Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
28. jan 2011

@lenuska20 tak počkaj a máš istotu. Mňa ani nič nebolelo, brucho tak bežne ako stále, ale to bola skôr panika, a už nechodím na koníkovi do blbých tém, lebo potom si domyslím aj to čo sa stať mne s mojím príznakom stať nemôže 😒

lenuska20
28. jan 2011

@martina2001 veru zbytočne sa nestresuj...ja si tiež často kopu vecí podomýšlam, podla toho čo tu niekedy čítam 😒

martina2001
29. jan 2011

Dobré ránko
@lenuska20 šak to, že kukneš prečítaš a potom to už ide samo 😀 čo dnes plánuješ?

lenuska20
29. jan 2011

@martina2001 treba sa takým témam radšej vyvarovať 😀 ja mám tento víkend zatial posledný učiaci v najbližšej dobe, lebo v pondelok mám tú skúšku...poupratovala som si a teraz sa idem do toho pustiť a ty?

martina2001
29. jan 2011

@lenuska20 to zvládneš už teraz neboj, ja nič práčka pere, mm zavesí prádlo a chcem sa ísť trošku vonku prejsť lebo je krásne 😉

lenuska20
29. jan 2011

@martina2001 aj u vás tak pekne svieti slniečko? teraz je to vonku také pekné,nasnežené a slnečno 🙂 no a bodaj by si už s tou skúškou mala pravdu, lebo už by sa aj patrilo, aby sa podarila 😀

meduela
29. jan 2011

Ahojte, baby, dlho som tu nepísala, len sem tam čítam.
Ja nič nové, baby zatiaľ nič a ešte sme si že počkáme..... takže keby náhodou sa potešíme, ale keby nie
už to až tak neberiem, už som to vzdala.... po snažení presne v deň kedy treba a nič aj tak z toho nebolo ☹ a hlavne to vzdávam kvôli práci, lebo by mi nedali zmluvu, musím ešte počkať na zmluvu a až potom

meduela
29. jan 2011

a tu dnes bolo krásne, slniečko ako na jar, sneh, na oblohe si tíško lietali stíhačky, bola taká zvláštna nálada

martina2001
29. jan 2011

@lenuska20 presne všade sneh, cesty už suché a k tomu krásne slniečko a aj na kde svietilo bolo teplo, ale kde nie brrr zima, nech už je jar 😉 šak sa podarí posledný termín to furt istí 😀
@meduela noo dávno ťa tu nebolo vidieť a ináč ako?

meduela
29. jan 2011

@martina2001 ale tak premenlivo nálada u mňa

lenuska20
29. jan 2011

@martina2001 na ten posledný mi to hádam dá aj z lútosti 😀 😀 cez deň bolo fakt krásne, že mi to až jar trocha pripomínalo, ale večer brr kosa ako v ruskom filme 😀
@meduela ahoj, a u doktora si nebola? na nejaké vyšetrenie alebo niečo, prípadne tiež skúsiť tú folikulometriu?

martina2001
30. jan 2011

@lenuska20 šak to že večer brrr, ešte že chodím len cez deň. Doučnená už poriadne?

lenuska20
30. jan 2011

@martina2001 hmmm neviem, to uvidím asi až zajtra, ale každopádne sa to pletie 😒 a ako nedelujete?

lubica69
30. jan 2011

Ahojte dievčatá
Tak som Vás pár dní zanedbávala 😢 Od štvrtku bol doma mm 😀
@martina2001 moja tak to je dobre,že ste obaja Ok Juj už som sa bála
@lenuska20 ahoj
No ja sa zdravá ešte vôbec necítim Teda áno až na tie hrozné sople 😖 😠 😒 Juj nervy už mám Svrbí ma aj nos takže zajtra idem asi k dokine aj keď neviem či mi nejak pomôže kedže všetky lieky čo by mi pomohli sa v tehu nemôžu 😢

meduela
30. jan 2011

@lenuska20 ahoj, nebola, mne lekári moc nič nepomohli, až na asi dve výnimky, kašlú na ľudí....

meduela
30. jan 2011

@lenuska20 a test si neskúšala, ked mrcha bola tak podozrivo krátko??? čo keď si v tom?

martina2001
31. jan 2011

Čaute papuľky, my máme po poradni a všetko ok. Akurát mám o liter krvi menej 😀
@lubica69 mne na nos zaberá hypomer to mi poradila doktorka a je aj pre tehu 😉
@lenuska20 neboj nič sa nepopletie 🙂
@meduela keď nato tak skepticky kukáš, potom sa nediv že výsledky žiadne. ja tiež lekárov nemusím, neznášam, ale tak dá sa o predýchať

lenuska20
31. jan 2011

ahojteee bambulky
tak ja som smolu prelomila a skúšku úspešne spravila, a mooc vám dakujem, že ste ma tak podporovali 😉
@martina2001 múdro si to napísala, takýmto myslením asi daleko nezájde...a super, že poradna dopadla ok, aké je teraz mimi velké?
@meduela neskúšala, ja si už počkám do štvrtka ked idem k doktorovi...a myslím, že tiež by si zato nič nedala, keby sa na teba doktor pozrel, predsa nemusí to byť nič vážne, stačí, ale aspoň by si mala istotu
@lubica69 no čo ako u doktorky? čo ti povedala?

martina2001
31. jan 2011

@lenuska20 no vidíš, zvládla si to bez problémov 😀

lenuska20
31. jan 2011

@martina2001 veru, až sa mi tomu veriť nechce 😀

adrika85
31. jan 2011

pevne v to verim ze sa konecne podari 😀

martina2001
31. jan 2011

@lenuska20 teraz môžeš chvíľku oddychovať a zas o pár mesiacov urobiť pár skúšok a bakalárku tento rok nie? A medzi tým ti to istí tehu 😉

lenuska20
31. jan 2011

@martina2001 veru, takýto sled by mi vyhovoval 😀 a ako sa dnes máš?

martina2001
31. jan 2011

@lenuska20 dnes celkom ok, lebo sme ešte dvaja doma. Som navarila a kukám telku, zajtra to bude horšie malý už ide do školy a budem sama 😠

lenuska20
31. jan 2011

@martina2001 a ja že čo je dnes tolko detí po ulici, vôbec ma netrklo, že sú prázdniny 😀 budeš pokračovať v oddychovaní 😉

martina2001
31. jan 2011

@lenuska20 nooo polročné 😀 šak nemáš školu ták dávno za sebou 😀 treba žehliť. uvidíme

tonkacik
31. jan 2011

ahojte baby,
my by sme chceli začať so snažením od juna a začne to svadobnou cestou, juj už sa teším.....je tu niekto kto je na tom podobne?

mariro
31. jan 2011

@martina2001 @lubica69 @lenuska20 tak a budeme mat asi dievcinku 😀 😀 😀 😀 , pindulaka sme nenasli ,tak to predbezne lekar takto uzavrel 😉 😉 😉

martina2001
31. jan 2011

@mariro jeej tak to máš po dvoch chalanoch super, ja tajne verím že aj my budeme mať dievčatko, ale predpoklad je zatiaľ iný 😀

meduela
31. jan 2011

@martina2001 a ako mám na to kukať??? hej, a lepšie je na to kukať a byť sklamaná??, takto aspoň človek
nič neočakáva...
ono už len lekárovi záleží na tom, aby som ja mala decko....
záležať na tom má mne.....a aj záleží, ale nebudem na to tlačiť, dá sa mať niečo nasilu, že teraz, tento moment to musí byť? darmo, keď to raz má byť ako to je, tak to tak aj bude....
môže tam s folikulometriou robiť nádeje a aj tak sa to nemusí vydariť... ani umelé napr. sa niektorým nepodarí
a niektorým sa podarí, ale ja to už neriešim, momentálne mám iné veci, napr. v práci a nezáleží to len od mojej vôle

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre