• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@lubica69 tak ťa hádam pošle k tej druhej :slight_smile: a prinajhoršom ti to istí obvodná, ona by ti tú krv určite zobrala. dakujem :slight_smile:
@martina2001 no ved istí, len to ešte trocha daleko :grinning:
10. dec 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 to zas ja robím :unamused:
@lenuska20 ti to zbehne ani sa nenazdáš :slight_smile:
10. dec 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. dec 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásnu sobotu Vám prajem papuľky. Ako víkendujete? My sme sa včera boli kultúrne vyžiť na Vondráčkovej a kuknuť na vianočné trhy. Aspoň trocha vypadnúť z domu a dnes máme rodinné guľášové posedenie večer. :grinning:
11. dec 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá
@martina2001 tak ste mali pekný kultúrny večer včera :grinning: A ty si stále na PN?Stíhaš to takto pomedzi vychádzky?Lebo ja sa bojím,že mi príde kontrola takže to dodržiavam riadne hihi :sweat_smile:
No my sme s mm včera boli po nákupoch tak sme oplieskali 200 eur :confounded: Ale potrebovali sme veľký nákup urobiť a aj nejaké veci do auta(oleje filtre a tak)
Dnes sme len doma
A vy ako víkendujete???
11. dec 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
@martina2001 a ako bolo? si sa aspoň trocha odreagovala :wink:
@lubica69 ty si sa aspoň tiež odreagovala v obchodoch, ale však nákupy treba :wink:
my budeme dnes tiež len doma, vonku je dosť nasnežené a ešte stále sneží a cesty nič moc no a ja sa ešte musím učiť, lebo ma čaká zápočtový týždeň a každy deň čosi a už aj skúšky budem mať dve, takže sa mi to takto pred vianocami dosť nakopilo...už by som si chcela vianočnú atmosferu užívať :unamused:
11. dec 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 nie nedodržiavam to aj keď mám strach, ale cez vychádzky nechodím nikam, lebo mm vtedy nie je doma, akurát keď idem pre malého do školy a to je 10min. Včera večer sme aj tak z domu išli pred 19tou a keď sa pýtam na rizikové kontroly nechodia. Ja nemožem chodiť nakupovať ani do tesca, ani kaufu a nikam do takých centier je mi totiž zle s tých pachov :frowning2: Prinajhoršom keď príde kontrola cez deň som bola u lekárky, lebo aj tak často chodím a večer skočím na pohotovosť. Či mám nechať malého chorého do rána? Práve v štvrtok sme boli s malým lebo chytil svoju druhú angínu tento rok, sme sa smiali že ešte stihol :grinning:
11. dec 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 bolo super, síce nebolo dáko veľa ľudí, ale predviedla sa riadne. Vyzerať tak v 60ke by nebolo odveci. Akurát že keď sa bola prezliecť spievavala jedna baba z bývalej skupiny Holki a tá bola teda riadne odveci :unamused:
11. dec 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 no ja sa bojím nedodržiavať vychádzky A zas prísť o 600 eur a platiť sankcie sa bojím bojím
Ja takto na nákupy idem len keď idem do mesta na nejaké vyšetrenie alebo poradňu alebo kontrolu A večer by som sa tiež bála :sweat_smile:
Inak u nás čo viem tak na rizikové kontroly chodia a to riadne v poslednej dobe,čo mám kámošky :unamused:
Jej tak ste sa zabavili A malému prajem skoré uzdravenie Chudák už druhá angína :cry: beriete aj ATB?
11. dec 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 nie on ich musí mať 2x do roka, toto ja jediná jeho choroba, ináč nikdy nič. Hej berie na mňa kukala ta doktorka jak jeblá, že pýtam atb a je to len začínajúca angína, len on keď ich začne brať hneď je ok o 4dni, keby sme počkali do rána aj na teploty bude sa to ťahať 2týždne. Teraz si vyleží a má pokoj, len vyjednáva že pondelok už ide do školy. Tak mu to zostalo 2x do roka od školky. po prvom polroku čo sme boli viac doma ako v školke sa mu to tak upravilo. Ti napíšem Ip
11. dec 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 tak to je dobre,že ATB takto pekne zaberú Naša dokina nedáva ATB len po týždni Tak máš malého pekne odsledovaného :wink:
11. dec 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 ja som stále mávala doma atb, len teraz som nemala už, zabudla som dať napísať. naša doktorka už vie ako to s ním je. Máva angínu začiatkom leta a koncom jesene. My to už poznáme kedy to je, lebo začne vracať a je biely jak krieda :wink: v lete ju zvykne mať stále pred dovolenkou, čo máme stres či vyzdravie, aby nešiel z atb, jeho nedostaneš z vody a slnka.
11. dec 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 aspoň to už máme u neho odsledované, len ešte musíme tu jeho lenivosť vyriešiť :grinning:
11. dec 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 čo je lenoško??? :grinning:
11. dec 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 no keď sa mu nechce sa možem postaviť aj na hlavu :grinning:
11. dec 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kukáte farmára? ja som sa tak super teraz zasmiala
11. dec 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 áno pozerali sme s mm včera :grinning: :grinning: :grinning: No sranda riadna A vieš,že Marián nakoniec podal o rozvod a vyhodil darinu z farmy??? :sweat_smile:
11. dec 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 čítala som to minule na nete a dnes som kuk len zato že zs o inom písané že sa popálil, lebo tú čo si vybral má vraj iného a aj preto že jeden nemá byť vobec farmár, mal mať farmu len požičanú. :grinning:
11. dec 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 hej pozerávame aj my, taká piatková zábava :grinning:
@lubica69 a dnes je v novinách písané, že šla na farmu aj s policajtami a že sa s ňou vôbec ani baviť nechce...
no a tá martinka kleopatra z turca, tak to je iné kafe :grinning: vyzerá strašne dievča
11. dec 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 ale prosím ťa hviezda z holivoda, no to včera jak trepol stálo zato, trebalo by to američanom pustiť kde vlastne tie hollywoodske hviezdy žijú :grinning:, a minule o Darinke písali, že policajtov volala ešte jak na farme žila. Ale muselo to byť ostré keď ju už aj on vyhodil.
11. dec 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a tá holivudská hihi Martina ja keď som videla tú jej maminu sa ani nedivím,že je taká aká je :pensive: chuderka
No a ten jej foťo :grinning:
Inak Zdeno si vyberie Renátu ale asi po 2 týždňoch ju z tade pošle kade ľahšie :grinning:
A áno ten jeden z Oravy má farmu len požičanú od ujka
11. dec 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa celkom pozdáva ten čo si vybral tú červenovlásku, sú tak normálny :slight_smile: nehrajú sa na hercov :grinning:
11. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 ale akú scénu ten urobil si videla???Fu
11. dec 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 šak zbrklý chlap, nerozmýšľa vyziape sa a potom kľud, ale aj ona ho provokovala sem tam, myslím tá čo ju poslal domov, nepamatám meno
11. dec 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 silvia sa volala čo na ňu tak naziapal, a mne je tiež tá červenovláska celkom sympatická a aj normálne vyzerá, podla mňa sa k sebe hodia, no a tá darina teda musí byť riadna harpia, lebo fakt, ked už ju on vyhodil taký ťuťko
@lubica69 tá martinina mama vyzerá jak mimozemšťan, aj tí sú možno krajší :grinning: no a tá zdenova má vraj frajera, ale inak tá čo ju poslal včera domov, vyzerala divne, ja by som sa jej hádam aj bála :grinning:
11. dec 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 no čo som čítala dávala mu riadne zabrať, šak keď bol tlk :grinning: šak tá bola najlepšia v tej uputávke na pondelok s pivom v ruke :grinning:
11. dec 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 veru, tiež som sa na tom smiala, ale aspoň ho nepila z fľaše, ale pohára :grinning: no hrúúza
11. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No exoti sú to hihi Aj mne je tá cervenovlaska najsympatickejsia
11. dec 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok