Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ovulačné testy Clearblue - skúsenosti

sveba
8. sep 2014

Chcela by som vediet ake mate skusenosti, ja som to zacala pouzivat pred 2 dnami a hned prvy test bol 🙂 na 11 den cyklu a vcera som ho robila zase a bolo tam O tak teraz neviem co si o tom mysliet ak by ste mohli napisat svoje skusenosti velmi by mi to pomohlo DAKUJEM

paskolinka
9. sep 2014

@sveba mne fungovali. Podľa bazalnej teploty mám ovulaciu na 12-13 dc a tieto testy mi ukazovali smajlika cca 1den pred tým. Aké dlhé mavas normálne cykly?

sveba
autor
9. sep 2014

@paskolinka prave ide o to ze nemam pravidelny 28 dnovy ale dakedy aj 30-32 dnovy a koli tomu som siahla po testoch a dnes rano som robila ovu test a vysiel 🙂 a vcera rano O tak to uz vazne nechapem jeden den hej a druhy nie a zase 3 hej to mi to divne skace

paskolinka
9. sep 2014

@sveba tak to je divne, a pozerala si na tie testy že aké su tie čiarky?

sveba
autor
9. sep 2014

@paskolinka dnes je ta ciarka najsilnejsia zo vsetkych poslem foto

sveba
autor
9. sep 2014

@paskolinka tento je z rana ale bol silny a taraz nejako vyblednul aj 🙂 bol

sveba
autor
9. sep 2014

Tento je robeny pred chvilkou a uz tam zase bolo O

@paskolinka

cuculik1
10. sep 2014

@sveba no podla tychto testov ovu nemas....takto ti moze test ukazovat kludne cely cyklus. Test je pozitivny naozaj az ked je testovacia ciarka aspon tak intenzivna ako kontrolna alebo viac ;) drzim palce.

hennyinnsbruck
10. sep 2014

@sveba s týmito ovu testami síce skúsenosti nemám,ale ovu testy sa nikdy nerobia Z ranného moču.!!
Ja mávam ovulku ca na 20dc kľudne ju môžeš mať aj neskôr.

paskolinka
10. sep 2014

@sveba tie ciarky su slabe, to na ovu este nevyzera. nechapem, preco ti ukazuje smajlika, ked to nie je pozitivne 😕 mne to fungovalo z ranneho mocu, robila som testy, asi 5 dni pred ovu a stale negativne, az potom pozitivny. ale vsade sa docitas, ze to treba robit pocas dna, lebo rano je v moci vyssia koncentracia hormonu a mozu byt falosne pozitivne. ale to aj tak nie je tvoj pripad, tie ciarky su este slabe... potom ak by si sa rozhodla robit testy nie rano ale cez den, tak tam je zase to riziko, ze podla toho ako vela pijes a chodis na wc-ko, tak mas rozne koncentrovany moc a moze ti to kadejako skakat... dnes si skusala?

sveba
autor
10. sep 2014

@paskolinka nie neskusala som

paskolinka
10. sep 2014

@sveba ja myslím, že ak mavas cca30 dňové cykly, tak ovu môžeš čakať o pár dní, niekde medzi 15-20 dc

sveba
autor
10. sep 2014

@paskolinka dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli