Ovulačné testy po injekcii Ovitrelle

lienka_9
9. feb 2021

Ahojte neviem či je tu už taká otázka, ale robil si niekto ovulacne testy po injekcii OVITRELLE? Ďakujem za odpoveď.

zojanka
9. feb 2021

@lienka_9 áno, po ovitrelle sú ovulačné aj tehotenské testy pozitívne.

lienka_9
autor
9. feb 2021

@zojanka a kolko dní od inekciu bdu este pozitívne?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka_9
autor
9. feb 2021

@bambulienka25 a utrogestan nevies kedy sa ma brat? Az ked nebudu tie testy pozitivne?

mikasz
9. feb 2021

@lienka_9 minimalne 10dni sa moze drzat v tele. Ovulacne nema zmysel robit a tehu az po cca 12dnoch

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkasaurus
9. feb 2021

Mne štvrtok pichli ovitrelle a od nedele som si 10 dni vkladala utrogestan. Minuly mesiac prvy krat, o týždeň iden znova.. Snad uz sa zadari..

petkasaurus
9. feb 2021

@bambulienka25 tebe pomohli ovitrelle a utrogestan?

lienka_9
autor
9. feb 2021

@petkasaurus mne pichli v piatok a od stredy si mám vkladať...a aku mas davku? 100 ci 200mg?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka_9
autor
9. feb 2021

@bambulienka25
@petkasaurus ja si osobne myslím ze utrogestan moc nepomaha...skor si myslim že spúšťa ovulaciu...takze neviem ci ho chcem vobec brat...aby mi to neohrozilo prípadne tehotenstvo...lebo utrogestan je v tomto nebezpečný

mikasz
9. feb 2021

@lienka_9 utrogestan obsahuje progesteron, nespusta ovulaciu ale pomaha na udrzanie sliznice a zahniezdenie
//Vaginálne (do pošvy) sa používa na udržanie tehotenstva (napr. pri prevencii opakovaných potratov) a pri niektorých problémoch s plodnosťou.//

lienka_9
autor
9. feb 2021

@mikasz teraz som si všimla ze som sa pomylila..chcela som napísať že spúšťa menzes

mikasz
9. feb 2021

@lienka_9 to neviem, ja som ho brala 6x, z toho jeden cyklus bol uspesny a mame syna, ale tie ostatne mi prisla ms vzdy az po vysadeni

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkasaurus
9. feb 2021

@lienka_9 ja 200mg a ty?

lienka_9
autor
9. feb 2021

@petkasaurus a kedy si si vkladala a kolko? Ja mam 2x večer 200mg

lienka_9
autor
9. feb 2021

@bambulienka25 co je silnejšie pregnyl alebo OVITRELLE?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka_9
autor
9. feb 2021

@bambulienka25 ved to som nasla aj ja ale nerozumiem tym jednotkam...5000IU a 250 mikrogramov....neviem co je silnejšie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkasaurus
9. feb 2021

Pregnyl sa neda uz ani zohnat, nieco maju s registráciou.. Ja utrogestan 1x na noc, ze 10 dni..

susana0305
29. máj 2022

Ahojte dievčatá. mam za sebou otrivel injekciu a od dnes si vkladam utrogestan rano a vecer. chcem sa vás opýtať či ste nezačali z toho priberať. ďakujem vám za odpoveď.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre