Oulácia bez výtoku, alebo je to tehotenstvo?

mitasovajarka
15. mar 2019

Dobrý deň, prosím vás chcela by som sa opýtať.mozno to je blbá otázka:len teraz mám plodné dni len nemám žiadny výtok a ani žiadne príznaky.len menšia otázka či môžem byť náhodou tehotná, preto nemám výtok a ani žiadne príznaky plodných dní.Ďakujem

ja197
15. mar 2019

@mitasovajarka a ako vieš že máš plodné dni keď nemáš ani bolesti ani výtok? podľa aplikácie ? Ak si v strede cyklu tak na 99.9% tehotná niesi keďže si ešte nemala ovuláciu, jedine že by si ju mala po ms

mitasovajarka
autor
15. mar 2019

@ja197 áno podľa aplikacie , používam ju dva roky a doteraz bola presná.a posledný rok sa snažíme vo bábätko preto sa tak sledujem

lucka12399
15. mar 2019

@mitasovajarka ja som praveze na zaciatku tehu mala silny vytok.. ale kazde tehotenstvo je ine no..

ja197
15. mar 2019

@lucka12399 ak si mala normálnu ms tak tehotná nebudeš...stáva sa bežne že jeden cyklus sem tam u ženy býva anovulačný, možno to tak bude u teba teraz...alebo sa len jednoducho ovulácia posunie na neskôr, čo sa môže tiež kľudne stať vplyvom akýchkoľvek vecí naokolo 😊

mitasovajarka
autor
15. mar 2019

Ďakujem vám za odpovede.Zas sa nemôžem tešiť,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre