Ovulačné bolesti a prasknutie folikulu

rocherre
4. júl 2021

Ahojte, chcem sa opýtať, ako to je s ovulačými bolesťami, v poslednej dobe ich mávam každý mesiac, aj teraz mám už od včera poobedia bolesť na pravej strane, kríže aj bok ma boli. Zaujímalo by ma kedy praská zvyčajne folikul. Po bolesti, pred bolesťou, počas? Myslela som si ze bolesť je následkom prasknutého folikulu, ale nedarí sa nám otehotnieť keď sa tým riadime. Ďakujem

gabikane
4. júl 2021

mám pozitivnu skúsenosť s bylinnými vložkami čo sa PMS týka, a riešia veľa problémov čo sa tyka ženského zdravia, vrátane podpory otehotnenia

rocherre
autor
4. júl 2021

@gabikane môžem vedieť značku?

lenka273
4. júl 2021

@rocherre ahoj, toto by aj mňa zaujímalo. Trochu si teraz sledujem ovu, lebo by sme chceli tretie . Po dvoch chalanoch konečne dievča ….len mám to brutal pohyblivé a aj hlien a všetko sa dosť meniace…. Chalani boli v podstate na prvú šupu. Babu sme už pár krát skúšali, ale asi vždy skoro a ovu prišla asi neskôr…. Skúšam aj ovu testy … tento mesiac som trafila vrchol ovu podľa testu o cca 12 tej (piatok)aj chuť na sex som mala veľkú čo je u mna dobrý znak. Aj bolesť vo vaječníku na ľavej strane som cítila a trochu aj na pravej strane ku večeru. Po 22hej sme mali 2x sex. Ráno o 8mej (sobota) ešte ovu test pozitívny čiže ovu ešte neprebehla. Chuť na sex už nie taká výrazná …. Vaječníky som ešte cítila aj sobotu, nedeľu po obede už zakalený hlien. Ovu testy si držali aj druhú čiarku ešte tmavú aj keď som ich už brala za negatívne. Pri inom cykle som mala po pozitívnom ovu na druhý deň iba jednu čiarku … Ja už fakt neviem, kedy to u mňa prebehne a ako to naplánovať, aby to bolo 3 dni pred ovu…. Ak sa teraz zadarí a zas chlapec ma porazí…. Prvého sme spravili 19 dc, druhého 25 dc, a teraz to bolo 18dc ak niečo …

rebsina
4. júl 2021

Mna bolieva vaječník a celé brucho 14 DC ale ovulacia prebehne až 20dc vzdy

rocherre
autor
5. júl 2021

No je to celkom veda s tou ovulaciou, odhadnúť kedy prebieha. Včera uz večerom ma nič nebolelo a dnes odrana celé podbrusko a kríže. Ja si bazalnu teplotu nemeriam, ale bola som 4x na folikumetrii, takze mi doktor presne povedal kedy dôjde k ovulacii, kedy sa snažiť, aj liekmi a injekciou sme to este podporili a ani raz to nevyšlo. A práve keď vravel ze bude ovulacia, presne v tom čase nastali aj bolesti, tak som si to vždy spájala s prasknutím folikulu, ale nič. 🤷‍♀️

rocherre
autor
5. júl 2021

lenka273 držím silno palce aby ti vyšlo a podarilo sa dievčatko 😊

gabikane
8. júl 2021

@rocherre tiande... je viacej druhov, ma to určitú postupnosť, v prípade zaujmu napíšte ss, poradím..

lenka273
13. júl 2021

@rocherre Ďakujem pekne, dve čiarky už dnes mám isté. Robila som si test aj 10-teho, ale slabá čiarka sa objavila až po výraznej testovacej po chvíli najprv to tam bolo biele, tak som si nebola istá …. Držím palce aj tebe nech sa ti zadarí čo si želáš…. Ja tentokrát dufam v dievča aj sme pracovali na nej v deň vybratého mena …. Tak dúfam ….

lenka273
13. júl 2021
rocherre
autor
15. júl 2021

@lenka273 jeeej, gratulujem 😊 a držím palce aby bolo dievčatko. Hlavne nech je ale drobček zdraví 😊

lenka273
12. okt 2021

@rocherre tak už mam potvrdené dievčatko🍀💪🤰. Tak to predsa vyšlo, som veľmi rada. A ty ako zadarilo sa niečo?

rocherre
autor
26. okt 2021

@lenka273 ahoj, gratulujem😊😊😊 nám sa zatiaľ nedarí, ale veríme ďalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre