Ovulačný mikroskop LADY - TESTER. Vychádza vám to?

denisocka
14. okt 2009

ahojte, chcela by som si vymienať info o tomto mikroskope, či vam to vychadza .... a tak

http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 ja som si dnes kupila tento,už ho mám doma,ešte neviem ako funguje .... ale dufam že funguje ....

lu27la
30. mar 2011

Ahojte,tak neviem co si mam mysliet..pouzivam lady tester prvy mesiac a ani raz mi neukazal ovulaciu.Stale rovnaky vysledok,skusala som aj sliny aj hlien. Myslela som si,ze mam anovulacny cyklus ale BT mam treti den nad 37,tak si myslim ze hadam prebehla 😅 hmmm neviem kde sa stala chyba 🙄

fleuerette
31. mar 2011

@lu27la som sa celkom pobavila na odpovedi po takom case 😀, ale musim povedat ze tester fungoval 😵 , nakoniec som ho cistila papierikmi na okuliare napustenymi alkoholom. Nezanechavaju chlpky tak ako vata, alebo papierove vreckovky. drzim palce

lumarque
31. mar 2011

@lu27la
stale ti ukazuje iba bodky? ved skus , co bude uduci cyklus
no ja tiez terazskusam 1. mesiac, kombonaciu slin a BT, ale zatial to len tak sledujem.Ked si buduci alebo az en dalsi cyklus budem zhruba ista, kedy by mala byt ovulacia takj skusi pouzit "chemick"ovul test, aby som si overila, ci to funguje

lu27la
2. apr 2011

@fleuerette no pozrela som sa spatne na datum a skoro mi aj slzicka vysla od smiechu :D vidis ako malo nam staci 🙂

lu27la
2. apr 2011

@lumarque no ano,keby nebolo tej BT tak si myslim ze mi sibe 🙂 ja ho zahodim najblizsie,mam taky dojem,ale moj manzel je nadseny z toho,tak mu ho asi neham na hranie :D

lumarque
3. apr 2011

@lu27la
no mat svoj vlastny mini mikroskop sa paci aj mne.. pripadam si ako vyskumnicka badatelka 😉
a teraz po precitani toho 2O stranoveho navodu v anglictine uz uplne😀.
Tak som si spravila vycuc, lebo tlacit by sa mi to veru nechcelo a tolko info by som si asi tiez nezapamatala.
Bolo by super , ak by to fungovalo, lebo pozorovanie hlienu sa ma vobec nelaka 🙄

Pouzitie lady-testeru
15-20 min schnut sliny, spod jazyka, nespenene, dost vela
5-7 dni pred ovulaciou prve naznaky krystalizacie
Treba si znacit
- - nic, gulicky
+ krystalky ako ihlicky alebo male stonky – mala pravdep oteh
++ objavi sa viac rurok pravdepodobnejsie
+++ papradie na hrubych stonkach – najv pravdepodobnost oteh
Určenie plodnych dni
Max 8 dni..ked pomaly narastá krystalizacia a potom nahle klesne( 1-2 dni po ovul).Menej krystalov po ovul neznamena plodne obdobie. Po ovulacii vzrastie teplota o 0,5 st.
Pre pocatie
2 tyzdne pred ovul zdrava strava, vajicko zije 12-24 hod, spermie spravidla 2-3 dni. Pre chlapca treba xxx v den ovul, pre dievca 2-3 dni pred.
Ak nie su krystaly, alebo su viac ako 15 dni, moze to znamenat nejaku hormon poruchu.
1-2 cykly rocne byvaju bez ovul. Vtedy kryst ++ alebo+++ klesnu na ++ alebo + takto to trva par dni a potom zase vzrastu na ++ alebo +++. Castejsie to moze znamenat poruchu v plodnosti.
V tehotenstve alebo po porode
Bud + lebo -. Ak koji 12 tyzdnov po porode si uz treba davat pozor. V prvych 3 mesiavcoch teh moze nahly narast estrogen znamenat bliziaci sa potrat.
Ak berie lieky alebo bylinky- moze to skreslit vysledky

lu27la
4. apr 2011

@lumarque uuuuuha tak ja len oci otvaram teda ty si sikulka dakujem teraz som mudrejsia aj ked ani po viacerych minutach som tam nic nemala ale mozno ze boli zle sliny dokonca som skusala aj hlien ale nic :( a podla BT ovulka prebehla ale vravim si ze mozno nebolo vajko lebo sme sa prave vtedy snazili ako draci a nic :( uz som rozmyslala aj nad jonasom ale tam tiez jeden mi povie ze super a dvaja ze nie tak neviem sama co robit..:(

lumarque
6. apr 2011

Vies co, mne to vzdy ukazuje gulkicky alebo antenky, ale dost dlho mi trvalo než som to nastelovala. Som si najprv myslela, ze je to pokazene, ale po dlhsom kruteni tym Dzindzikom sa mi tam objavili bodecky a odvtedy to funguje 🙂. Tak len snazilkujte ostosest, ved raz to vyjde. Dlho uz skusate?

lumarque
6. apr 2011

@lu27la Vies co, mne to vzdy ukazuje gulkicky alebo antenky, ale dost dlho mi trvalo než som to nastelovala. Som si najprv myslela, ze je to pokazene, ale po dlhsom kruteni tym Dzindzikom sa mi tam objavili bodecky a odvtedy to funguje . Tak len snazilkujte ostosest, ved raz to vyjde. Dlho uz skusate?

ewaka
6. apr 2011

ahojte ja to mam tiez a som s tym spokojna, pretoze to nie je to hlavne co mate sledovat, je to len "barlicka" mne to suhlasi a mojimi telesnymi prejavmi, takze sa len utvrdzujem v tom, co sa aktualne deje s mojim telom.....a inak jedina pravidelnost v cykluse zeny,je, ze je nepravidelny...a to moze sposobovat aj to,ze mame pocit, ze to hapruje mikroskop a pritom sa to deje s nasim telom....na plodnost vplyva strasne vela faktorov....nase telo si vybera, ktora sustava je pren prioritou a tak sa aj riadi....to znamena, za najnepotrebnejsiu v zatazovych situaciach povazuje pohlavnu sustavu, preto ju "vypina".....a preto to obcas tak "funguje-nefunguje".....to je moj pohlad a moje skusenosti....

lu27la
6. apr 2011

@lumarque no ved ideme zase na to,este mam mrchu.Vies co,ako sa to vezme.ja som vlastne minuly rok v novembri alebo oktobri otehotnela na prvy sup ale skoncilo to kyretom.Takze teraz skusame druhy mesiac a nic.Zacinam byt nahnevana 🙂 lebo tolko sexu co sme mali minuly mesiac som nemala hadam za posledne mesiace a nic z toho :D A mne ti na to mikroskope nikdy neukazalo nic ine len gulicky ziadne anteny ani nic :( a vy ste ako na tom?

lu27la
14. apr 2011

@lumarque ahoj,ako sa ti dari?Tak dnes som objavila fulicky zase,ale normalny ovu test mam pozitivny,tak to je vec 😀 teraz comu verit? :D

lumarque
14. apr 2011

@lu27la
Diki, dobre.
no mne to zase ukazuje papradorasty ako v tretohorach a mam asi polku cyklu, takze ten program, kdesi zapisujem teplotu mi na dnes urcil ov...no a chemicky ttest negativny. no a podla teploty mala byt ov dva dni po ms. Tak neviem, asi to nebude take jednoduche ako som si predstavovala 😀
byt tebou asi verim testu... predsa len chemia je chemia.

lu27la
14. apr 2011

@lumarque vies co ja som mavala ovulku neskor a testy som si nikdy nerobila len tento mesiac beriem femi kvapky a zacalo ma boliet podbrusko a mala som taky zvlastny pocit tak som si spravila a najskor duch a dnes silnejsi.A teplotu mam velmi nizko tak som zvedava,ja si myslim ze do dvoch dni bude.Vidis,ty mi pozic lady tester a ja tebe pruzok 😀

lu27la
15. apr 2011

@lumarque mam jednu papradu!!! 😀

lumarque
15. apr 2011

@lu27la
no som ti ju poislala expresnou postou 😀 Ja mam zase uz len gulicky.

lu27la
15. apr 2011

heeej 🙂 ani ja uz nemam 🙂) ale test nesilnie..:(

siss_sz
28. máj 2011

baby ... a pouzivali ste to niekto aj po porode?
@lumarque lebo pises to tam, ale nejak nerozumiem aj tak..heh...
ja pred tehu sme to pouzivali, otehotnela som na druhy pokus - na zaklade toho, co mi ukazoval lady tester..
a teraz, jak som tehu, mi uz asi tyzden ukazuje stale ovu... podozrive... a ked som bola tehu, som to raz oblizala..a tiez tam boli stromceky... uz si zacinam mysleit, ze som tehu, ked stale papradujem..
tak len chcem vediet, ci to niekto v tehu tiez skusal a ci mal stromceky...alebo ci moze mi to ukazovat ovu tak dlho... no my nechceme pouzivat antikoncepciu ani sa mi nechve merat BT ani nic ine..ked pred tehu to tak super zafungovalo... :-/ sa aj tak pisete, ze to vsetko akosi nesedi - BT, testy a este aj tento tester...

lumarque
29. máj 2011

@siss_sz
pozri si tuto stranku, tam je toho strasne vela o tom merani slin... tie paprade by mali byt na celom sklicku, ked je ovu, nie len ostrovceky. Asi na stopercent by som sa na to ako antikoncepciu nespoliehala a aj tak by si to aspon par mesiacov mala sledovat kazdy den nez to zacnes naozaj aplikovat. Ja sa to snazim kombinovat s bt, uz tri mesiace, ale omnoho mudrejsia z toho niesom.. uvidime dokedy ma to bude estew bavit 😀

siss_sz
29. máj 2011

@lumarque a ten navod v anglictine nemas na webe? len vytlaceny? ak mas link, mozes mi ho sem dat, prosim? dakujem!

cell
29. máj 2011

omlouvám se, že vás sem vpadám ... jen že kdyby měl někdo zájem, mám mikroskůpek k prodeji za 200,- (už ho nepotřebuji 😉 )

siss_sz
29. máj 2011

@lumarque dik, prestudujem!

adrioska
11. aug 2011

Ahojte , chcem sa opytat, ci sa vam stalo, ze ste mali papradie pocas menzesu? Teraz mam 4 DC...blbne to alebo co? 😅 A co ukazuje , ked je zena tehu? Neskusali ste niekto?

linuska1
6. okt 2011

@adrioska
ahoj. .mam presne ten isty problem ... 1 den menzesu a ukazalo mi to papradie...:((

mita9
16. okt 2011

Aj ja sa chcem opytat....uz dva tyzdne mi ukazuje plodne dni..je to normalne????

pici
16. okt 2011

@mita9 urcite nie...
@siss_sz ak ho chces, poslem ti ho.. mne je na nic :D

siss_sz
16. okt 2011

@pici ale ja ho mam, dakujem 😉 len mne je stale tiez nanic...lebo odkedy som porodila a kojim, mi to staale...a to opkujem STALE ukazuje zvyseny estrogen, resp. OVULACIU... a nemam ju... 🙄 😨 😀
pytala som sa aj gynekologa, stale kdesi cosi sa snazim zistit, ale nikto nevie odpoved...jedna odpoved, co som dostala, ze co sa cudujem, ved kojim... takze asi tak... no answer...

siss_sz
16. okt 2011

@adrioska ked som bola tehu, mi to ukazovalo jemne papradie...ale skusala som to az kedysi v strede tehu, na zaciatku nie...

uktapzop
18. okt 2011

@siss_sz ahoj, v návodu se ale psalo něco o tom, že není vhodný pro těhotné a tuším i nějakou dobu po těhotenství...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre