• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@lenuska20 no zjedene len 4 z 12 :wink:
5. dec 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ešte sa dojedia, a aké si robia? čokoládové?
5. dec 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 vanilkove s kúskami čokolády
5. dec 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 u doktora som bola,podla prehiadky je u mna vsetko v poriadku,ale este som s nim neriesila to ze nemozem otehotniet.Mozno aj z toho dovodu ,ze som v zahranici,ale v lete pridem a uz to zacnem riesit,ak sa dovtedy nepodarí :sweat_smile:
5. dec 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nike8 no ja som tam tiež bola kvôli inému a toto som len tak spomenula, lebo mm povedal, že ked sa neopýtam ja, tak pôjde on :grinning: no inak tiež povedal, že som v poriadku. a tak do leta času dosť, určite sa zadarí :wink:
@lubica69 mňam, a už sa ti dá jesť dobre, či ešte ti býva zle?
5. dec 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 casu je dost,ale aj tak ma to trapi,aj ten rok je dost dlha doba a ked sa to do teraz nepodarilo tak urcite bude niekde problem :frowning2:
5. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nike8 ale tak to snad nie, ale ked tebe doki povedal, že si ok, tvoj priatel alebo manžel, neviem :sweat_smile: , neuvažoval nadtým ísť k lekárovi?
5. dec 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 :sweat_smile: no toho by som tam nedostala.Velmi by som si zelala,aby to teraz vyslo,dostal by test pod stromcek :slight_smile:
5. dec 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 u nás už bol další :grinning: chodia od včera v predstihu :grinning:
5. dec 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 u nás chodil od rána pomaly do večera :grinning: hlavne, že sme si nenašli uhlie :grinning:
@nike8 ja by som to tiež tak chcela, ale to bude skoro...no mm povedal, že ked to nepôjde, tak pôjde na vyšetrenie on.
5. dec 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 tak to mas skveleho manzela ,moj bude radsej tvrdit ze u neho chyba urcite nieje :frowning2: ale ak by sa uz dlhsiu dobu nedarilo tak by isiel aj on,to som si ista,tiez neni najmladsi a uz by sa mu patrilo poriadit si potomka :wink:
5. dec 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20
@nike8 baby nie je strašné vyšetrenie, mm ho absolvoval bezproblémov a vie na čom je , povec mu že nerobí to pre teba, ale pre seba. MM mal na svoj vek spermiogram tak ok, ale odporučili mu čiste iba vytamíny, doteraz bere selén, zinok a jak prevenciu užíva aj čaj na prostatu, to pre budúcnosť. Síce je pravda, že mm sa ma rád dosť nato, aby sa obetoval takým vyšetreniam.
6. dec 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 @nike8 mm tiež berie vitamíny, taktiež selén, horčík, železo atd. , taktiež nie je úplne najmladší, a som velmi rada, že by tam bol ochotný ísť, kedže by mal už tiež najradšej potomka :wink:
6. dec 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 no nie len ženy teraz chodia na vyšetrenia ale aj naši manželia musia :grinning:
6. dec 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 @martina2001 ked on je tvrdohlavy a neda si povedat,ale v lete ho tam donutim ist, teraz ako som vravela sme v zahranici a nechcela by som to riesit tu :unamused: baby dnes mi klesla teplota asi uz coskoro bude ovulka,vcera vecer a dnes rano sme sa posnazili,dufam ze sa podarí :sweat_smile:
6. dec 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nike8 ak nepojde tak skús poprosiť praktickú lekárku nech ho pošle na urológiu na vyšetrenie a nech mu to napíše do odporúčania aké vyšetrenie chce, pri prostate to robia automaticky, alebo do centra niekam a tam ho hneď pošle sestrička, len ty si musíš odsledovať sex pred oberom 3dni by nemal byť.
6. dec 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 dakujem za radu, vyskusame,dufam ze sa uz da prahovorit, musim vystihnut ked bude mat dobru naladu :wink:
6. dec 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nike8 ono v podstate to máš jedno, ale skor si myslím že sa dá vyšetriť v zahraničí ako doma, anonymita je vačšia tam
6. dec 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nike8 tak držím palce, aby sa ti ho podarilo nalomiť :slight_smile:
@martina2001 samozrejme a aspoň, že sú ochotný a nehovoria, že oni sú určite v poriadku a nikam nejdu :wink:
6. dec 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 ahoj tak ako?uz ste zacali so snazenim :grinning:
6. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nike8 niečo sme poriešili včera a dnes to nechávame na večer :grinning: :grinning: ale moc sa na to nechcem sústrediť, psychika robí svoje :slight_smile: a vy ako?
6. dec 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá
Cez deň som Vás stihla prečítať ale napísať už nie
S mm sme lenošili do 12:30 Potom sme šli do škôlky na 14:30 na rodičko a po ňom sme sa boli aj so Sebastiánkom najesť v blízkej kolibe Dali sme si vyprážanú pareničku Mňam A do 16:30 zas doma
MM pred chvíľkou odišiel do práce tak som sa aj na PC dostala :grinning:
6. dec 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko papuľky, mňa zas ocinko uložil spat a išiel cvičiť. Ja som si ešte cez deň obehala doktorky a teraz dospala skoré vstávanie :grinning: my chceme objednať pizzu, roznáša ju mikuláš :slight_smile:
6. dec 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :grinning:
@lubica69 @martina2001 obom vám závidím ten príjemný deň, spánok, leňošenie :slight_smile: už aby som mala tie školské povinnosti za sebou, ja sedím nad pc a dokončujem seminárku na zajtra, ale potom si dám prestávku a pojdem sa pritúliť k mm :grinning: inak pekného mikuláša vám prajem :wink:
6. dec 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 moja len sa túlkaj teraz veľa veľa :grinning: :grinning: :grinning:
Na zajtra držím palce na seminárku :wink:
6. dec 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 dik, ale potom keď vstanem som unavená ešte viac :grinning: no a lubka ma pravdu šup sa tuľkať a čakať na ďalší darček od mikuláša :wink:
6. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 aj ja som bola po dlhom spánku dnes hrozne unavená
A krásne si to Lenke napísala :grinning:
6. dec 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 však ja som vstala úplne oťapená a vidím to zaraz na posteľ :unamused:
6. dec 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 ja som akurát uložila malého tak počkám kým zaspí,niečo pozriem a tiež pôjdem :grinning:
6. dec 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok