Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
19. jan 2011

no tak ja som dnes bola u gyndošky a všetko je ok, bolo to podľa všetkého naťahujúce sa vazivo 😉 našťastie nič vážne
@lubica69 šak u nás to isté ☹ my sme sa boli len najesť

lubica69
19. jan 2011

@martina2001 moja tak to je dobre Aspoň vieš A kedy ideš na triple test???

martina2001
19. jan 2011

@lubica69 31vého som sa objednala, stiham to v termíne 😀 a ty ako?

lubica69
19. jan 2011

@martina2001 ja idem až 15.2 Dovtedy sa musí ta placenta nejak napraviť
Bože a akurát som si spomenula,že som si dnes zabudla zavolať na výsledky Mi brali na krvný obraz No musím zajtra

martina2001
20. jan 2011

Dobré ránko
@lubica69 nehľadala si niečo čo by jej mohlo dopomôcť? Moja je zatiať ok aj včera to dokotorka povedala, tak snář to aj tak zostane. Prajeme Sebkovi všetko naj

lubica69
20. jan 2011

DObré ráno dievčatá
@martina2001 myslíš dopomôcť tej placente??? 😅 Neviem čo Nič ma nenapadá Kázal mi len kľud
A ďakujeme Sebko niesol taký balíček do škôlky tak som zvedavá či bude mať úspech keď rozdá sladkosti 😝

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 hej placente, ja som a tu už dočítala všetko možné, možno aj nato majú baby dáke recepty 😉 neboj úspech bude, decká sa sladkostiam tešia

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 a čo sa odporúča?Zlatá si ako o tom čítaš

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 neviem k placente som nedošla ešte, ale povec čo máš konkrétne prene a kuknem.

lubica69
20. jan 2011

@martiina2001 veď si chcem ísť dole do kabelky zobrať papierf a presný názov hodiť do googla len ešte raňajkujem

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 tak dobrú chuť aj tebe 🙂 , počuj piješ kávu?

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 áno 3v1 mild 😀
Ale keď je mm doma tak si dám občas aj presso Čo sa mi samej nechce robiť v presovači
A ty?
Idem googliť

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 ja 3v1 nemám rada, pijem preso, alebo mi manžel nosí z jedného baru preso so salcom, nemôžem tam teraz ísť, lebo je tam nahúlené 😀 a vadí mi to. Skúšala som aj nepiť kávu, jak ma vtedy naplašili s tým tlakom, ale to bolo zo stresu z diabetologičky, a keď si nedám sa normálne mocem

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 som zvedavá čo nájdeš.

lubica69
20. jan 2011

@martina 2001
takže nič len oddychovať že sa to zvykne do toho 30tt napraviť No a žiadny sex Ten sme mali zakázaný doteraz takže pokračujeme Chudák mm
http://www.omimine.cz/home/detail?id=5751

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 moja s toho sexu si nič nerob, my sme na tom tak isto, len vy to máte trošku ľahšie lebo nie ste spolu aspoň cez týždeň 😀 v tom máš teraz výhodu 😀 žiadne nutkanie ani provokácie 😀 no šak v podstate oddychuješ už dávno tak len pokračuj 😉 Ja mám strach sa spýtať mojej doktorky či mi dovolí ísť do Poľska, síce nebudem tam veľa chodiť, len vyberem tapety, lebo tu sa k nim neviem dopátrať. a to máme zhruba autom 2hodiny tam a 2 spat

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 tak sme na tom rovnako My sme mali prvý trimester zakázaný kôli hematómu a teraz tá placenta 😢
Ale máš pravdu výhoda,že mm chodí na týždňovky
A do Poľska sa kľudne vypýtaj

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 my zas stále kvôli hroziacemu potratu, možnosti krvácania kvôli citlivosti maternice a prípadnej náhodnej infekcie. No máme pekné dôvody 😀 moja hospitalizácia už doniesla výsledky chytila som niečo ako pleseň či čo na pravú nohu, a to ešte aj v sprche som bola v šľapkách, tak istí to kožné

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 no vieš čo sme mi ale maródi 😀 No nič veď potom si to vynahradíme,nie 😅
Juj fuj tie nemocničné sprchy sú hrôza 😒

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 no to áno, môj muž to už vypočítal zhruba na polroka ešte 😀 včera sme sa na tom smiali u doktorky, mu hovorí že nič iné len vydržať, ja že má dve zdravé ruky a doktorka na mňa kukla šak aj vy 😀 Tak jej hovorím že ďakujem 😀 Ma to s tými sprchami dojíma brutálne, lebo doteraz som bola furt na nadštandarde, ale teraz nebol voľný tak mám darček

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 no my to máme ľahšie kedže sme zvyknutý byť od seba a to aj vyše pol roka 😅

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 bol tvoj muž na misii? kde?

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 Irak Afganistan Takže samé lukratívne destinácie 😅

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 ale vrátil sa ti v poriadku to je hlavné a on videl čo málo kto 🙂 ja si teraz neviem predstaviť, že by mal mm ísť niekam už sme si zvykli zas na seba byť spolu denne, aj keď občas lezie na nervy 😀 Ešte sa niekam chystá, či už stačilo?

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 veď to A my takto od seba fungujeme už vyše 6 rokov
No mali ísť na Cyprus čo je v pohode ale na rok Takže to v žiadnom prípade!!!

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 cyprus ako krajina je krásny, videli sme síce len tureckú časť, ale rok predsa už dosť, a to chcel teraz?

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 síce my sme spolu fungovali na diaľku tiež dosť dlho, ale potom obaja sek a mm sa vrátil domov, hoc nechal dobrú prácu ale aj tu sa mu darí, nemôžem sa sťažovať

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 a čo je tvoj mm?A kde bol v zahraničí?
My sme boli na dovci na Cypre s mm v roku 2005 😎

martina2001
20. jan 2011

@lubica69 my sme tam boli na výlete keď sme boli v turecku a aj z hotela sme videli na cyprus. MM si tu nemohol nájsť prácu tak odišiel do čiech a začal jak exterňak v škodovke a končil tam jak vedúci smeny. Má tam tú výhodu že keď sa vráti do 5rokov tak má svoj plat a pozíciu ako keď odchádzal. Ešte sa musí aj tak na rok vrátiť, aby mal 10rokov odrobených v CZ kvôli dôchodku. Ale už je doma 3tí rok a riešili sme aj možnosť odchodu my s malým za ním, ale to by bolo komplikovanejšie, tak sme vyriešili jeho odchod z firmy, dostal 6 mesačnú výpovednú dobu, predali tam byt a máme ocka doma

lubica69
20. jan 2011

@martina2001 aha A teraz pracuje tiež v automobilovom priemysle?Juj a kedy sa tam bude musieť vrátiť?Veď len na rok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre