Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

skippy7
21. jan 2010

Konik mi ide strašne pomaly, aj vam? som z toho na nervy... 😠

diapozitiv01
21. jan 2010

ahojte no uz som tu,,
🙂

simasla
21. jan 2010

amelliej. - no právě v těhu by se opravdu neměl natahovat... třeba se mi chystá mrška - kdo ví... sakriš asi to půjdu ještě překontrolovat 😀

skippy7
21. jan 2010

Dia a kedy sa chystaš testovat? skorej alebo až ked bude mrcha meškat??? hmm? si dalšia adeptka januarova... 🙂

simasla
21. jan 2010

no tak jsem to zkoukla a většinu jsem nejspíš před chvilkou stáhla.. takže teď se to už nenatahuje, není to ani bílé ani čiré... a je to lepkavé 😀 co je to? 😀
dia - krásná ovulka 🙂

kitu
21. jan 2010

hej hej už aby bola- potom silnéééééé snaženie a potom // ako fixkou nakreslene- a ked sa nase... tak ich tam ozaj dokreslim 😀 😀 😀 😀 😀

simasla
21. jan 2010

ty jo kitu.. to už jsem si také říkala.. jak by bylo jednoduché vzít fixičku.. a udělat si radost 😀 .. takové blbosti mě napadají.. asi už jsme trošku snažilky zoufalky :D

catrin1
21. jan 2010

kocky ako sa zadava novy cyklus na fertility...neviem sa k tomu dopracovat..vdaka

diapozitiv01
21. jan 2010

skipy, ja som len 7 dpo, nechystam sa testovat, az 17DPO 😀 ked ma ovsem nepredbehne mrsina

ameliejulliette
21. jan 2010

Catrin - zadáš prostě do Menses intenzitu, a jakmile to už není jen Spotting, tak Ti to začne samo nový cyklus.

Sim - To znělo opravdu jako hádanka 😀

Dobrou noc holky, a ať je zítra dobrý den pro nás všechny, pátek, hurá!

simasla
21. jan 2010

Dobrou noc ameliej.
catrin - pokud už máš účet na FF - stačí zadat menstruaci - a on se vytvoří nový cyklus, pokud si vytváříš účet, tak se tě to ptá - kdyby ti to nešlo tak vlevo je menu tam je cycles a tam je start a new cycle a tím ho vytvoříš
dia - nebuď posera a testuj už 14DPO :D

josie3331
21. jan 2010

ach jaj, ja by som sa tak rada s vami bavila a sak nemam nic nove ohladom cyklu, nic ma neboli, tehotna nie som, ovulaciu este nemam, no nuda totalna....co by som vam asi tak napisala..mhhhm 😖 😀
ale ved vy sa urcite bez mojich prispevkov zaobidete, hehe 😀 😀

musim sa ucit a svitori mi

catrin1
21. jan 2010

dakujem ide mi to.. 🙂

catrin1
21. jan 2010

baby a este jedna otazka...chcem to meriat poriadne takze...dam si cas merania o piatej...a ked nahodou o tretej pojdwem na zachod mozem aj tak o piatej merat alebo ako to je potom?

simasla
21. jan 2010

když půjdeš na záchod nemělo by to zkreslit - chce to odsledovat jestli to mění teplotu, či ne...
poznáš časem a případně pak můžeš upravit a napsat si k tomu poznámku 🙂
jdu také spinkat.. tak dobrou noc 🙂

catrin1
21. jan 2010

dakujem..:o))
idem aj ja spat...dobru noc...o))

kitu
21. jan 2010

josiee prečo by sme sa zaobišli???? to čo ta napadá???? to asi to učenie na teba posobi tak bleee... už to zabal...

ani ja nič nove nemam stale čakam či dorazi ovulka a aj tak pišem a obťažujem okolite spoločenstvo svojimi kecami... a ved na to sme tu-či nie?aby sme si vedeli sem tam poradiť, sem tam o niečom duchaplnom pokecať-trebárs o // alebo o ovulacii a temam tomu velmi podobným... 😀 😀 😀 😀 😀

nech ti to dobre ide do hlavičky tie mudrosti, ja ked som sa učila na štatnice tak som občas behala aj s lievikom po dome že si tie mudre somariny nalejem do hlavy- ale to mi už hrabalo načisto- z tolkych somarín a cukru pravdepodobne... 😝 😝 😝 😝 😝

idem už aj ja buvkať tak dobrú noc všetkým

janka13ke
21. jan 2010

josie3331
mne tiež.....haraší.....som 5DC....a to čakanie..

..tento mesiac si idem prvýkrat kúpiť ovu testy, tak uvidim.....mavam 27DC, tak odhadujem, ze ovu by mohla byt 13DC (teploty nemeriam) kedy si mam zacat robit testy a ako fungujú? Deň pred ovu je čiarka najsilnejšia?

josie3331
21. jan 2010

lievik 😀 😀 😀
ach jaj, no musime riesit ovulku a // to je jasne....ale radsej by som riesila, ci to bude chlapcek alebo dievcatko, aky kocik kupit, kto je komu ako zle a tak...snad sa dockame....

tak dobru noc vsetkym

ameliejulliette
22. jan 2010

Jossie - piš piš, nebo Tě sežere myš 🙂 Myslím, že je to dobrý relax od učení 🙂 Chlapečky a holčičky a a jména pro ně a kočárky budeme řešit brzo, až se nám z hlav bude kouřit.

Mně dnes čeká mnoho kilometrů - budu furt běhat na WC kontrolovat, jestli se to špinění nějak zvrhlo nebo ještě ne - čekala jsem, že ráno už to bude jako obvykle jasná ms a zatím nic a teplota pořád nahoře.

http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8

Testuje někdo dnes? 🙂 Já chci další //, aby nás pozvedly na duchu, že to jako jde a není to jen fáma 🙂

simasla
22. jan 2010

Ahoj holky.. já jsem jen tak pro zajímavost testla - ale zase špatný test mi prodali.. v lékárně... jen jedna čárka
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

diapozitiv01
22. jan 2010

ameliejulliette, testuj,,,

catrin1
22. jan 2010

ahojte,...
amelie ty si podla mna tehulka... 🙂
mne sa mrcha rozbehla takze novy cyklus je tu...
bavili ste sa o nejakej pupalke to je co?

simasla
22. jan 2010

taky si myslím, že amelie je těhotná 🙂
catrin - alespoň že už ten dlouhý cyklus skončil, co ? je strašný to čekání na mršku, když nejde a přitom víš, dle testu, že těhu nejsi, viď? a pupalka - je prý dobrá na cyklus a hleník - také jsem o tom jen slyšela..

catrin1
22. jan 2010

simasla..no je to take na nic..keby som mala aspon klasicky cyklus 28 dni...tak to cakanie by bolo o nieco lepsie..predsa cakat 40-60 dni a cakat 28 dni je rozdiel... ☹
ja som zacala brat femi kvypky od vcera a rozmyslam nad tou pupalkou...asi si to kupim..dufam ze sa mi aspon o nieco skrati cyklus...

kitu
22. jan 2010

Ahojte kočky,

no podla mna tiež amelie je naša dalšia tehhulka a to špinenie je uhniezdovanie...

no ja budem zas večer testovať a šibne ma ak bude zas len jedna čiarka- lebo zajtra je 14dc a to by mala byť už ovulka a ak nebude to znamena že clostil nezabera... ☹
dufam že to tak nebude...
čo je to ta pupalka?

ameliejulliette
22. jan 2010

Holky, bojím bojím testovat ☹ Minulý cyklus jsem měla taky delší, 30 dní místo obvyklých 26-28, takže ms má ještě dva dny čas 😒 Podle FF dokonce 3 dny. No co vám budu povídat, cestou z práce jsem koupila jeden Mammatest 25 a jeden RapiClear 10, případně zítra ráno testnu, když se mi to do té doby nerozjede. Mám prsa jak melouny a bolí mě (to normálně až takhle před ms nemám, je to ale jediný možný příznak zatím...) Čípek nahoře, neměkne a neotvírá se. Kéž by tak zůstal.
Každopádně jsem si dnes koupila Femigard 🙂 Mám z něj radost. S ním už to určitě vyjde 🙂
A co Skippy, mé FF dvojče? 🙂 Kde jsi? Jak to vypadá u Tebe?

josie3331
22. jan 2010

tak mne sa v noci snivalo o tom, ze som bola tehotna....drzala som v ruke svoj ultrazvuk a obzerala si v zrkadle brucho, ze tam niekde je moje babo...najvacsie sranda bola, ze v sne som mala pekne vypracovane brucho co sa v skutocnosti neda povedat 😀 😀
inac zo vcerajsej skusky mam C a z dnesnej este neviem, bojim sa ze som nespravila 😅

lussynka
22. jan 2010

a čo študuješ josie?

janka13ke
22. jan 2010

ameliejulliette
držím palce pri testovaní...

jisie3331
blahoželám ku skúške 🙂 len tak ďalej....a nech sa sen naplní...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre