Ovulácia a tráviace ťažkosti

22. júl 2020

Ahojte 🙂
Baby, prosím Vaše skúsenosti, postrehy. O bábätko sa snažíme dva roky, čiže presne viem kedy mám ovuláciu atď. O tom ale reč nie je 🙂 Späť k veci - spozorovali ste niektorá na sebe, že v čase ovulácie trpíte tráviacim ťažkosťami, neustálym pocitom plnosti, nadúvania (vyzerám ako v 6 mesiaci) ? Čo by tieto javy mohli spôsobovať?
PS: neužívam žiadne lieky, užívam len čistý inozitol ale nebude to z neho, keďže tieto problémy som mala aj predtým.
Ďakujem za každý príspevok.

noemikatka
22. júl 2020

Tiež to mam tak isto a to lieky neberiem žiadne počas ovu som nafúknuta ako 4mes tehu🙈

autor
22. júl 2020

@noemikatka ja som už z toho zúfalá. Je mi skvele kým sa nenajem 😰

erikissima
22. júl 2020

Aj ja to tak mávam 🤦‍♀️ Vraj je to normálne, aj keď nepríjemné

zuzka251
22. júl 2020

to sú účinky najmä progesterónu😉

majamat
22. júl 2020

ano mavam to. az taku bolest, vacsinou na pr. strane, tiez akoby som mala zapchu, na malu chodim casto a po troske. cele to moje rucho ej vtedy take divne. -

miskanathan
23. júl 2020

Ahoj. Ja mam to iste v case ovu. Brucho na 5 mesiac a netravi mi ale vobec.

autor
23. júl 2020

Baby, ja začínam byť z toho zúfalá. Cítiť sa ako nafúknutý slon nie je nič moc 😢. Niekde som tiež čítala, že tieto pocity sú následkom pôsobenia hormónu progesterónu. Ja mám konkrétne o niečo nižšiu hodnotu ako “normál”. Tak ako to je?

majamat
24. júl 2020

veru netusim ako to je, PMS som mavala uz kedysi,a j ked sa to trochu meni, no Progesteronu som mavala zrejme dost, lebo som otehotnela 2x a hned prvy cyklus. a sice 2x to skoncilo ako MA, ale 1x v pohode. tak neviem.

lolinecka888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre