Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ovulácia na 35. deň cyklu

Ovulácia
stevvvka
18. okt 2015

máte niekto skúsenosť s tým, že ovulácia nastane až 35 DC? myslela som si, že mam anovulačný cyklus, nízke teploty, a 35DC sa z 36.2 stalo 37.5 a ďalší deň 37....nechce sa mi veriť, až si nahováram, že som chorá a čakám, kedy ma rozbolí hrdlo....

paskolinka
19. okt 2015

@stevvvka kludne moze byt, ale moze to byt aj choroba, uvidis 😉

bosoriak
19. okt 2015

@stevvvka Teoreticky moze byt, ale ovulacia v takyto neskory datum moze znamenat nejaky hormonalny problem. Ak je to jednorazovo, neriesila by som. Ak je to pravidelne, isla by som k lekarovi.

stevvvka
autor
19. okt 2015

@bosoriak praveze mam hormonalny problem, zacala som brat prasky, neviem, ci zaucinkovali uz prvy mesiac...lebo som mavala strasne dlhe cykly, a niekedy aj anovulacne

lutziy
19. okt 2015

ja som mavala okolo 21dc a neskor... pohohlo mi ked som pila alchemilku...posunula mi na cca 15dc...

bosoriak
20. okt 2015

@stevvvka Tak to uvidis, meraj dalej a zistis, ci to bol len vyskok alebo skutocna ovulacia. Ak beries lieky, tak to samozrejme mohlo byt.
Este k alchemilke: vela zien si ju pochvaluje, vela z nich aj pomohla, mne ale predlzila cykly na 45 dni, takze na kazdeho asi ucinkuje inak.

maria1312
4. nov 2015

Babi aj ja som asi mala ovulaciu na 35dc to bolo presne minuli týždeň v pondelok mala som špinenie a kus krvavý s večer som si spravila ovu test tak som mala jednu silnú a druhú slabo čo to znamená prví krát som si robila ovulačni test máte skúsenosti snažíme sa mať bábätko

Tu začni písať odpoveď...

Odošli