potrebujem radu...je mozne ze dva testy mi nepotvrdili tehotenstvo a napriek tomu by som mohla byt tehotna??? Snazime sa uz od maja ...a tak neviem???? 😒

lenuska20
9. nov 2010

@lubica69 tak super, teším sa s tebou 😉
@iknella ja som počula už o viac prípadoch, že baba bola tehu, aj ked ukázal negatívny výsledok, ale mne napríklad mrcha meškala 2 týždne, testy negatívne a nakoniec to bolo všetko spôsobené stresom...tak neviem, skús ísť k dokymu, nech skúsi z krvičky 😉

lubica69
9. nov 2010

ďakujem kočenky veľmi 😀
@iknella ahoj moja Fakt si tu dávno nebola 😢 Áno pravdaže môžeš byť tehu Mne vyšiel prvý test cca týždeň po sexíku negatívny a to bolo na teste,že ukáže už na piaty deň Tak som to zahodila a vidííííšššš 😀
Určite by som šla na tvojom mieste na HCG odber krvi k dokimu samozrejme veeeľmi držím palčeky ako každej kočke z tejto témičky 😀

martina2001
9. nov 2010

@lenuska20 nie nedorazilo nič, a ani sa na ňu necítim zatiaľ
@lubica69 to je super, že je všetko ok, ale istota je istota 😉

lenuska20
9. nov 2010

@martina2001 aj si spravíš test, či pôjdeš k dokymu? či budeš ešte čakať?

martina2001
9. nov 2010

@lenuska20 nerobím test zatiaľ čakám, uvidíme do konca týždňa 🙂

lenuska20
9. nov 2010

@martina2001 to už nie je tak daleko 🙂 ja netrpezlivo čakám na mršku, nech potom môžme nanovo začať snažilkovať, ale sa do budúceho týždňa ešte načakám 😀 hádam to do konca roka stihneme, už nezostáva vela času 😅 😀

lubica69
9. nov 2010

@martina2001 moja tak nech ani nedorazí 🙂
@lenuska20 a ani tebe by nemusela a keď už tak nech rýchlo aby ste mohli začať čím najskôr zas snažilkovať 😀

lenuska20
9. nov 2010

@lubica69 bodaj by to tak bolo moja, budem sa snažiť na to nemyslieť, aj ked mám trocha obavy

martina2001
10. nov 2010

Dobré ránko babuľky
@lenuska20
@lubica69 uvidíme čo bude, ale nedávam tomu veľkú šancu 😒

lubica69
10. nov 2010

Ahojte dievčatá Ako sa dnes máte?

martina2001
10. nov 2010

@lubica69 dnes je to na ....., zachmúrené počasie a ráno vykúkalo slniečko tak som vyliezla s postele ešte pred 7mou

lubica69
10. nov 2010

Ahojte dievčatá Tak ka Vám píšem z nemocnice z mobilu Doobeda som začala krvácať tak som bežala k dokimu Ten mi našiel hematom Babo je našťastie v poriadku Takže si tu týždeň polezim a potom sa uvidí Ako sa máte vy?

martina2001
10. nov 2010

@lubica69 to mi je ľúto, ale hlavne že bábo je ok, nemocnicu vydržíš ľavou zadnou, dúfam že máš aspoň ok spolubývajúce. My sa máme celkom ok, až nato počasie. Držím palce

raza
10. nov 2010

Ahojte. Nebude vadiť, keď sa tu medzi vás zamiešam?
Ja by som sa chcela spýtať, či mi viete poradiť. Snažíme sa s manželom o bábo a mrkala som na net niečo o plodných dňoch. no nepochopila som: 1., vraj - netreba cez plodné dni sexovať každý deň, ale obdeň, (spermie vraj potrebujú 24hodín, aby boli schopné)
2., cez plodné dni treba sexovať každý deň, zopakovať približne po 45 minútach!!!!!
mimochodom, vraj je lepšie ráno..
tak teraz neviem, ktoré je správne?? alebo som už také trdlo, že nerozumiem takým veciam? Prosím ak viete, poraďte. dík

martina2001
10. nov 2010

@raza ahoj, vitaj. Ja som sa pýtala pri poslednej ovulke dokiny a tá mi povedala, že pri ovulke sa máme snažiť čo najviac, nie čakať na 24hod. odstup alebo dokonca každý druhý deň. s tým som za ňou išla a mi to rýchlo vyvrátila

raza
10. nov 2010

@martina2001 ďakujem, tak už nech sú tu plodné dni 🙂
A ešte sa chcem spýtať, používate niekto aj pravidelne ovu testy?

martina2001
10. nov 2010

@raza nie. nikdy som ich neužívala. ja poslednú dobu chodím na vnútorný ultrazvuk, ovulku mi vyvolávajú, teda beriem lieky preto viem kedy je

lubica69
10. nov 2010

@martina2001 ahoj moja ďakujem Spolubyvajuca je ok Akurát sme boli na večeri a teda idem pekne schudnúť

martina2001
10. nov 2010

@lubica69 no zdrava strava, poznáme. Aj ti niečo dávajú, či si len v kľude?

lubica69
10. nov 2010

@martina2001 moja pichli mi nejakú injekciu na zastavenie krvácania Akurát som bola na sone tak bábätko má 2,5 cm sme v 10tt Všetko ok okrem toho hematonu A kontrolné dino o týždeň Dovtedy len ležať

martina2001
10. nov 2010

@lubica69 oddýchneš si trochu, bábo podrastie a bude všetko dobré 😀

lubica69
10. nov 2010

@martina2001 veď jasné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre