Ovulačné testy

kessy25
15. sep 2023

Ahojte dala som sa prvy krat na ovulacne testy ktore som robila od skoncenia ms boli stale negativne a teraz prvy krat 15dc a ciarka takato , myslela som ze na druhy den bude silnejsia ale nie to uz slabla .. 🤔 styk bol 13Dc a vcera som cely den pocitovala bolest ako keby som prechladnuta ale to vzdy preslo po chvilke 🤔 myslela som ze ovulacia ale tie testy slabnu 😒 moj cyklus je posledne mesiace 29 az 30 dc uz jedno dieta mam ale aj to trvalo kym sa podarilo tak preto teraz idem skusit ovulacne testy .. myslite ze ovulacia prebehla aj ked nebola druha ciarka silnejsia ale len takato?

janetinka27
15. sep 2023

@kessy25 ahoj, prebehnutie ovu si over meranim bazalky, sonom, z krvi alebo pozorovanim hlienu. Ovu byt mohla, ale nemusela, z testu to s istotou nezistis, iba z neho zistis casove obdobie, kedy doslo k vzostupu LH. Je to ako predpoved pocasia, blizia sa mraky, znizi sa tlak, ale nemas istotu, ze zaprsi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre