Ovulácia alebo zdravotný problém?

tina2213
28. júl 2019

Ahojte baby. Som 10 dní po kyretazi ( miss abort) nemám žiadne problémy bolesti ani krvácanie. Ale dnes sa cítim ako počas ovulácie pred tým tehotenstvom. Je možné že tak skoro po kyretazi môže byť ovu? Vždy pri ovulacii som cítila také teplo v tele ako pri zvýšenej teplote a samozrejme hlien vytok. Neviem ci to teda je ovu alebo nejaký zdravotný problém 😏

mondolina
28. júl 2019

Môže ísť o ovulaciu. Prečo nie.

mondolina
28. júl 2019

Veď niektoré boli znova tehotné do mesiaca po zákroku.

tina2213
autor
28. júl 2019

@mondolina tak to ja asi nechcem, aspoň do prvej ms počkať ale bolo by super otehotnieť tak skoro. Len mám strach ze cyklus bude rozhadzany a nebudem poznať svoje telo ako predtým. Tak preto sa pýtam na tu ovuláciu ze ak je to ona tak to je fajn ze mam rovnaké pocity ako predtým

mondolina
28. júl 2019

@tina2213
Ja som mala kyret 7.6, a prvá menštruácia mi prišla presne podľa kalendára, akoby tie skoro tri mesiace bez nej ani neboli, teraz čakám druhú tak uvidíme.

tina2213
autor
28. júl 2019

@mondolina aj sa už snažíte?

mondolina
28. júl 2019

@tina2213
Hej po prvej ms

tina2213
autor
28. júl 2019

@mondolina tak držím palce 😉

mondolina
28. júl 2019

@tina2213
Ďakujem aj Vám ♥️

nevludna
28. júl 2019

@tina2213 kludne to moze byt ovu. Kyretaz je ako take kramy, takze po nej zacina novy cyklus😉 tiez som po 28 dnoch dostala prve kramy, ako pred tehotenstvom.
drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre