Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
18. dec 2010

@martina2001 knižku nemám lebo pred 3 týždňami keď mi ju začali vypisovať zistili,že mi ešte vôbec nebrali krv 😅
@lenuska20 aj tak držíme palce 😉 A aké šteniatka čakáte???
Inak ja tento rok tiež okná neumývam A ve´d Vianoce prídu aj bez toho a umyjem si potom v lete

lenuska20
18. dec 2010

@lubica69 to dosť skoro na to prišli 😀 čakáme zlatých retrieverov, snad sa podaria. a presne svet sa nezrúti, ked teraz okná neumyjeme 😀

lubica69
18. dec 2010

@lenuska20 jeeeeeeeeeej My máme čierneho labroša ale ešte by som k nemu retroša brala 😀
A okná ma vôbec netrápia 😀
No a áno skoro prišli na to,že nemám ešte ani jeden odber 😅 v 13tt 😢

lenuska20
18. dec 2010

@lubica69 tak hádam si už teraz budú dávať pozor a všetky vyšetrenia budú robiť včas...a ozaj ako si potom dopadla s tou endokrinologičkou? no vidíš, tak vieš o niekom kto potencionálne bude retrošov predávať 😀 a tie okná čert ich ber 😀

martina2001
18. dec 2010

@lubica69 fuuu to zabudli? ani na začiatku tehu ti nebrali? ani v nemocke? u nás zas dokina berie tehu až po potvrdení krvi.
@lenuska20 šak to presne dáko to predýcham ie okná, aj keď manželík sa núkal že ich umyje, ale čert ich ber a upratovanie som neprežívala tiež neviem ako len tak normálne jak každý týždeň

lenuska20
18. dec 2010

@martina2001 ja sa už toho upratovania normálne neviem dočkať, lebo mám pocit, že sa už nad skriptami čochvíla scvoknem 😀 inak mm tiež nemá problém s umývaním okien, už neraz mi pomohol, zlatí to chlapi 🙂

martina2001
18. dec 2010

@lenuska20 šak kuk do knihy šup s prachovkou 😀 a máš 2v1

lenuska20
18. dec 2010

@martina2001 v jednej ruke prachovka a v druhej kniha a idem 😀

lubica69
18. dec 2010

Ahojte No áno s tou krvou na mňa zabudli Iba v nemocke mi brali dosť veľa hádam na všetko hi hi No a tá endokrinologička ma odbila tak som veľmi zvedavá čo na to môj doki v utorok Juj a ešte jedného hava by som chcela ale muž ani nie lebo vie,že som väčšinou sama doma on preč tak by som sa zas ja len musela starať

martina2001
18. dec 2010

@lenuska20 alebo si to rozdeľ hodinka učenie, hodinka upratovanie 😀 ale to by si musela ťahať 24ku 😀
@lubica69 no a so šteniatkom 2x toľko roboty a venovania sam, naša je už našťastie vonku do 5mesiacov sme ju mali v byte a bolo čo sa jej venovať, aby nebola dáka trúbka

lenuska20
18. dec 2010

@martina2001 asi hej, však spánok netreba 😀 aa ved to upratovanie mi neutečie a počká aj do pondelka 😝

martina2001
18. dec 2010

@lenuska20 no moja toľko 2dni by si vydržala a od pondelka možeš odpočívať 😀

lenuska20
18. dec 2010

@lubica69 no s havikovcami dosť roboty a so šteniatkami 2x tolko, však časom si ešte zaobstaráte...som myslela, že si už bola u svojho, tak potom daj vedieť ako si dopadla 😉

lenuska20
18. dec 2010

@martina2001 odpočívať budem asi až na štedrý deň 😀 momentálne bude asi všetko ostatné pre mňa relaxom, len aby som sa nemusela učiť 😀 v poslednom čase mi to ide akosi ťažko, teda hlavne tento týždeň 😀
a ozaj baby už ste zdravé?

martina2001
18. dec 2010

@lenuska20 sú také obdobia keď sa možeš učiť koľko chceš a nejde to, poznám to dokonale, jak som potrebovala nebolo možné naučiť sa 🙂 už v podstate áno, akurát sem tam v noci fúkam nos a budím asi aj susedov 😀

lenuska20
18. dec 2010

@martina2001 a tak v podstate svoj plán deň som si splnila, len či si z toho volačo budem pamätať 😀 ale spala by som už dokonale. tak to je dobre, a čo tam po susedoch 😀 stále lepšie ako keby si v noci klepala mäso na rezne 😀

martina2001
18. dec 2010

@lenuska20 no u mňa to není nemožné 😀 ja keď som nestíhala som vysávala bežne pred 23tou, ale šak kedy som to mala urobiť? 😀a suseda je viac nezamestnaná jak v robote tak tá dospala aj ráno 😀 a nado mnou to robí doteraz že o 22 začína variť a kuchyňu má nad našou spálňou

lenuska20
18. dec 2010

@martina2001 mne osobne by to velmi neprekážalo, to napr moja svokra je na toto strašne háklivá 😀 im ide aj cigaretový smrad cez záchod a všelikade inakade 😀 ale tak ked človek býva v paneláku, musí byť v tomto ohladuplný, lebo nie všetko sa dá robiť cez, ked si v práci 😉

martina2001
18. dec 2010

@lenuska20 presne tak, ale k tomu smradu som sa ja ozvala riadne ostro, že keď doma fajčí, nech je taká hrdinka a otvorí okno mňa netrápi či je teplo či zima. Ja som sama fajčila, ale nie v byte, chodila som na balkón. ten smrad je nepríjemný ked sa ti zažere do nábytku alebo stien. Ja teraz mám normálne dilému ísť okolo jej dverí, lebo ma napína, to je taká divný smrad sladko-štipľavý. Mna napríklad aj ako fajčiarovi vadilo sedieť v zafajčenom prostredí.

lenuska20
18. dec 2010

@martina2001 volačo mi o tom fajčiarskom smrade hovor, môj otec fajčí ako tur a je mu v podstate jedno, či to niekomu vadí alebo nie. jediné miesto, ktoré akceptuje, že fajčiť nebude je naše auto...síce má na to svoje fajčenie vyhradenú jednu miestnosť, ale tam mu kolkokrát nevadí zapáliť si rovno pod mojim nosom...ale tak ako sa hovorí, starého psa novým kúskom nenaučíš 😠 a nefajčiarom to celkovo škodí viac ako fajčiarom

martina2001
19. dec 2010

Čaute kočky, dnes máte áčka? 😀

lenuska20
19. dec 2010

ahojte
@martina2001 aké? 😅

martina2001
20. dec 2010

@lenuska20 no moja áčka sú za neúčasť 😀

gloria9
20. dec 2010

Ahojte babenky strašne som tu dlho nebola nebol cas nejak. Snazím sa od januara 2010 vtedy som vysadila HAK zatial nic sme z toho zúfali neviete mi poradit nejakého dobrého doktora alebo doktorku z KE, ktorý by nám mozno pomohol?Ďakujem

lenuska20
20. dec 2010

@martina2001 jaaaj absenciaa 😀 😀

lenuska20
20. dec 2010

baby dnes má prísť mrcha, zatial tomu nič extra nenasvedčuje a ja sa bojím spraviť si test 😒 asi je ešte skoro, že?

luciaa86
20. dec 2010

@lenuska20 jej drzim silno palceky to by bol krasny darcek pod vianocny stromcek 🙂 🙂 ja som si robila test v den mrchy teda a nasla som si hned 2 ciarky

lenuska20
20. dec 2010

@luciaa86 jeej tak gratulujem 🙂 no určite by to bol krásny darček, ale bojím sa, že si nájdem len / ...neviem, či mám ešte počkať alebo čo...

luciaa86
20. dec 2010

@lenuska20 podla mna by ti to ukazalo 🙂 ale testovala by som az zajtra alebo pozajtra...teda dostavas to presne alebo ti to zvykne meskat?lebo ja som to mala az na minutu presne mrchu jednu hnusnu 😠

lenuska20
20. dec 2010

@luciaa86 no v poslednom čase trocha haprovala, inak chodila na deň presne...asi ešte počkám, možno do stredy a a ráno spravím, ak by teda dovtedy neprišla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre