Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 ja sa asi dokopem ešte trocha poupratovať a viac tomu asi nedávam, dnes to vidím na celodennú postel 😅 mňa dnes ešte nikto nekontroloval, mm nemôže, lebo sa chudák drví angličtinu v robote, tak sa učí ako včelička 😀 aa šak čo, tiež máme právo sem tam nič nerobiť 😀 ozaj, už máte kočík aj kúpený?

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 kašli na upratovanie, však aj zajtra je deň 😉 aspoň bude vzdelanejší, nie teraz sa začnem po dákom obzerať, ten čo sme chceli sa nevedela predávajúca dáko rozhýbať, a potom som už nemala voči nej dôveru tak sme sa nato vyjašľali

lubica69
17. mar 2011

Ahojteeee
Tak to je dnes ale počko
Naštastie sa necítim ani unavená ani ma nič nebolí Klop klop 😀
Ja som upratovala včera aj postele prezliekla 🙂
Dnes navarila slepačiu polievočku a budem robiť kura 😉

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 si šikovná sa nezdáš 😉 a oslavové menu?

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 ved hej môžem aj zajtra, ale nejak sa musím rozhýbať 😀 no bude, hovorí, že sa budeme učiť spolu a po večeroch ho budem skúšať...nám sa narodí, také vzdelané dieťa, s tatom sa bude učiť angličtinu a s mamou na štátnice 😀 to si tu na mk pozerala? čo by tak asi chcela predať, ked neviem rozkukať...ja čo som tu pozerala, tak ho predávajúca zlacnila je to taký, aký by som chcela, len u nás je ešte skoro na kočík 😒
@lubica69 no so mnou čo sa deje posledné dni, stále unavená, zle mi je...to sú asi tie pravé tehu nevolnosti 😀 a ešte k tomu vypadám jak strašidlo, celá som sa vyhádzala na tvári, no des...ja som postele dnes prezliekala, konečne som sa k tomu dokopala 😅 ja si asi pôjdem spraviť rajčinkovú polievku, na tej som ostala nejaká závisláčka 😀 dnes ti je dobre asi za to, že máš meniny, tak ti drobčulka dala darček 😉

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 @lenuska20 no len žiadna oslava 😀
Dnes mi po 3 mesiacoch volala svokra,že prečo sa na ňu hnevám a všetko naj a že asi cez víkend prídu zablahoželať Tak som jej pripomenula,že už od januára sa chystajú jedinému vnukovi blahoželať k narodeninám a meninám 😀 😀 😀
že trocha opozdene o 2 mesiace hahaha Tak som jej povedala,že s ich sľubmi ich ja očakávam tak v júni gratulovať k mojím dnešným meninám No sranda

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 ty si jej ale dala 😀 by som povedala, že je normálne drzosť opýtať sa, prečo sa ňu hneváš 😅 v júni to potom vybaví aj s návštevou malej, všetko jedným vrzom 😀

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 si ju ináč odfajčila 😀 ale šak lepšie neskoro ako nikdy 😉 si normálne aj malú prebrala čo som sa smiala. ja po poslednej návšteve svokra ho mám dosť tak na rok

@lenuska20 nie tu som teraz nič nenašla a vtedy to tiež bolo inde a začala som kukať aj cam ten sa páči mm a nič si s toho strašidla nerob aj ja obchádzam zrkadlá a vyhádzane mám našťastie len kozy a chrbát

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 hej hej dala No ja si s ňou tykám a vychádzam dobre no ale v tom januári ma tak nasrala a už ma nebaví počúvať tie jej debilné výhovorky Takže som jej to povedala My sme sa vždy takto na rovinu bavili Tak som jej povedala,že ak to nie je jej ako babke trápne a to má len jediného vnuka tak ja sa môžem vysrať Tak ako píšem 😀 😀 😀
No normálne sa teraz smejem

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 aj ja som vyhádzaná Ako v puberte No dievčatá nám berú krásu darmo
Hej moja no som si zgustla a cítim sa lepšie Ja sa neviem veľmi pretvarovať

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 ale šak to je dobre že povieš rovno, ja to mám tak isto a komu sa nepáči ..........., ja na tvári zatiaľ nič, ale mám pocit že keď bude svietiť slnko sa mi urobia škvrny, už mám nábeh

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 si mi aj náladu zlepšila, ako si ma rozosmiala 😀 tak určite je dobré, že si jej to takto narovinu povedala, ako by si mala čušať 😉 žeby som aj čakala babu? 😀
@martina2001 ja kozy nemám, akurát kukám, jaké ich mám nafučané 😀 ja som celá voláka nafúknutá 😀 ja som sa zalúbila do nursu, ale dnes som obkukávala aj abc-čko, taký čokoládový, peknučký

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 vieš ja zas nie som drzá a mám úctu voči starším
No keby nezačala telefonát "neviem prečo si na mňa nahnevaná ale všetko naj"tak ja držím len hubu pekne poďakujem a finito No ale nezačala najlepšie a mňa to naštartovalo 😀
Inak aj mne sa celkom tie ABC páčia no len tie šporťáky sú veľmi malé a úzke 😢
Juj a našla som super koč,že Bertoni myslím Dám link

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 asi sa pôjdem kuk niekam do mesta, nech to vidím naživo..malé? hmm tak to nie je dobré 😒 tak inak to by vytočilo aj mňa, sa ti nečudujem...

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 ten je pekný a ten fusak k nemu je super, kamoška ho má, je úžasne teplučký 😉 a vidíš, máš ho aj po ceste 🙂 farba je tiež dobrá...takže premýšlaš, že kočík vymeníš?

lenuska20
17. mar 2011

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/hrbp/qui... mne sa páči aj tento, aj kombinácia farieb, akurát, že nechcem trojkolku 😒

lubica69
17. mar 2011

@lenuska20 ja guinny ani počuť To je tak malý kočík Ešte vanička Ok ale tá športová časť akože nenapcháš ročné dieťa s fusakom do neho 😅 To som videla na vlastné oči u susedy 😀
Nie nechcem môj predať Aspoň vaničku a vajko chcem určite využiť Rátam tak do cca septembra októbra Potom už musím dať fusak a to chcem do šporťáku takže možno ten kúpim potom nový Uvidím

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 mafučané ale súú moja, kamoška keď nekojí nemá žiadne 😒 ale teraz už hovorila, že po 2deťoch si ich dá urobiť.
@lubica69 zas meníš kočík?

lenuska20
17. mar 2011

@lubica69 tiež malý šporťák? no ty potrebuješ velký šporťák a ja zas vaničku...ale tak tiež nechcem nejaký prdinček 😀 tak ešte máš času niečo pohladať 😉
@martina2001 no ja hovorím, že mám také lentilky pod kobercom 😀 síce teraz už nie také mini 😀 aj tie nové šaty, ked som si obliekla, mi mm povedal, že jaké mám velké prsia 😀

lubica69
17. mar 2011

Nie nie nemením kočík
Určite si ho na prvé mesiace nechávam A potom ak segra neotehu tak ho predám a kúpim len nejaký šporťák

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 zázraky sa dejú 😀

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 máš to vypočítané, ja zas musím kúpiť kočiar čo bude mať veľkú vaničku a aj šporťák bude veľký, snáď nájdem takú kombináciu

lubica69
17. mar 2011

@martina2001 no ja taký mám Ako šporťák asi jeden z najväčších ale chápeš pre dievča vymýšlaš farby lebo ja ho mám tmavo modrý A inak ešte,že sa dá dať úplne ale fakt úplne do ľahu Čo teraz máloktorý nový kočík

lubica69
17. mar 2011

šporťáčik by som brala tento potom
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/1c5o/cam...

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 ja som našla teraz camko bordový, ale ešte musí mm kuknúť

martina2001
17. mar 2011

@lubica69 ja som tento typ našla v 3kombinácii

lenuska20
17. mar 2011

@martina2001 no ved chvalabohu 😀

teda s tými kočíkmi to bude ešte nadlho 😀
@lubica69 mňa zas lákajú len samé tmavé farby, čokoládová, čierna...tmavo modrá

martina2001
17. mar 2011

@lenuska20 len aby po tehu neboli kozy tam kde predtým 😀 prečo tmavé? mne to príde pre dieťa také smutné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre