• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

28. marca 2011 
@lubica69 papa :wink:
@martina2001 no neviem, či sa neprekecne :grinning: a ja som tak chcela letné, to mám za to :grinning: možno si počká aj na tato narodky a hned budem mať preňho darček :grinning:
24. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 zrazu aká vyberavá :grinning: to je jedno aké je či letné alebo zimné hlavne že je, druhé si vypočítaš na leto :wink: noo u nás to istia moje narodky :slight_smile:
24. feb 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 tak to budú tie najsamlepšie darčeky :grinning: presne je jedno aké, hlavne aby bolo zdravé a dotiahli to do úspešného konca :wink:
24. feb 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 verim tomu že áno :slight_smile:
24. feb 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 ty si mladučká, mala by si to zvládnuť bezproblemovo
24. feb 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 no bodaj by si mala pravdu
24. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 tuu som Leni a aj na FB :wink:
24. feb 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak my sme už doma
@lenuska20 neboj moja
A je to fakt jedno či letné jarné zimné Hlavne nech je a zdravé :slight_smile:
24. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica69 vy ste akí šikovní :slight_smile: je to jedno, zdravie je to najdôležitejšie :slight_smile:
dnes som s kamoškou na plávaní s malý a ked som sa s ním po plávaní hrala tak ma pekne celú ocikal do tváre...šikovný chlapec :grinning:
24. feb 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 Gratulujem ,veľmi moc, nemôžem tomu uveriť :slight_smile:
24. feb 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš že sa to podarilo a nebol žiaden problém :slight_smile:
@lenuska20
24. feb 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela myslím, že keby som tomu trocha nepomohla, tak by to hned tak nebolo, ako napr listovka a alchemilka :wink: a mm bral tiež vitamíny a ešte aj tá folikulomtria
24. feb 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 kyselinu ber ďalej do konca 3mesiaca a nemysli nato že by mohlo byť niečo zlé :wink:
24. feb 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 veĎ hej, ale aspoň vidíš, že si úplne v poriadku, keď sa to podarilo
24. feb 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 ako píše Maťka Listovku ber ak ti ovšem doki nepredpíše niečo iné nejaké iné vitamíny ktoré ju už obsahujú Ja som ju vysadila a začala tak brať femibion
24. feb 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, určite si na mňa už nepamätáte..chodila som sem niekedy dávnejšie medzi vás...
A potom som prestala..veľmi som chcela otehotnieť, a mať druhé bábätko..ale mala som pocit, že mi z toho už šibe..
že som nerobila nič iné len sa pozorovala a kupovala tehotenské testy a pod..
Potom som odišla do práce po materskej, prestala na to všetko myslieť a za mesiac som otehotnela.. :slight_smile:
trvalo to vyše roka..a viem a verím, že to bolo jednoznačne o psychike..
Každý hovoril, nemysli stále na to..ale nešlo to..a tie reči mi išli na nervy...ale je to fakt pravda..
Je to asi fakt o tej psychike...

Ja som vás len týmto chcela povzbudiť..aby ste skúsili vypnúť z toho kolotoča..a fakt to príde keď to nebudete čakať...
držím vám všetkým palce :dizzy_face:
24. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1003 tuším budeme oktobrovať spolu :grinning:
@martina2001 hej hej budem ju brať nadalej a snažiť sa myslieť pozitívne :slight_smile:
@meduela ja by som na tvojom mieste tiež skúsila aspoň tú folikulometriu, aby si vedela...
@lubica69 a ten femibion je načo?zajtra k nemu skočím, lebo dnes som sa nedovolala, nech ma objedná
24. feb 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 jasan, my budeme snažiť naplno až od júna kvôli zmluve na neurčito
24. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuska20 len akosi nemám možnosť tak "tajne" aby som nemusela chýbať z roboty, len raz v týždni má dlhšie do 16.00...takže tak, a zas nechcem aby mi do toho kolegyne sa starali, kde chodím, ale mne to istia letné prázdniny :slight_smile:
24. feb 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma riadne nasrala kolegyňa, furt niekto sa pomýli a povie moje staré meno a ona ma furt pre niekoho blbosť podpichuje, - že asi sa necítim vydatá- v tom zmysle...som jej, že čo sa mám robiť, že som hluchá keď mi povie niekto starým menom?
hej , hlavne, že ona je mrcha , sama so sebou nespokojná, a chce vŕtať, takže kvôli tejto nechcem aby ani druhé vedeli, lebo by jej to asi aj tak jej povedali a ona by sa tešila asi a ešte viac by si dovoľovala
24. feb 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1003 ahoj, no gratulujem , ked tehulky, tak všetky to oznámia v jeden deň :slight_smile:
24. feb 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1003 v tej psychike máš pravdu
Mne malý nastúpil v septembri do škôlky,ja som si našla prácu a buuuuuum :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meduela vidíš tak teraz nečakáš a možno sa zadarí :slight_smile:
24. feb 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievky...želám krásny slnečný piatok a príjemný celý víkendík, neviem sa dočkať kedy budú 3 hodiny. v práci ma to dnes nebaví a tu nikoho s kým by som popísmenkovala :unamused:
25. feb 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
@gabriellka to slniečko ti závidím, my máme snehovú metelicu a riadnu zimu
25. feb 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina2001 pre boha až ma striaslo. chladno síce je, ale aspoň že svieti. neboj aj u vás bude asi zajtra. už to bolo tak minule že si nám závidela slniečko a na druhý deň svietilo u vás :grinning: a ako tráviš tento zasnežený deň?
25. feb 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriellka nudne dnes :grinning: včera som navarila, a dnes poobede si musím ísť pre prechod maródky a dovtedy vegetím a ty čo že ťa dnes v práci nebaví? pošlem ti niečo z účtovníctva čo sa nechce mne :grinning:
25. feb 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok