Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

catrin1
13. feb 2010

skippy vdaka...no som trosku kludnejsia teraz... 🙂

josie3331
13. feb 2010

napada ma otazka.... suvisi s vyskou hCG aj to, ze mam iba jeden vajecnik? 😉
a ked ma test citlivost 25, tak ten 30 DC by mal ukazat uz pekne viditelnu ciarku ze

skippy7
13. feb 2010

josie...a mavaš ake cykly,28-dnove?....ak ti teda meška už,tak nejaky naznak druhej čiarky by tam už mohol byt....
to,že maš iba jeden vaječnik podla mna nesuvisi s vyškou hcg....

elise
13. feb 2010

skipy 😀
dnes mrcha slabne a mohla by zoslabnuť na celých 9 mesiacov 😀 ideme na dalšie kolo 😀
dnes budeme poobede ked sa luky zobudí robiť karamelové rezy alebo tortu uvidíme kam to vylejeme či do plechu to cesto na korpus alebo do tortovej formy, plnku budem robiť z uvareného salka sa mi už chladí, som zvedavá či sa mi podarí 😀 takto by sme boli na valentína vybavený 🙂 😵 manžel má konečne zajtra jeden den voľna tak konečne budeme cez víkend všetci spolu😉
luky dnes v noci vracal od poljednej sme boli v pohotovosti sme len periny prezliekali, na nočník šiel aspon 10x že ho bruško boli sa stažoval ale ráno ešte vypil čajík a potom papal jablčko, z rohlíčka 2 hryzy a hov§dzí vývar so slýžikmi iné nič nechcel v pondelok nabieham kupovať ovu testy lebo minulý mesiac som nestihla ponukali mi tie drahé a v práci toho bolo kopec.

skippy7
13. feb 2010

no Elise, jake dobroty ty vypekaš,mnaaam,že karamelove rezy.....ja som zvedava,či sa dokopem niečo upiect,mm nie je doma...
maly mal asi nejaku črevnu virozu nie?....
tak hor sa do noveho cyklu 😉

josie3331
13. feb 2010

skippy dakujem
mam 28 dnove cykly....

a nic tam teda nebolo a neskor sa na to pozriem a vidim tam uplne slabu ciarku, ak sa mscat nenahneva, tak pouzijem jej test za priklad....ten uplne jej prvy, co som vravela, ze tam vobec nic nevidim, tak asi taka ciarka....no netusim co to je, priatel ma narychlo prisiel pozriet a ukazala som mu to a videl tam aj on tu ciarku,tak netusim co to je...

skippy7
13. feb 2010

josie, počkaj ešte ,ked nedorazi mrcha, sprav ešte test, tak v pondelok-utorok, hcg by mohlo byt vyššie ak teda....
držim palce !! 😵

josie3331
13. feb 2010

v utorok mam jediny den volna v buducom tyzdni tak rozmyslam, ze ak by nedorazila, tak by som sla doktorovi....ci myslis ze by to bolo skoro...
a v nedelu lekarne zatvorene, tak neviem neviem..... ale ak by ta mrcha nakoniec teraz dorazila, tak by ma fakt nastvala...uz by som vedela, preco ju nazyvate mrcha 😀 😀

skippy7
13. feb 2010

josie...v pondelok kup test,v utorok rano si ho spraviš a uvidiš.....doktor tam ešte nemusi nič vidieť,pripadne len nejaku bodku, ale by ti mohol zobrat krv a z toho sa zisti hladina hcg.....
bude dlhy vikend čo ?? 😀

josie3331
13. feb 2010

no tomu ver a este v praci....aj pondelok....no hroza pomysliet....
vzdy trpnem ked idem na WC 😀

kitu
13. feb 2010

vecernica- ja ho mam dnes druhý den- ako ho berieš? prvý cyklus som ho mala len jednu tb denne a teraz mam dve, ale už dnes ma bolií pravý vaječník - tak ako minulý cyklus pri ovulke ...

len sa mi to zdá dosť skoro- ved dnes mam len 6dc ale aj teplotka mi vyskočila na 36,6 čo je u mna tak skoro poovulačná teplota... tak som teraz v čistom pomykove... asi večer testnem... aj ten čipok sa mi zda nejaky mäkší može to byť tým clostíkom???

catrin- ono je to možne že sa zadarilo, napr. my sme boli s vadelkou na tom takmer trovnako- 2 dni pred ovu sme snažilkovali, vadelke to vyšlo a nam nie...tak treba veriť....

ameliejulliette
13. feb 2010

Catrin, viděla jsem nejeden graf na FF, kde snažilkovali 5 dní před ovu, a to koukám zásadně na těhu grafy 😉

lussynka
13. feb 2010

Skippy, ale tvoja teplotna krivka vyzera velmi dobre 😉

ameliejulliette
13. feb 2010

A my mninulý měsíc vlastně taky dva dny před ovu...

Josie, minimálně Ti Dr. nabere krev a budeš vědět najisto. O čárkách po limitu jsem taky četla a většinou to těhu bylo, i když výrobce uvádí, že takto pozdě odečtený výsledek je neplatný... Taky jsi mohla mít třeba ovulku nějak hodně pozdě, ne? Tak bys byla ještě málo DPO... Chápu úplně ten pocit pokaždé čekat, jestli na Tebe na WC vykoukne červená :-/ Držím pěsti.

Já taky peču, budoucí tchán má narozeniny, tak budu testovat první recept na svatební dort 🙂 Ale na Elise nemám, se salkem teda rozhodně nejsem kamarád, vždycky to dopadne blbě 🙂

skippy7
13. feb 2010

Lussy...aj minule krivky vyzerali dobre.... 😀 ...a prdko z toho, takže som v klude

lussynka
13. feb 2010

Baby, ten môj chlap je totalny pesimista...podla neho sa nam este nemohlo zadarit babeno, lebo vacsina ludi sa snazi ovela dlhsie ako 5 mesiacov, takze si nechce robit zbytocne nadeje...no nezabili by ste ho 😠

josie3331
13. feb 2010

mne povedal este pred par dnami, ze pochybuje, ze sa podarilo, lebo sme sa nemilovali az tak casto....no ale sak to nezavisi ako casto, ale ci v tej spravnej dobe 😉

lussynka
13. feb 2010

Ach tí chlapi! Poslednú nádej nám zoberú 😀

lussynka
13. feb 2010

Ale zabudla som dopísať, že my im to ukážeme!!!! Až sa budú čudovať toľkým čiarkam 😀 ////

josie3331
13. feb 2010

fiha, musim si kupit asi iny test aby mi ukazal tolko ciarok 😀

ameliejulliette
13. feb 2010

Josie, Lussy, nějaký pruhovaný asi 😀

josie3331
13. feb 2010

😀 😀

inac uz davnejsie ma zaujima, amelie ty mas dost zaujimavu fotku, pri akej prilezitosti bola fotena? 😎

ameliejulliette
13. feb 2010

Ležím na jakémsi molu nad krásným horským jezerem 🙂

josie3331
13. feb 2010

a co ti je take smiesne

ameliejulliette
13. feb 2010

😀 Horní půlka těla nad vodou a strach, že tam žuchnu, kamarádka mi přidržovala nohy a kamarád fotil 🙂 ... To já se řehtám blbě všemu...

josie3331
13. feb 2010

😀 😀 no pekne uz mam predstavu

ameliejulliette
13. feb 2010

Vyrábím svatební oznámení, už asi pátou verzi, pořád nejsem s nápadem spokojená 😠 Ale je to super, včera mi takhle uteklo odpoledne a večer, příjemně při kreativní činnosti a učení se práce s novým prográmkem... No musím si zvykat na podobnou osamělou zábavu 😀 Milý v pondělí ráno odjíždí...
Večer vyrážíme na šipky nebo kulečník, hurá (cestou omrknu kabelky, co jsem si dopoledna prohlídla jen v letu - jak dlouho vydrží vaši chlapi v obchoďáku? 😀)

elise
13. feb 2010

amelie môj 15-20 minút ale potom musíme ísť a neznáša ked chytám tovar a pozerám on príde hodí do košíka ide k pokladni a prchá 😀 😀 😀

josie3331
13. feb 2010

s mojim chlapom sme na to podobne....tiez asi tak, ze moc nepozeram a skor schytime a ideme prec...

amelie a potom mi posli v sukromnej sprave nejake dalsie odkazy na sperky, nech to mozem co najskor objednat.....dik 😎

inac moje telo sa este drzi...ziaden menzes

kitu
13. feb 2010

baby no moj chlap- tak ten si praveže stale mysli že už sme mimi vyrobili... stale moce že a čo ak nahodou tam už je malý kiminko alebo kiminka.... 😀 (kimi -pracovné meno prípadného potomka, to ako od kimi rajkonen- hadajte kto vyberal??? 😀 )

a tie obchody no mangel by nakupil všetko pri prvom regali... alebo mi ujde s košom dakde preč a ked tam chcem niečo hodiť tak ho musim stale hladať po predajni... ako v tescu sa pravidelne navzájom straceme 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre