Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

diapozitiv01
27. jan 2010

Tak moje moto je:
ja a moja mrska
http://www.fertilityfriend.com/home/Diapozitiv
no hura do dalsieho cyklu 😀
Emily, no zatial to vyzera byt nadejne, tak nech sa vsetko vyvija ako ma 😉

Ameli,, vsetko bude ok,,,
😉

simasla
27. jan 2010

emily - jéé tak moc gratuluji, testík je určitě pozitivní.. tak tfuj, tfuj, tfuj.. ať je vše v pořádku
amelie - no tak dobrá zpráva je alespoň.. že to můžete zkoušet už nyní - a jak říkáš možná by bylo dobře tento cyklus tak jako vynechat nevynechat.. milovat se dle chuti, ale nehrotit to snažilkování 🙂 i když četla jsem někde, že teď jsi prý jak pohnojená zahrádka.. jako, že je velká pravděpodobnost otěhu hned další cyklus
dia - mrška hnus.. ale já ti závidím ☹ takže nesmutni.. takový krásný ovulační cyklus.. teď už to je jen otázka času.. třeba příště už to hned vyjde

anaxamon
27. jan 2010

ahojte, ja sa ospravedlnujem ze som dlhsie neaktualizovala tabulku ale nestihala som nejako to ponahadzovat...a teraz uz nemam prehlad, su nejake nove tehu?

ja dufam ze nam to vyjde, aj ked nic nie je este iste

www.fertilityfriend.com/home/anaxamon

makovicka53
27. jan 2010

ahojte ...pridam sa k vasej konverzaciii ak mozem...mam podobny problem...snazim sa otehotniet uz vyse roka..akurat moj priatel ma ist na spg...a mne dal doktor duphaston...tak som zvedava co bude dalej...chcela by som sa opytat jak to bezi na tom spg vysetreni dakujem.

ameliejulliette
27. jan 2010

Dia, děkuju, Tobě hodně zdaru do dalšího cyklu, ten minulý vypadá podle grafu hezky, tak ať je takový i tento, ale s jiným koncem 😉

Anaxamon, za to poctivé snažení 🙂 se snad zadařilo 🙂 Držím pěsti. Těhu teď bude Emily, i když se to už asi budeme všichni bát zakřiknout :-/ A doufám, že brzo to tu už propukne naplno, to mi neříkejte, že ne 🙂

Sim, pohnojená? 😀 No brrr 😀 Ale díky. Myslím, že tomu necháme volnost, ono to vůbec bude teď náročnější, milý mění tu práci, v pátek jde naposled, pak bude 14 dní doma a pak frrr daleko za hory ☹ (Tak nějak těsně kolem ovu 😀, tak možná na rozloučenou něco z lásky vyrobíme 🙂 )

ameliejulliette
27. jan 2010

Ty čárky na začátku řádku mě fascinujou... 😅

josie3331
27. jan 2010

ahojte, u mna nic nove, ovulacne testy som si nedokupila, tak na to uz tento cyklus kaslem....ked sa nezadari, tak potom nabuduci cyklus...

inak, co tak do tabulky pridat aj nas vek? ci nie?

anaxamon
27. jan 2010

rad aby som tabulku prerobila uz bez dni cyklu lebo tie dost mylia, skor by som tam dala vek ako pise josie

kitu
27. jan 2010

Hojte kočky,

no tak ja suhlasim- s tým vekom može byť- hned udavam moj-25 manžel 27- ak by bolo treba aj jeho...

ja som dnes unavená ako koň- mali sme den otvorených dverí- uf take niečo da zabrať... teraz mam chvilu pauzu a musim sa pustiť do pečenia- tak sa mi dnes nechce...ach ☹

emili blahoželam...

ameliejulliette
27. jan 2010

Kitu, to jsme měli minulý týden a byl to děs, DOD je pomalu má noční můra, ale tenhle letos už druhý jsem se na to vybodla a jela norální úplně hodinu, studenti byli zlatí, jeli jako draci a nikdo se na nás ani nepřišel kouknout, naštěstí 🙂 Co by tam taky viděl, jak se všem kouří z hlavy od přemýšlení? 😀 (Učím na gymnáziu, čili starší děti a mladší dospělé 🙂 ) Pečeš zas nějaký dortík? 🙂

Anaxamon - Mně bude letos 27. Snažení teda 6. A přdávám ten Femigard. Děkuji za aktualizaci 🙂

Všichni v práci jsou hrozně hodný, mají o mě starost, jak jsem včera odešla, že jsem vypadala hrozně, jsou zvyklí, že se směju a tak... Tak ještě nakonec všechny uklidňuju, že jsem ok 🙂 Ale je to hezký pocit 🙂

simasla
27. jan 2010

Tak koukám, že dnes byl v práci děs všude - ještě tu straším, ale už pomalu půjdu, jen jsem na vás ještě chtěla juknout... jsem úplně grogy a kdo ví, co mě ještě čeká - ráno jsem jela s poloprázdnou pneumatikou - nakonec jsem volala Jardovi v půlce cesty, že to je asi píchlé - ten za mnou přijel, objeli jsme 3 benzínky všude vzduch do kol zamrzlý, tak jsme na té třetí koupili pumpičku a doufoukal mi to ručně..a já nějak dojela.. 😅 Snad to bylo jen ušlé a né propíchlé. Jsem zvědavá, jestli budu muset foukat až dorazím k autu.
Tak zatím papa - doma se ozvu
anaxamon - mě i miláčkovi je 27 let 🙂

josie3331
27. jan 2010

ja 21, priatel 24 dik
ja som dnes riesila navrhovanie kuchyne, bude krasna ach ach 😀

ameliejulliette
27. jan 2010

Sim, to teda muselo být dobrodružné ráno 🙂 tak snad dobře dojedeš domů!
Josie, jů, takové skvělé "starosti", užívej si 🙂 Trošku závidím, my jsme kuchyň udělali velmi nízkonákladově, ale krásně teda... Zatím ale nejlepší se povedla vstupní chodba, o 1000% lepší než předtím 🙂 A možná tohle všechno k ničemu, pokud se v červnu budeme stěhovat... Ajaj, rok 2010, vám říkám, je to veeelkej rok 🙂

diapozitiv01
27. jan 2010

tak ja som tu ako stara krava 😀 ,
ja mam 29 a muzik 37

matamisi
27. jan 2010

ahojte....
emili gratulujem.... 😵
amelie to je dobre aspon mozte dalej snazilkovat a uvidis vo februari budeme vsetky tehotne 😵 😵 😵
emili to uz rozbehla,ta nam posle virusi....... 😉
a februar to uz urcite bude 😉 😉 😉

simasla
27. jan 2010

Holky tak už jsem doma, kolo vydrželo.. takže to vážně asi ušlo - tou zimou ráno jsme měli -22 :D
Dia - co to plácáš.. když tak gazela :D - no já mám co říkat - letos v srpnu mi bude 29 let :(... No na miminko už je opravdu čas..a jak říká matamisi - únor to jistí :D a nebo prostě tento rok to jistí..

catrin1
27. jan 2010

ahojte....tak ja som zacala uz vcera merat..zatial takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/2bfbb2
ako bi sa mi mala priblizne drzat teplota do ovulky??

matamisi
27. jan 2010

aj mne v juni uz bude 29 😲
takze biologicke hodiny mi uz pomaly odbijaju... 😒 ,ale ja verim,ze do leta urcite otehotniem... 😉

kitu
27. jan 2010

tak už mam hotovo- piekla som len korpusy, zajtra budem pokračovať dalej... manželík mi pomahal o 100-300...

catrin- no to je u každeho individuálne, napr ja- je sice pravda že ovulku som zatial nemala ale teplota 36,5 je u mna dlhodobo jedna z najvyšších 😀

simi teda to bol den, tak už len oddych,

baby mna už druhý den hnusne pichá v okolí laveho vaječníka, bojim aby sa mi tam nespravila cysta z toho clostilu-ked ovu nebola...žeby folik nepraskol a teraz ma tam straší?

simasla
27. jan 2010

emily327: ............................................ 1. mesiac.............. kyselina listova
simasla:.................................................10.měsíc snažení...........kontryhel, kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
diapozitiv:...............................................2.mesiac......................femi kapky, pupavka, kyselina listova, laska
http://www.fertilityfriend.com/home/diapozitiv
fomarik:..................................................4roky................ .......... momentálne len Babyplane
skippy7:..................................................2.mesiac po potrate v 27.tt ......................kys.listová
http://www.fertilityfriend.com/home/2c425b
kitu:.......................................................2.mesiac......................kys.listova,E-čko, duphaston-clostil,
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8b2e
josie3331............................. ................ 3.mesiac..........................Nahrin Narosan cucoriedkovy
elise......................................................2.mesiac..........................kyselinu listovu, viera
ameliejulliette.........................................5. měsíc...........................Calibrum Babyplan, kontryhel, fenykl
http://www.fertilityfriend.com/home/2be7f8
janka13ke..............................................6. mesiac po druhom potrate........Duphaston, (Fraxiparin - injekcie - 3 mesiace), kys. listová, vit. E
nela00..................................................1rok a 8mes.................femi kvapky, clostil 1x1
http://www.fertilityfriend.com/home/n
anaxamon.............................................1 rok a 6 mes..............bez
http://www.fertilityfriend.com/home/anaxamon
duratlicka..............................................1 mesiac......................kyselina listova
http://www.fertilityfriend.com/home/2c02b6
mscat................................Rok bez ovulace.......2měsíce snažení.....
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

Těhulky:

hhalina:.......................zřetelné //.........2roky a 3 měsíce snažení.......5 měsíců kys.listová + 6 měsíců ovu testy (manžel vitamíny E, selen, zinek, PROFERTIL).

catrin1
27. jan 2010

kitu vdaka no som zvedava na ostatne teplotky.. 🙂

simasla
27. jan 2010

holky hodila jsem sem grafy 🙂
a kitu - vždyť by to mohla být ovulka - jestli tě bolí vaječník a teplota jde nahoru.. pokud se udrží, nebo půjde ještě výš.. tak je to ovulka 🙂

kitu
27. jan 2010

a čo znamená taký nejako kremovy (aj biely ale aj priesvitný) hlien-tahal sa ako sopel...hm, v hlienoch sa teda nevyznam- vobec...ani v tom čipku- ja mam pocit že je stale jednaký...

simi ale dnes mi teplotka stupla- normalne sa čudujem že čo??? moje tohto - cyklove a v podstate aj celkove maximum, za 36,6 som ešte neprešla 😝 😝 😝 😝 o teplotach 36,9 alebo 37 si nechávam len zdát...

catrin1
27. jan 2010

kitu no to bi aj mna zaujimalo ten hlien..hlavne bi som chcela vedet co zanmenaju tie znacky na fertility...

simasla
27. jan 2010

no před ovulkou by měl být jako vaječný bílek - čirý a natahovací, nebo vodnatý - ale čirý.. Ten hleník jak ty popisuješ může být něco mezi.. že ovulka teprv bude, ale já ti kitu také měla takový hleník a ovulka nebyla já jsem to bílé v tom čirém hleníku - co se mě tedy natahoval tak na 10 cm mezi prsty - tak to jsem teď přisuzovala té ureaplasmě - jako, že na tom čípku něco je, tak to kalí tu čirost, ale nevím.. to se pozná, až to přeléčím ATB.
no a když máš nízké teploty - nemusíš dosáhnout až na 37 - stačí mít po dva dny za sebou teplotku vyšší jak 6 předcházejících alespoň o 0,2 - pokud jedna z nic není - musí být ta třetí ještě o 0,1 vyšší - takhle mi to vysvětloval Dr.
No a ty teploty se musí udržet nahoře přičemž jeden výkyv nevadí... ovulku nakonec potvrdí mrška - která dojde do 14-17 dní - LF je totiž vždy 14-17 dní narozdíl od folikulární fáze před ovulkou - ta se může protáhnout...

kitu
27. jan 2010

aha simi tak ty si ale mudra... teda ja sa v tom nevyznám asi vobec... teda, a ja som si teraz mzslela že čo ak su to tie manželove blchy- to nemože byť? po včerajšom keksíku...či?

simasla
27. jan 2010

no tak spermijky by to také mohly být 🙂

mirip
27. jan 2010

bielopriesvitný a ťahavý bud si tesne pred ovulkou alebo tesne po ovulke ale na hlien by som sa velmi nespoliehala ja si pamatám že nebol žiadny a aj tak boli na konci //, istejšie je každý druhý deň od toho cca 9dc do nejakého 18dc

kitu
27. jan 2010

no a je to vzriešené 😀 😀 😀

babz utekam saq troškupotulkať k mužíkovi , tak dobru noc vam všetkým a cavte zajtra

catrin1
27. jan 2010

jaaaj baby a co odporucate mne ked mam muzika doma len cez vikend..ma to serie lebo co ked bude ovulka cez tyzden a nebudeme spolu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre