Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
27. dec 2010

@lubica69 ahoj moja 🙂 no ja celkom dobre, dnes normálne neviem, čo so sebou 😀
a vy ako babulky?

lubica69
27. dec 2010

@lenuska20 ahoooj moja
No my s malým doma sa nudíme Na chvíľu sme boli na dvore aspoň
A ty ako?

lenuska20
27. dec 2010

@lubica69 ja sa tiež doma nudím, asi pôjdem žehliť 😀 aký bol ježiško? 😀

lubica69
27. dec 2010

@lenuska20 veď aj my sa nudíme 😢 Ježiško fajn Priniesol mi nový mobil 😀 No a Sebastián bol úplne nadšený lebo dostal kopu vecí 😀 A u Vás bol Ježiško aký???

lenuska20
27. dec 2010

@lubica69 no mne tiež ježiško donesie mobil, síce oneskorene, ale nevadí. nevedela som si vybrať 😀 jaaj a doniesol nám aj 6 šteniatok, takže z tých máme radosť úplne najviac 🙂 a potom ešte nejaké maličkosti.

lubica69
27. dec 2010

@lenuska20 jej už máte šteniatka??? 🙂
A aký mobilček?

lenuska20
27. dec 2010

@lubica69 noo mali byť štyria psíkovia a 2 fenky 🙂 okotila sa nám presne na štedrý deň, tak sa nám naša cora postarala vlastne o ten najkrajší darček 🙂 a telefon nokiu x3-02 a ty si aký dostala?

lubica69
27. dec 2010

@lenuska20 mňa odvalí Dostala som ten istý mobil 😀 V bielej 😀 No darmo máme rovnaký vkus A hlavne to nie je symbián a ani android preto som si ho vybrala
jeeeeeeeeej no a darček ste mali fakt krááásny 😀

lenuska20
27. dec 2010

@lubica69 aj ja som si objednala biely 😀 teda jaká náhoda 😀 a presne preto som si ho aj vybrala 😉 no len dúfam, že nám aj všetky prežijú 🙂

lubica69
27. dec 2010

@lenuska20 nevrav Pravdaže,že prežijú
No ja som pôvodne chcela len ružový ale ten na Slovensku nie je a asi ani nebude jedine nejaký dovoz tak keď som našla biely za 140 vzala som aj ten 😀

lenuska20
27. dec 2010

@lubica69 a kde si našla za 140? mňa vyjde 163, to so našla najlacnejší a a plus kurier...me sa ten biely z nich najviac páčil, ja som pôvodne chcela sony ericsson c901, to by mi stačilo, ale už ho predávajú len v čechách...tak dúfam, že nám bude dobre slúžiť 😉 ale pekná náhoda, že máme obe rovnaký vkus 😀 no zajtra bude 4 deň, a tie prvé 4 bývajú kritické, ale zatial sa držia (klop klop)...a mm už má aj 3 kupcoch, tak sa to hádam podarí 🙂

martina2001
28. dec 2010

čaute papuľky, vidím že ste krásne oddýchnuté a ani ja sa nemožem sťažovať prespaná som riadne, dnes ma pustili z nemocnice. 🙂

lenuska20
28. dec 2010

@martina2001 niekde som sa stratila, ty si bola v nemocnici? prečo? odkedy? 😕

martina2001
28. dec 2010

@lenuska20 si sa stratila pri šteniatkách? od soboty som bola do dnes a z ničoho nič som začala špiniť. ale nie dáko strašne a od 22 do rána na vložke bol jeden fliačik ale tak si ma nechali aj keď som už nešpinila preistotu. Tak som len spala a čítala, čo iné mi zostávalo 😀

lenuska20
28. dec 2010

@martina2001 no veru asi som sa pri nich stratila, vôbec som si to nevšimla...tak už je všetko v poriadku?aj vedia prečo si špinila? ale aspoň si si perfektne oddýchla 🙂

martina2001
28. dec 2010

@lenuska20 no neviem či je všetko ok, ale mimčo áno a dnes som zas špinila len raz trochu na papieri a potom už nič, tak to bolo aj sobotu a zajtra idem ku svojej gynekologičke uvidíme čo povie. No a tu v nemocnici mi našli hematóm o veľkosti 1,7x0,18, čo sa inde ani nedá diagnostikovať ako hematóm ohrozujúci, obdivovali tu šikovnosť aj primári čo s nimi mm konzultoval moj stav. ja som už potom aj ľutovala že som vobec išla do tej nemocnice, ale už som bola tam a nechali si ma na pozorovanie 3dni bez príznakov 😀

lenuska20
28. dec 2010

@martina2001 ale tak aspoň vieš, že maličké je ok a môžeš byť spokojná 😉 a čo s tým hematomom teraz?

martina2001
29. dec 2010

@lenuska20 mm čo konzultoval v inej nemocnici tak nič toto sa nedá ani určiť ako 100% hematóm v takom rozmere, tak nič a pri hematóme by som krvácala a nie svetlohnedo špinila. Akurát mám už nariadený kľudový režim, čiže skoro stále ležím a to ma ide zabiť 😀

lenuska20
29. dec 2010

@martina2001 to tak budeš musieť byť až do konca? ale ved nejako to zvládneš 😉

lubica69
29. dec 2010

AHojte kočenky
@martina2001 čo to čítam moja??? 😢 Juj tak hematóm?Ale nebojkaj Ja som ho mala keď som bola v nemocke o dooosť väčší A špinenie je dobré znamenie toho,že sa hematóm vstrebáva Krvácanie je pri hematóme zlé lebo ti tlačí na nejakú cievku Takže špinenie je dobré Neboj Tak si si aspoň oddýchla moja Len pekne ležkaj oddychuj A neboj

Ja som sa sem včera ani nedostala Ma príšerne bolela hlava celý deň Ani káva nepomnohla 😕
Dnes som volala na výsledky z triple testov Tak sú OK tak som taká rada 😀 😀 😀
@lenuska20 ja som kupovala nový v jednom obchode v meste Inak ceny som aj ja videla,že 180 😖 A havkavia ako???

lubica69
29. dec 2010

No a ten kľudový režim ja mám stále A asi až do konca Ale neva Hlavne,že je všetko OK

martina2001
29. dec 2010

@lubica69 presne to mimčo je ok to je podstatné, len ja nato ležanie nie som 😀 ale snažím sa veľkú časť dňa preležat
@lenuska20 hej do konca, lebo potom mi hrozí kvoli krčku skoré otváranie 🙂

lenuska20
29. dec 2010

@martina2001 @lubica69 držím palce vám obidvom, aby ste to do toho samého konca s tým ležaním vydržali, a aby to všetko dobre dopadlo 😉
@lubica69 ja si na ten môj počkám až niekedy do januára, lebo som ho objednávala z netu a teraz sú všade koncoročné uzávierky, takže mi ho už nestihnú doniesť 😒 a havkovia sa majú hádam dobre, tie 4 dni nám prežili (klop klop), tak teraz by mi už malo byť dobre a pomaly by mali aj začať vidieť...snád to tiež dobre dopadne, lebo už máme aj 3 kupcov 😀

lubica69
29. dec 2010

@martina2001 no veď to ležanie je príšerné A to ešte keď som so Sebom sama doma celý týždeň tak sa to ani nedá 😅
@lenuska20 moja tak nech sa držkajú Juj a mobilček je supeeer 😀
Kočky my sme boli von Nečakane prišiel mm otec teda dedo na návštevu a vzal Sebastiánka k nim,že do zajtra alebo do piatku k náim lebo chcel ísť No ja som už teraz hotová bez neho 😢 To je hrúza 😅

martina2001
29. dec 2010

@lenuska20
@lubica69 ja som dnes bola u doktorky a mi povedala, že do konca 14týždna kľudový režim vážny 🙂 a potom už to bude celkom ok budem mocť aj chodiť a podobne, ale šetriť sa. Môj malý je u našich preistotu si ho babka nechala, lebo to by som nemohla ležať, to by bolo mamííí, mami, a mamiii a po mojom ležaní. tak do konca prázdnin mám akurát pokoj a to už bude aj 14 týždeň

martina2001
29. dec 2010

@lenuska20 neboj nič šteniatkam nebude, len hľadaj ďalších kupcov. 😉

lubica69
29. dec 2010

@martina2001 tak aj ty si bez malého???No hlavne oddychuj

lenuska20
29. dec 2010

@martina2001 @lubica69 dievčatá vy len pekne oddychujte bez tých svojich drobcov 😉
@lubica69 malý sa ti zachvílu vráti a potom si môžeš užiť užiť, teraz pekne vegetuj 😀
@martina2001 budem budem, len akurát dnes som sa dozvedela, že jedna, čo chcela kúpiť havovcov, tak zvykne nevyplácať svoje dlhy, takže zatial máme o kupca menej.

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubica69
30. dec 2010

Ahojte kočenky
A čože to tu bolo zmazané??? 😅
Ako sa dnes máte?
Ja som spala do pol 12 No hotovo 😀
Sebastiánko sa má u svokrovcov fajn tak ho vezme až mužík zajtra domov keď pôjde z práce
Ja by som chcela dnes trošičku porizdiť Ale len trošku Zajtra čakáme známych s ktorými zvykneme Silvestrovať buď u nás alebo u nich Tak majú prísť Juj tak sa teším Pravdupovediac sa mi ani nikde mimo domu nechce
A vy máte aké plány na zajtra???
@martina2001 moja ty len oddychuj
@lenuska20 juj tak to takej žene radšej havka nie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre