Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
10. dec 2010

@lubica69 tak ťa hádam pošle k tej druhej 🙂 a prinajhoršom ti to istí obvodná, ona by ti tú krv určite zobrala. dakujem 🙂
@martina2001 no ved istí, len to ešte trocha daleko 😀

martina2001
10. dec 2010

@lubica69 to zas ja robím 😒
@lenuska20 ti to zbehne ani sa nenazdáš 🙂

lenuska20
10. dec 2010
martina2001
11. dec 2010

Krásnu sobotu Vám prajem papuľky. Ako víkendujete? My sme sa včera boli kultúrne vyžiť na Vondráčkovej a kuknuť na vianočné trhy. Aspoň trocha vypadnúť z domu a dnes máme rodinné guľášové posedenie večer. 😀

lubica69
11. dec 2010

Ahojte dievčatá
@martina2001 tak ste mali pekný kultúrny večer včera 😀 A ty si stále na PN?Stíhaš to takto pomedzi vychádzky?Lebo ja sa bojím,že mi príde kontrola takže to dodržiavam riadne hihi 😅
No my sme s mm včera boli po nákupoch tak sme oplieskali 200 eur 😖 Ale potrebovali sme veľký nákup urobiť a aj nejaké veci do auta(oleje filtre a tak)
Dnes sme len doma
A vy ako víkendujete???

lenuska20
11. dec 2010

ahojte babulky
@martina2001 a ako bolo? si sa aspoň trocha odreagovala 😉
@lubica69 ty si sa aspoň tiež odreagovala v obchodoch, ale však nákupy treba 😉
my budeme dnes tiež len doma, vonku je dosť nasnežené a ešte stále sneží a cesty nič moc no a ja sa ešte musím učiť, lebo ma čaká zápočtový týždeň a každy deň čosi a už aj skúšky budem mať dve, takže sa mi to takto pred vianocami dosť nakopilo...už by som si chcela vianočnú atmosferu užívať 😒

martina2001
11. dec 2010

@lubica69 nie nedodržiavam to aj keď mám strach, ale cez vychádzky nechodím nikam, lebo mm vtedy nie je doma, akurát keď idem pre malého do školy a to je 10min. Včera večer sme aj tak z domu išli pred 19tou a keď sa pýtam na rizikové kontroly nechodia. Ja nemožem chodiť nakupovať ani do tesca, ani kaufu a nikam do takých centier je mi totiž zle s tých pachov ☹ Prinajhoršom keď príde kontrola cez deň som bola u lekárky, lebo aj tak často chodím a večer skočím na pohotovosť. Či mám nechať malého chorého do rána? Práve v štvrtok sme boli s malým lebo chytil svoju druhú angínu tento rok, sme sa smiali že ešte stihol 😀

martina2001
11. dec 2010

@lenuska20 bolo super, síce nebolo dáko veľa ľudí, ale predviedla sa riadne. Vyzerať tak v 60ke by nebolo odveci. Akurát že keď sa bola prezliecť spievavala jedna baba z bývalej skupiny Holki a tá bola teda riadne odveci 😒

lubica69
11. dec 2010

@martina2001 no ja sa bojím nedodržiavať vychádzky A zas prísť o 600 eur a platiť sankcie sa bojím bojím
Ja takto na nákupy idem len keď idem do mesta na nejaké vyšetrenie alebo poradňu alebo kontrolu A večer by som sa tiež bála 😅
Inak u nás čo viem tak na rizikové kontroly chodia a to riadne v poslednej dobe,čo mám kámošky 😒
Jej tak ste sa zabavili A malému prajem skoré uzdravenie Chudák už druhá angína 😢 beriete aj ATB?

martina2001
11. dec 2010

@lubica69 nie on ich musí mať 2x do roka, toto ja jediná jeho choroba, ináč nikdy nič. Hej berie na mňa kukala ta doktorka jak jeblá, že pýtam atb a je to len začínajúca angína, len on keď ich začne brať hneď je ok o 4dni, keby sme počkali do rána aj na teploty bude sa to ťahať 2týždne. Teraz si vyleží a má pokoj, len vyjednáva že pondelok už ide do školy. Tak mu to zostalo 2x do roka od školky. po prvom polroku čo sme boli viac doma ako v školke sa mu to tak upravilo. Ti napíšem Ip

lubica69
11. dec 2010

@martina2001 tak to je dobre,že ATB takto pekne zaberú Naša dokina nedáva ATB len po týždni Tak máš malého pekne odsledovaného 😉

martina2001
11. dec 2010

@lubica69 ja som stále mávala doma atb, len teraz som nemala už, zabudla som dať napísať. naša doktorka už vie ako to s ním je. Máva angínu začiatkom leta a koncom jesene. My to už poznáme kedy to je, lebo začne vracať a je biely jak krieda 😉 v lete ju zvykne mať stále pred dovolenkou, čo máme stres či vyzdravie, aby nešiel z atb, jeho nedostaneš z vody a slnka.

lubica69
11. dec 2010

@martina2001 aha 😉

martina2001
11. dec 2010

@lubica69 aspoň to už máme u neho odsledované, len ešte musíme tu jeho lenivosť vyriešiť 😀

lubica69
11. dec 2010

@martina2001 čo je lenoško??? 😀

martina2001
11. dec 2010

@lubica69 no keď sa mu nechce sa možem postaviť aj na hlavu 😀

lubica69
11. dec 2010

@martina2001 😒 😀

martina2001
11. dec 2010

baby kukáte farmára? ja som sa tak super teraz zasmiala

lubica69
11. dec 2010

@martina2001 áno pozerali sme s mm včera 😀 😀 😀 No sranda riadna A vieš,že Marián nakoniec podal o rozvod a vyhodil darinu z farmy??? 😅

martina2001
11. dec 2010

@lubica69 čítala som to minule na nete a dnes som kuk len zato že zs o inom písané že sa popálil, lebo tú čo si vybral má vraj iného a aj preto že jeden nemá byť vobec farmár, mal mať farmu len požičanú. 😀

lenuska20
11. dec 2010

@martina2001 hej pozerávame aj my, taká piatková zábava 😀
@lubica69 a dnes je v novinách písané, že šla na farmu aj s policajtami a že sa s ňou vôbec ani baviť nechce...
no a tá martinka kleopatra z turca, tak to je iné kafe 😀 vyzerá strašne dievča

martina2001
11. dec 2010

@lenuska20 ale prosím ťa hviezda z holivoda, no to včera jak trepol stálo zato, trebalo by to američanom pustiť kde vlastne tie hollywoodske hviezdy žijú 😀, a minule o Darinke písali, že policajtov volala ešte jak na farme žila. Ale muselo to byť ostré keď ju už aj on vyhodil.

lubica69
11. dec 2010

No a tá holivudská hihi Martina ja keď som videla tú jej maminu sa ani nedivím,že je taká aká je 😔 chuderka
No a ten jej foťo 😀
Inak Zdeno si vyberie Renátu ale asi po 2 týždňoch ju z tade pošle kade ľahšie 😀
A áno ten jeden z Oravy má farmu len požičanú od ujka

martina2001
11. dec 2010

Mne sa celkom pozdáva ten čo si vybral tú červenovlásku, sú tak normálny 🙂 nehrajú sa na hercov 😀

lubica69
11. dec 2010

@martina2001 ale akú scénu ten urobil si videla???Fu

martina2001
11. dec 2010

@lubica69 šak zbrklý chlap, nerozmýšľa vyziape sa a potom kľud, ale aj ona ho provokovala sem tam, myslím tá čo ju poslal domov, nepamatám meno

lenuska20
11. dec 2010

@martina2001 silvia sa volala čo na ňu tak naziapal, a mne je tiež tá červenovláska celkom sympatická a aj normálne vyzerá, podla mňa sa k sebe hodia, no a tá darina teda musí byť riadna harpia, lebo fakt, ked už ju on vyhodil taký ťuťko
@lubica69 tá martinina mama vyzerá jak mimozemšťan, aj tí sú možno krajší 😀 no a tá zdenova má vraj frajera, ale inak tá čo ju poslal včera domov, vyzerala divne, ja by som sa jej hádam aj bála 😀

martina2001
11. dec 2010

@lenuska20 no čo som čítala dávala mu riadne zabrať, šak keď bol tlk 😀 šak tá bola najlepšia v tej uputávke na pondelok s pivom v ruke 😀

lenuska20
11. dec 2010

@martina2001 veru, tiež som sa na tom smiala, ale aspoň ho nepila z fľaše, ale pohára 😀 no hrúúza

lubica69
11. dec 2010

No exoti sú to hihi Aj mne je tá cervenovlaska najsympatickejsia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre