Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
26. nov 2009

no holky, mám teď nějakou optimistickou náladu, takže chmury stranou a v lednu to tu bude samá těhule.. a bez řečí 😀

albi26
27. nov 2009

Ahojte babenky. Mozem sa k vam pridat aj ja? Povodne sme planovali zacat v novembri, ale okolnosti sa zas nevyvinuli ako sme dufali, takze to musime posunut, a vyzera to na januar, dufam, ze uz definitivne posledny termin.

simasla
27. nov 2009

Ahoj albi tak vítej 🙂. Copak vám do toho snaženíčka vlezlo? A přeji krásné snaženíčko 🙂

albi26
28. nov 2009

ahoj simasla. Dakujem za privitanie 🙂 Noo, najprv sme to odkladali kvoli robote, a ked uz to vyzeralo, ze november, tak sa mi objavili nejake zdravotne problemy, ktore treba najprv preliecit, a snad ten januar uz budem fit, a mozme sa do toho pustit. A drzim vam vsetkym palceky, aby sme uz od januara preberali svoje tehulkovske pocity

mscat
28. nov 2009

ahojte..tak můžem i já se přidat?? 😉
myslela jsem,že když mi konečně dorazila ovulka v listopadu tak na to hupsnem už v prosinci a zadaří se 🙂 ..ale přítel je pracovně 3 týdny pryč tak spíš to vidím že určitě to bude v lednu 😉 😉
držím všem pěsti! 😉 😉

albi26
28. nov 2009

ahoj mscat. Aj ty si tu nova, vitaj 🙂 Aj ja som sa len vcera pridala. Drzim ti palce, aby to sa vam to v tom januari podarilo aj tebe

mscat
28. nov 2009

albi26:děkuji 😉
noo..říkala jsem si že určitě v lednu hej..když tento měsíc nějak na mě nemá kdo skočit 😀 😝 leda až od 15tého prosince...zatím netuším kdy dorazí ovu tak uvidíme 😉

a co vy?jak dlouho se snažíte?od toho listopadu jen? 🙂

albi26
28. nov 2009

my sa zatial nesnazime. povodne sme sa chceli teraz od novembra, ale ako som pisala, mam teraz nejake problemy, tak ked sa preliecia tak sa na to v januari vrhneme 😀 A som strasne zvedava, ako nam to pojde. Mam kamosku, ktora sa snazia uz 2 roky a nic ☹ . Tak dufam, ze u nas to pojde bez problemov, pevne verim.

mscat
28. nov 2009

aha 😉 tak at se vám teda zadaří co nejdříve 😉
to mě ted po půl roce dorazila ovulka konečně 😅 a i menstruace.tak doufám..že už nabíhám na normální ovulační cyklus..a dlouho ho mít nebudu a bude mimi 🙂
noo..holky v grafech kam chodím..tam se snaží i 10 let už.nebo 6let.což teda veeelmi obdivuji.
a potom jedna i 3 roky už a nic.a to se první zadařilo hned.

takže ted taky pocituji že pořídit mimi někdy jen tak lehce nejde 😝
ale doufám že vám to pujde dobře 😉

albi26
28. nov 2009

a mala si nejake zdravotne problemy, ze ti az po pol roku ovulka a menstuacia dorazila az teraz. Drzim palce, aby mrcha dlho nebola, aby sa 9 mesiacov neobjavila 😀
To musi byt hrozne. Tolko rokov sa snazit, a bez uspechu. Neviem, ale fakt to je tak, ze to nie je az take lahke. V mojom okoli je dost bab, ktore maju problem. Noo, ale musime mysliet pozitivne a verit, ze nam sa to vydari. A tak to aj bude!! A mozem sa spytat, kolko mas rokov?

albi26
28. nov 2009

mscat, akurat som si pozerala trosku tvoje fotecky v albume a Adrianko je veeeelmi zlatucky chlapcek

mscat
28. nov 2009

noo..mám 22 🙂 asi málo že? 🙂 😀
ale jelikož už mám téměř tříletého diblíka..tak se cítím někdy na 40 😀
a druhé si moc přeji a malý taky pořád mluví o miminku,že si koupíme 🙂

a nebylo mi dopřáno těšit se z miminka i s druhým biologickým rodičem 😅 ..tak ted se toho nemůžu dočkat až se budem těšit spolu 🙂
všichni tři teda 🙂

určitě se vám zadaří 😉já zase mám kolem sebe plno maminek které problémy ani snad neměli vždy otěhotněli hned když jsi usmysleli že chcou druhé...a před půl rokem mě nakazili 😀

zdravotní problémy jsem až tak moc neměla..spíš jsem měla jako antikoncepci injekci depoprovera.
a ta má dlouhodobé účinky-brání až rok ovulaci 😝
a ty mi docela udělala paseku s menstruací,s ovulací a se sliznicí která byla stále velmi nízká 😝

mscat
28. nov 2009

albi:jéé moc děkuji 🙂
možná na pohled 😀 jinak víš co je to za raubíře.. 😅 ten mi dává extra školu 😝 😀

a to je hezčí..u vás se říká Adrianko?Aďo..tak nějak.
to je pěkné..u nás to nejde nic moc pozdrobnovat 🙂
většinou je to Adrušák nebo mu říkám Adrušeno když mě v obchodě neposlouchá 😀

albi26
28. nov 2009

noo, tak ty si mladuckaaa. Vam sa iste podari rychlo. Ja mam uz trosku viac ako ty, tak snad to nebude problem. To je zaujimave, o takej forme antikoncepcie som nejak este nepocula. Noo, tak to sa potom necudujem, ze ti to narobilo trosku chaos s menstuaciou, ked to ma taky ucinok, ze rok nemas ovulaciu. Tak nech je to uz teraz v poriadku, a nech sa podari hned na prvy sup hned v januari.
Noo, Adrianko, Ado, Adusko... tak sa u nas hovori. A je to pekne meno.
Tak mas co robit pri malom. Ma take sibalske ocka,vytera, ze je to maly vymyselnik 😀

mscat
28. nov 2009

..noo to mi říkal i dr ře jsem mladá že by se to mělo dát do pořádku a mělo by se podařit.ale...tak já si ani nemyslím že to je věkem..jako jasné že mladší asi mají větší šanci že je u nich vše v pořádku a jsou plodní 😅
ale já si zase myslím,že je to víc na prd,když už bylo do mě vrtané víš 😅 ..jako že ten porod,,měla jsem něco i s čípkem.potom i 3x zánět dělohy po císařáku..takže tak..myslím že je to individuální prostě 😉

můžu vědět kolik máš ty roků? 🙂
jo no..ta injekce to jsem se dozvěděla až potom že je to pěkné svinstvo totiž. 😝 dost žen potom mělo problémy s otěhotněním.tk já čekala rok na tu ovulaci..což přesně po roce opravdu nečekaně dorazila 🙂
a děkuji..tak snad se podaří 🙂
Ado,Aduško..to je pěkné..tak ono to je vlastně slovenské jméno.. 🙂 já chtěla něco co tady nemá každý víš..nejsem moc pro typická jména česká..klasika..Lukáš,Tomáš,petr,pavel,Martin,Michal..tady toho je...
a Adrian široko daleko jen ten můj 😵
jo to je pořádný výmyselník 😀 on už když se narodil..tak má mamka říkala že teda ten má očička jako pěkný vykuk.a už ve dvou měsících se řehocal každé lumpačině co jsme na něj dělali..tak šlo poznat už tehdy že bude pro každou špatnost.a teda že je to sígr ted 😝 😀
to co on mi dokáže vyvést během 5ti minut po baráku když mám nějakou práci..hmm..to je síla teda.a do postele ho naháním ještě aj po 10té večer..on prostě ne a ne se zarazit unavit a spát 😅

simasla
28. nov 2009

ahoj holky 🙂
mscat: ty jsi měla problémy s ovulkou? já jen že jsem tento měsíc musela na vyvolávačku, jinak bych to asi nedostala - ovulace nikde a to jsem začala první měsíc s BT.. no a zrovna takhle blbě to vyšlo...doteď byly cykly pravidelné i když trošku delší spíš 35 dní... no a najednou nic.. tak teď už snad do 12 dnů mrška přijde a budeme moc pokračovat ve snažení.. snažíme se od dubna 2009

Jinak máme žádanku do Gennetu na spermiogram, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

mscat
28. nov 2009

simasla:my se taky snažíme od dubna 09. 🙂
teda snažíme nesnažíme že..když ovu byla až ted a přítel stejně ani moc není doma.takže 😝 😠 🙂

a jakto,že si najednou neměla ovu a ms 😕 😝

jj já neměla ovulaci půl roku.a ted sama od sebe dorazila vlastně 7 měsíc dorazila 😅 😝
vážně nečekaně...
hodím graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

ten dlouhý.vlastně jsem byla u dr na konci září..ten mi řekl že mám stále velmi nízkou sliznici a to jsem byla po lécích které by ju měli spravit trošku.abych měla menstruaci.noo a odešla jsem s tím že tomu necháme chvíli volný průběh a pokud nedorazí ms do měsíce mám přijít a pokusíme se to zase nějak léčit a popřípadě dáme léky na ovulku.
no..ms nedorazila..já k dr nešla že počkám ještě co a jak.se mi ani nechtělo.ani bt se mi nechtělo už měřit..vidíš sem tam už pauza v měření 😅 noo a pak najednou začla teplota stoupat a byla z toho ovulka..což teda pro mě šok 😀
a nadšení samozřejmě..a pak dorazila i ta ms ..tak ted už jsem snad naběhla na normální cyklus doufám 🙂

mscat
28. nov 2009

jo jinak ten spermiogram...to mě zajímá.to jak tam chodí nebo jak se vyřizuje kolik to stojí a podobně 😉 děkuji

protože když se nám nezadaří teda my samozřejmě věříme že v lednu ano 😀 😉 tak ale jsme domluveni že můj si tam zajde at zbytečně třeba nečekáme na zázraky. 😅

simasla
28. nov 2009

no fííha to sis počkala - to já jsem nevydržela a asi 54 den jsem šupajdila k doktorovi - ukázala jsem mu graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9 řekl, že je to divočina, udělal mi UZV - zde vše vpořádku a vzal mi krev na horm. profil - kvůli štítce - volala jsem na výsledky a také byly vpořádku, tak jsem si skočila na injekci Agolutinu a teď už čekám, kdy dorazí mrcha. Dohodli jsme se, že příští cyklus budu měřit v pochvě - což je prý přesnější a dal mi žádanku na spermiogram pro miláčka - no já si totiž volala do Gennetu v Praze a tam mi řekli, že pokud mám žádanku hradí ZP a pokud ne tak to stojí Kč 1000, tak jsem si nechala napsat žádanku. No teď se tedy uvidí, zda to u mě byl pouze výkyv nebo ne- to už ale budeme mít i výsledky ze spermiogramu. Nicméně říkal pan doktor, že to v mém případě, pokud by byl problém bude nejspíš problém s uvolňováním progesteronu.

mscat
28. nov 2009

ouuuu..to teda vážně divočina..fíha...a to jsem si myslela co mám já 🙂 😉
tys měřila kde..v ústech?
aha...takže žádánku..hmm?a vlastně to má nárok každý na tu žádanku nebo když je někde nějaký problém..nebo se pár dýl snaží?
mě už se dr.totiž taky zminoval o tom,že by jsme přítele poslali na spermio.ale s tím jsme se dohodli,že až teda bude u mě vše v pořádku tak až pak tehdy je ochoten tam jít.je z toho nervozní 😀 teda a já mám z toho naopak strach. 😝

no počkala jsem si 😅 já vlastně nečekala žádné zázraky..jelikož mám vlastně už toho malého tak ono to nějak rychleji letí a člověk nemá ani čas nad tím tak přemýšlet nebo létat k dr.jsem se prostě na to vykašlala s tím..že v listopadu to bude rok po té poslední injekci.a tudíž by mě měla dorazit snad už ovulace..a ono fakt ejhle...stalo se 😵 pak teda i pořádná ms..tak jsem si řekla...hmm tak snad už nebude ani ta sliznice nízká.tak se pokusíme zatím snažit bez pomoci a po novém roce bychom kdyžtak řešili dál.to spermo a a mou sliznici jak je na tom 🙂

josie3331
28. nov 2009

mscat- tak som si pozrela vase fotky a ste krasny par, kolko ma manzel rokov? vyzera byt podobne stary ako ty 🙂 a maly je teda nezbednik, ale v zivote sa urcite nestrati 😀 po kom je vlastne taky blondavy? zeby je od susedov? 😝 😀

mscat
28. nov 2009

josie: 🙂 jéé..děkuji moc 🙂 přítel 😉 má 24..jsme přesně o dva roky od sebe 🙂
jo to ano..to on se určitě neztratí.. 😀 to je zase dobře na dnešní dobu 🙂 on se vůbec nese...e 😀
tak po kom je blondatý? 🙂 tak já jsem v pěti letech byla úplně kudrnatá blondýnka ještě víc jak je ted on 🙂
ale jinak to asi bude mít spíš po biologickém..sploditelovi tak..správné slovo 🙂 😝
ale ted už má vlásky spíš oříškové takové dost tmavší..a hustotu vlasů má díky bohu po mě 😀

mscat
28. nov 2009

jinak ale neslyším nic jiného než že je celý tatínek (můj přítel) 🙂 a že ze mě nemá vůbec nic.jako např.v obchodě nebo když se s někým potkám a neví co a jak 🙂

tak docela sranda jak můj k tomu přijde že 😀 😀 ale moc ho to těší..oni jsou proti mě spiklenci 😅

simasla
28. nov 2009

mscat: já měřila opravdu v ústech... od nového cyklu začnu tam dole... a žádanku jsme dostali, protože jsem si o ní řekla 😀 😝 ale jinak jí dávají, když se nějakou dobu už snažíte - je totiž nejjednodušší otestovat nejdřív chlapa a můj skoromanžel se tomu nebrání - jen mi řekl, že musím jít s ním mu pomoct 😀 trošku mě to vyděsilo... tak jsem mu řekla, že jako podpora s ním půjdu, ale až do odběrové místnosti neeee, že bych měla nervy, že mi to nepůjde, přeci jen to má v ruce on líp než já 😀

albi26
28. nov 2009

caute, tak som sem nakukla zas

xena1
28. nov 2009

ahojte....mozem sa pridat?

albi26
28. nov 2009

ahoj xena1 vitaj, pod medzi nas 🙂

xena1
28. nov 2009

dakujem som tu.... 😎

simasla
28. nov 2009

čaute ženy, jak se dneska máte?

albi26
28. nov 2009

vy uz snazilkujete, alebo zacinate az v tom januari?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre