Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
21. mar 2011

@lenuska20 tak to s tým menom je debilina, ja poznám Tima a nič mu dáko nie a ani nebolo a to má 12rokov, ja tiež nedám pre jedno mimčo za kočiar 500euro a viac neplánujeme
@lubica69 moja mamča má tiež paradajky a papriky posadené v kelímkoch a už sú celkom pekné.S teba sa stáva záhradnička?

lenuska20
21. mar 2011

@martina2001 ja by som aj použitý kúpila, ale mm nechce...tak asi začnem hladať iný 😖 ... ja viem, že je to blbosť, ja na také veci neverím...a tiež myslím, že nie vhodné, ak niekto niečo také vôbec napíše...mamina máva tiež v kelímkoch a vyložené na okne 🙂

martina2001
21. mar 2011

@lenuska20 moja je to bývalka tak to ignoruj 😉 neviem nevidím v tom rozdiel, ja chcem kočík vidieť a ak nie je zničený zobereš a opereš všetko, tak ani špinavý alebo neviem čo nebude

lenuska20
21. mar 2011

@martina2001 je jeden ten čo chcem, je mesiac používany, je o polovicu lacnejší...ale je to skoro 😖 hádam ešte bude 😅 a tá ti už poslala tie foto toho kočíka?

martina2001
21. mar 2011

@lenuska20 zatiaľ som nič namala na maily, ak nepošle do zajtra zavolám jej

lenuska20
22. mar 2011

ahojte babulky, ako sa dnes máte?

@martina2001 tak snád to nebude nejaká, čo zavádza alebo čo...

lubica69
22. mar 2011

Ahojte kočenky
@lenuska20 a to vy ste kamošky,že ti píše?No podľa mňa je to riadna puča A z kade vie,že si tehu a meno???
Mesiac používaný je super
@martina2001 tak čakáš na fotočky???
Ja som bola ráno kus na nákup Samozrejme v Lidli nič nemali ale pokúpila som si také prebalovacie podložky a sú supeeeer

lenuska20
22. mar 2011

@lubica69 no videla som ju raz v živote a myslela som si že je v pohode...vie to tu z koňa 😖 mňa to hrozne zarazilo, potom ked som jej povedala svoje, tak sa strašne ospravedlnovala, že to nechcela atd...ale čo tým chcela docieliť vôbec nechápem...neviem, ako by sa ona cítila, keby jej niekto niečo také napísal... 😠 ...no je to super mesiac používaný, a je krásny 🙂 ja chcem ísť tiež do liadla, na kinder vajka 😀 ... ozaj, používaš aj nejaký krém proti striám?

lubica69
22. mar 2011

@lenuska20 no aj ja som šla po kinderká a prd mali 😠 😠 😠
Inak ja by som sa asi nedokázala kamarátiť s mm bývalou 😕
Inak veľa maminkám sa teraz páči Timotej A veď je to krásne meno 🙂
Krémik moja používam ElastinQ Je síce drahší ale je skvelý A mám aj z DM babylove olej tak striedam 😀
Inak keď už budeš mať tehu knižku tak v DM ti dajú také kupóniky pre tehulky po preukázaní tehu knižky Tam bol aj ten kupónik na ten olej 😀
@martina2001 fakt aj ty ak máte DM
No a záhradkárim asi prvý krát som aj predsadila tak som zvedavá 😅

lenuska20
22. mar 2011

@lubica69 hej to mi dajú? mne dala kamoška kupon na ten krem z dm, tak som si ho chcela ísť kúpiť...a odkedy sa mám asi tak začať natierať? ten elastiq kúpim v lekárni, či?...no s inými ani ja, ale táto je taká, ako by som velmi aktívna...ako mám ju aj v priateloch na fb, ale že by z nás boli naj kamošky, alebo si v kuse písali to nie...ona mi prvý krát napísala vtedy, ked sa šla vydávať a chcela sa ma niečo popýtať....no a odvtedy som ju nezmazala...som zvedavá, kedy mi dá tehu knižku, ale asi až o mesiac, lebo idem síce tento týždeň, ale to som podla toho čo on hovoril 8tt, on dáva v 10tt, ale pochybujem, že ma objedná hned o dva týždne...ved uvidím...a máš velkú záhradku?...my máme doma len taký prdienček a ešte aj z toho sme zobrali, lebo chceme tento rok bazén 😀 ale máme aj foliovní, aj sklenník, takže tiež čo to dopestujeme...inak mamina si v lidli kupila také mini pareniská, takže tiež si do nich sadí papričku a rajčinky a potom to už len presadí, to namiesto tých kelímkov 😉

lubica69
22. mar 2011

@lenuska20 a aký máš kupónik?Na aký krémik?
Ja som ten ElastinQ kúpila v lekárni Stál do 10 eur Majú potom aj nejaký ževraj o niečo obohatený za tuším 13 eur Ale ten lacnejší je super Neviem aký je ten drahší
Záhradu máme takú akurát Ani malú ani veľkú

martina2001
22. mar 2011

@lubica69 ja do DMka chodím málo, čakám a snáď sa aj dočkám, zaraz kuknem či dačo prišlo. Dobre je si v záhradke vypestovať aspoň vieš čo ješ.
@lenuska20 nevšímaj si ju a rýchlo zabudni nato čo ti napísala

lubica69
22. mar 2011

@martina2001 aj ja málo Ale kupóniky využijem 😀
No veď ja dúfam,že mi niečo vyrastie keď to potom presadím do záhrady 😉

martina2001
22. mar 2011

@lubica69 ja nosím od vianoc prihlášku do ich klubu v aute, jedine žeby mali dáku dobrú akciu na plienky ich navštívim 😀

lubica69
22. mar 2011

@martina2001 no veď ja si chcem potom zas vybaviť tie kupóniky keď sa bábo narodí sa tam predloží len na kuk rodný list Pri Sebkovi som to veľmi využila aj plienky kozmetika a tak Si pamätám,že vtedy v lete mali zľavu 10% na všetko lebo o pár dní zatvárali a šli prerábať predajňu tak som nakúpila veľa naraz lebo mi kupóny končili a vtedy som ušetrila skoro 1000Sk bez pár drobných 😀

lenuska20
22. mar 2011

@lubica69 na ten babylove mám kupónik, vraj je dobrý...a ved za ten elastiq to nie je vela 10 eur, kamoška používa nejaký za 60 eur 😕 a odkedy to mám teda asi začať používať?
@martina2001 už na to kašlem, meno si dám aké chcem a nech sa nestará...len ma to vytočilo...

ako ste sa dnes mali babulky? ja som si poobede ked som prišla zo školy, trocha zdriemla a teraz kým sa zas rozoberiem, pôjdem zas spať 😀

lubica69
22. mar 2011

@lenuska20 aha áno Aj krémik babylove som mala ale pred tým v tehu No ja by som 60 určite nedala 😀
Tak si ho kľudne už kúp Čím skôr sa začneš krémikovať tým budeš mať pružnejšiu pokožku a menej problémov s ňou 🙂
Inak mne koník blbol až doteraz 😖

lenuska20
22. mar 2011

@lubica69 aj mne blbol, a tá jeho momentálna rýchlosť ma zabíja....no ja by som tiež nedala, to sa mi zdá až moc premrštená cena...tak zajtra skočím do obchodu a kúpim si ho, nech sa mi potom neporobí moc strií, alebo radšej žiadne 🙂

lubica69
22. mar 2011

@lenuska20 😀

martina2001
23. mar 2011

Čaute baby, ja som to včera večer vzdala mi to tu nechcelo načítať
ja krém nepoužívam, dávam si na celé telo olej a pri prvom tehu som sa natierala všetkým možným a aj tak mám brucho plné strii tak to neriešim 😀 včera bolo super som celé doobeda bola v meste síce nútene kvôli tej ........ diabetologičke ale aspoň som na chvíľku vypadla a dala si prvú toho ročnú zmrzku vonku 😀
@lubica69 tiež som o tom počula že keď sa narodí stačí tam ísť
@lenuska20 presne tak začni skoro, ale ak máš pokožku ako ja ťa to nezachráni 😒

lubica69
23. mar 2011

Ahojte kočenky
No koník včera riadne blbol Dnes je tiež pomalý
@martina2001 moja a aký olej používaš?Ja som bola spokojná s niveou 🙂
Tak si včera kus vypadla 😀
Ja mám 1.4 poradňu tak sa chcem ísť tiež pomotať v ten deň do mesta kus lebo mi už šibe doma 😅

martina2001
23. mar 2011

@lubica69 Tak to ju máme rovnako a striedam niveu a loreal. som zvedavá čo bude, mi hovorila že budú dáke odbery zas

martina2001
23. mar 2011

Papuľky vy dnes máte áčka,či čo? 😀

lenuska20
23. mar 2011

@martina2001 😀 mala som oddychové poobedie, venčila som sa s kamoškou a jej drobcom 😀

kúpila som si ten babylove krém, takže oddnes preistotu krémikujem 🙂

lenuska20
23. mar 2011

inak zažila som aj taký menší stres dnes, ma taký chruňo skoro vytlačil z cesty, keby som nestrhla volant, tak sa zrazíme 😠

lubica69
23. mar 2011

Ahojte
No ja som tu len tu nikoho nebolo Síce je pravda,že sme boli po škôlke ešte von a dnu sme prišli okolo 18 až
@lenuska20 no to sa mne stáva na ceste často Furt nejaký blbec Tak natieraj
@martina2001 a ty si sa dnes ako mala?

martina2001
23. mar 2011

@lenuska20 preistotu krémuj, nič zato nedáš, len nech ti to pomôže. Ja som celý deň bola sama a predchvíľou sme došli z nákupu a aj najesť sme sa boli. Ježiš dávaj pozor, takých debilov milujem

martina2001
23. mar 2011

@lubica69 som vstala o dvanástej s postele psssst 😀

lenuska20
23. mar 2011

@lubica69 už som nakrémikovala, nádherne vonia 🙂 a vypýtala som si aj kartičku na zlavy a hned mi dala aj ten papier, čo s ním a s tehu knižkou potom prídem 🙂 no dnes bolo krásne, síce trocha fučalo, ale konečne teplo 🙂
@martina2001 no poviem ti, že nebolo mi všetko jedno, a ešte sa on rozčuloval, že som sa neuhla, pritom som si šla normálne v klude vo svojom pruhu, hajzloš jeden 😠 však hej nič za to nedám, a aj ked strie budú, aspoň si môžem povedať, že som spravila niečo preto, aby neboli...o dvanástej? pekne si si potiahla, len tak dalej 😀

martina2001
23. mar 2011

@lenuska20 ja som bola hore už pred 7mou, ale ležala som ešte, kukala som niečo na nete, pospala, kukla panelák a tááák krásny deň za nami, poobede som sa len presunula na gauč 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre